Keresési eredmények

  1. 39. Izidor a Jóindulatú

    Kibeszélő PvP Aréna

    Igen, ezt tudjuk mégis személytelenebb, sőt robot ellen nyerve még a pontjait sem csökkented az igazi játékossal ellentétben.
  2. 39. Izidor a Jóindulatú

    Kibeszélő PvP Aréna

    Nekem a PvP sajnos a kezdetektől csak robot ellenfelet ad mind közepes, mind nehéz ellenfélnek (pedig van a ranglistán bőven PvP-s játékos választék, küldtem is példát) ami elég bosszantó mert pont az igazi játékosok ellen lenne izgalmas harcolni és ugye a neve is akkor tök félreveztő (Player vs...
  3. 39. Izidor a Jóindulatú

    Céhszármazás jelőlés

    Ha a játékos profiljára (fotó) böksz akkor mutatja melyik céh vagy nem ez kell?
  4. 39. Izidor a Jóindulatú

    Kibeszélő Futballkupa 2021

    Igen, most már aktiválódott a bónusz is és a kijelzése is megjelent a Vársoházán, sőt az Eseményközpontnál látszik a visszaszámláló is Szóval nincs itten semmi hiba. :D Köszönjük. :)
  5. 39. Izidor a Jóindulatú

    Kibeszélő Futballkupa 2021

    Jól értem, ezzel el is ismerted, hogy hibás a program? Ugynanis ha aktív a bónusz akkor a Városházán igenis meg kéne jelenjen, ahogy a bónusz súgófelirata is jelzi: "Minden alapanyagtermelést befolyásoló bónuszt megmutat ami jelenleg aktív" Tehát most az is hiba, hogy nem aktív, de kérdés, ha...
  6. 39. Izidor a Jóindulatú

    Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    5 Azt honnan lehet tudni, élesben megy-e a számolás? (oldalakat visszagörgetni nem egyszerű, hetek telnek el éles nélkül)
  7. 39. Izidor a Jóindulatú

    Céh csatatér

    Nem kifogásnak írtam inkább lehetséges magyarázatnak. Saját magam tapasztataltam nem egyszer mekkora feljajdulás övezte amikor szóba került a jelenlét státusz ötlete. Bizony elég sokan ágáltak, nehogy bevezessék (vagy csak ha egyénileg ki lehet kapcsolni), szóval bőven van ellentábora.
  8. 39. Izidor a Jóindulatú

    Céh csatatér

    Alapvetően igazad van, el is engejük, de sokan vannak akik érzékenyek a jelenléti státuszukra (ezért érzékeny adat még lehet). bár egem nem zavarna, de a fejlesztők senkit sem akarnak elriasztani..
  9. 39. Izidor a Jóindulatú

    Kibeszélő PvP Aréna

    Jönnek csak nem azonnal, kezd szépen növekedni a lista (új jobb fül a ranglista ablakban is) :)
  10. 39. Izidor a Jóindulatú

    Kibeszélő PvP Aréna

    Egyetértek, megéri, és jó kis gyakorlat, akár erősebb ellenfelekkel is (ha bevállalod). :cool:
  11. 39. Izidor a Jóindulatú

    Kibeszélő Futballkupa 2021

    Úgy tudom 21 nap lesz ez is ahogy a többi esemény az elmúlt évben.
  12. 39. Izidor a Jóindulatú

    Események

    Elfelejted, hogy többszöri felszólítás (és csak fél év inaktivitás) után! Amúgy nem éri kár mert újra nyithatja a szintet és mehet tovább csak az előre bekért mások FP-jai kerülnek vissza az építőkhöz, ezzel nem értem mi a gond.
Fent