Keresési eredmények

  1. largest city

    FoE Régi verzió(k)

    Sziasztok! Szívesen visszamennék kicsit az időben, vagyis kipróbálnám (illetve mégegyszer átélném) a FoE egyik régebbi verzióját (mondjuk 1.30-ig bezárólag). Valakinek van ötlete, hogy ezt hogyan lehetne összehozni, illetve hogy valaki tud-e erre esetleg valami programot vagy kiegészítő cuccot...
  2. largest city

    Kőkorszaki újítások

    Á, értem. Akkor én értelmeztem félre. Bocsánat. :) Megpróbálkozok beállítani.
  3. largest city

    Kőkorszaki újítások

    Mindegy... Majd kiderül, hogy a többiek milyen véleménnyel lesznek (vagy lesznek-e egyáltalán). Igazából nem adtam esélyt arra, hogy ez bekerüljön, csak jólesett elgondolkozni rajta és kicsit megcsinálni, hogy hogyan nézne ki, ha... És láss csodát: a sejtésem beigazolódott. xd A képemről meg...
  4. largest city

    Kőkorszaki újítások

    Paco83: Igazából csak kicsit színesíteni akartam volna a játék elejét, vagyishogy az elején is egész (vagy fél) korokkal találkozik már az ember. Mint említettem, szerintem (de csak szerintem) meg lehetne valósítani (pl. új katonákkal, ha nem is az összessel és akkor erre lehetne építeni egy...
  5. largest city

    Kőkorszaki újítások

    Akkor viszont valamit nem értek. Az világos, hogy marketing célokból szedték rövidre a kőkort. Így viszont a bronzkor ahhoz képest rettenetesen hosszú lett és mivel óránként jön fp, kell jópár nap, mire átléphetsz a kövi korba. És ez az idő csak emelkedik a technológiák fp és feloldási költségei...
  6. largest city

    Kőkorszaki újítások

    Sziasztok! Tegnap gondolkoztam azon az ötleten, hogy a Kőkorszak is lehetne ugyanúgy végigfejlesztendő korszak a kutatásfa szempontjából, mint az összes többi. A techfára már elkészítettem egy nagyon hirtelen jött, összedobott vázlatot, amely tartalmazza a lényeget. Új kőkorszaki épületeknek az...
  7. largest city

    Építési területegység

    *Kár.
  8. largest city

    Építési területegység

    Rendben, köszi a válaszokat :). Már, hogy nem csinálták meg méretarányosra az épületeket :D. (Bár akkor lehet, hogy az alca pl. 200x 140es lenne xdd).
  9. largest city

    Építési területegység

    Sziasztok! Tegnap írtam egy ilyen témát, de nem tudom, hogy láttátok-e, ezért kiírom inkább mégegyszer. Szóval: az lenne a kérdésem, hogy 1 építési területet egység nagysága hány m^2 lehet kb.? Várom és előre is köszönöm az ötleteket :). Üdv.: Largest city
  10. largest city

    Építési terület egység

    Sziasztok. Mekkora lehet szerintetek egy építési terület egység területe m^2-ben? Várom az ötleteket. Előre is köszi szépen :). Üdv.: Largest city
Fent