Keresési eredmények

  1. largest city

    FoE Régi verzió(k)

    Sziasztok! Szívesen visszamennék kicsit az időben, vagyis kipróbálnám (illetve mégegyszer átélném) a FoE egyik régebbi verzióját (mondjuk 1.30-ig bezárólag). Valakinek van ötlete, hogy ezt hogyan lehetne összehozni, illetve hogy valaki tud-e erre esetleg valami programot vagy kiegészítő cuccot...
  2. largest city

    Kőkorszaki újítások

    Sziasztok! Tegnap gondolkoztam azon az ötleten, hogy a Kőkorszak is lehetne ugyanúgy végigfejlesztendő korszak a kutatásfa szempontjából, mint az összes többi. A techfára már elkészítettem egy nagyon hirtelen jött, összedobott vázlatot, amely tartalmazza a lényeget. Új kőkorszaki épületeknek az...
  3. largest city

    Építési területegység

    Sziasztok! Tegnap írtam egy ilyen témát, de nem tudom, hogy láttátok-e, ezért kiírom inkább mégegyszer. Szóval: az lenne a kérdésem, hogy 1 építési területet egység nagysága hány m^2 lehet kb.? Várom és előre is köszönöm az ötleteket :). Üdv.: Largest city
  4. largest city

    Építési terület egység

    Sziasztok. Mekkora lehet szerintetek egy építési terület egység területe m^2-ben? Várom az ötleteket. Előre is köszi szépen :). Üdv.: Largest city
Fent