Keresési eredmények

  1. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    9
  2. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    13 :)
  3. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    6:)
  4. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    20:)
  5. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    9:)
  6. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    19 :)
  7. CE ereklyejutalmak

    Nos én se tudom :)
  8. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    4 :)
  9. CE ereklyejutalmak

    Ezért bátorkodtam le írni , A martalóctanya adja a 100 és 200 lötyit :) Két típus van Egyik a támadáshoz ad a másik a védelemhez ,én 5-5 db tettem le duplázóval aratom így két háromnaponta telik ,
  10. CE ereklyejutalmak

    Szervusz Kedves . Nem tudom segít-e ? Ha lenn van a Martalóc öböl event épületed az termel és a Martalóc tanya választó készlettel is tudsz termelni térkép darabokat ami aztán kiadja a különböző fekete lötyiket :)
  11. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    1 :)
  12. Automatikus szomszéd fosztogatás

    Nos kedves köszönöm a minden részletre vonatkozó tökéletes boncolgatást , Én nem forgatom úgy a tollamat mint te , de ha már te sem tudsz olvasni a sorok között és ezt támadásnak vetted akkor végtelenül sajnálom ! Elnézést kérnék mindenkitől ha bárkit is megbántottam ,Ti le írtátok hogy mit...
  13. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    4 :)
  14. Automatikus szomszéd fosztogatás

    Ejnye Drágáim én nem degradáltam le senkit ...... nem kell így nekem esni , Megemlítettem ,hogy nem tisztem senkit felett pálcát törni ,és én másként játszom , Nem mondtam ,hogy ez vagy az , de ahogy elnézem ti vagytok felháborodva mert azt mertem írni ,hogy lehet másképp is játszani !! Nem...
  15. Kibeszélő Téli esemény

    Nos kedves neked is igazad van de az is egy másik topik :)
  16. Automatikus szomszéd fosztogatás

    Azért halkan megjegyezném ha valamit nem tilt a szabályzat, attól az nem kötelező ! Mindenki a saját erkölcsi nívója szerint játszik , én nem azért nem teszek meg valamit mert tiltja a szabály hanem azért mert nekem ez nem fér bele !! 8 éve játszom lassan 9. de még sose fosztottam ki senkit és...
  17. Kibeszélő Téli esemény

    Én nem értem miért vagytok ennyire ellene a mininek ,? Az én olvasatomban a kicsiknek próbálnak segíteni ,hogy az 5. szint részeiből meg a mini részeiből össze tudjon rakni egy templomot , nincs ezzel semmi baj . Én inkább azon ődöngök ,hogy a szépen beharangozott GVG helyébe lépő játék valóban...
  18. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    2 :)
  19. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    9 :)
  20. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    6 :)
Fent