Keresési eredmények

  1. Gentor

    Egységek halmozása kibeszélő

    Aztaaa. Szinte pontosan az valósult meg, amit írtam 2022 áprilisban... Sajnos a szinte miatt nem túl használható még ez a cucc... Ami kimaradt és leírtam az ez volt: https://forum.hu.forgeofempires.com/index.php?threads/hadsereg-ir%C3%A1ny%C3%ADt%C3%A1s-kin%C3%A9zete.6509/#post-64078 "Esetleg...
  2. Gentor

    Hadsereg irányítás kinézete

    Sajnos nem lesz belőle semmi :(. Pedig nagyon sokat könnyítene szerintem. Köszi a véleményeteket. Üdv!
  3. Gentor

    Hadsereg irányítás kinézete

    Sziasztok, Egy ötletnek javasolvám a seregirányítás kinézetének változását. Mire gondolok? Elég hosszú a csúszka ha minden azonos kori egységet szeretnék látni és csak hosszabbodik, amint sérülnek az egységek. Tudom van rá fül, hogy csoportosítva mutassa az egységeket, de ezzel a megoldással...
  4. Gentor

    Support Terjeszkedés

    xD
  5. Gentor

    Helper

    Elvileg nem szabályos. Legalább is minden magyar FOE vezető/csapattag ezt állítja. Nem állíthatnak mást, hiszen ők is csak az InnoGmes bábjai sajnos... Tiltást viszont nem fogsz tőle kapni, ha abból indulunk ki, hogy a foe játékosok 90%-a használja és még nem tiltottak senkit se miatta. Érdekes...
  6. Gentor

    Kibeszélő 1.217

    Ezt jelenti. Olyan játékost látogatsz meg, aki még NEM oldotta fel a régiségkereskedőhöz szükséges kutatást (kora középkorban a pénzügyi gazdálkodást) Ebben az esetben a saját régiségkereskedőd állapotát jelenítette meg. Mármint, ha egyáltalán belekattintottál a városodban, hogy legyen aktuális...
  7. Gentor

    Kibeszélő 1.211

    "Az üzenetközpontban az automatikusan a legfrissebb üzenetre történő ugrás megszűnt, így már nem fog a legvégére ugrani abban az esetben, ha új üzenet érkezik, miközben még régebbi üzenetet olvastok." Végülis csak két év folyamatos jelzés előzte meg, de megérkezett :D
  8. Gentor

    sárgarezet vennék

    Nagy mennyiségben.
  9. Gentor

    Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    27
  10. Gentor

    Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    13
  11. Gentor

    Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Teljesen egyet értek Veled Whiskey-s. Nem egy válaszomat, reakcióüzenetemet vontam vissza, vagy el se küldtem végül. Úgy voltam vele, hogy mi a lószarnak magyarázzam el vagy okítsam ki azokat a "játékosokat", akiknek ennyire nehéz a felfogóképességük. Örülök, hogy válaszoltál, bár a fele sem...
  12. Gentor

    Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Hogy mi a csattanó? Kedves Andy annyi a csattanó, hogy simán megszerezhető a maxos evenest épület. Nekem most 7-es szintű és a legutolsó küldetés után ad még egy fejlesztőt, amivel 8-as lesz. A maradék egy szintet meg a vitorlázásból simán összeszedem, mert még legalább 27 doubloont fog adni a...
  13. Gentor

    Ismert hiba Csatatér hiba?

    "Elég furcsa színe van annak a D3: Z-nek mintha át lett volna színezve ráadásul pont a pink mellett van így nem lehet tudni, hogy eredetileg a piroshoz vagy a pinkez tartozott ;) " Akkor kérlek vidd rá a kurzort (egeret)egy piros szektorra csatatéren, de ne kattints rá!!! Megakpod azt a színt...
  14. Gentor

    Ismert hiba Csatatér hiba?

    Ismét előfordult az előző eset. Most a D3-Yeraton látható a rózsaszín foglalás, anélkül, hogy lenne vele szomszédos mező.
  15. Gentor

    Ismert hiba Csatatér hiba?

    Tudom, hogy hol lehet elérni őket. :) Nem egy dolgot írtam már nekik. Mint említettem ez csak egyszeri hiba volt.
  16. Gentor

    Ismert hiba Csatatér hiba?

    Eddig ez az egyszeri alkalom volt, hogy így történt. Ott szerintem a foglalás közbeni építkezések kavarhattak be, ahogy leírtam. A support team nagy része látja/nézi ezt a forumot, szal írnak itt, ha akarnak. Gentor
  17. Gentor

    Ismert hiba Csatatér hiba?

    Dehogynem
  18. Gentor

    Ismert hiba Csatatér hiba?

    A feleződés akkor történik, amikor 2 céh megy egy 3. szektorára. Amelyik céh lassabb volt annak megmarad a támadása azon a szektoron csak lefeleződik, amit 4 óra múlva tud folytatni, ha még szomszédos lesz vele.
  19. Gentor

    Ismert hiba Csatatér hiba?

    A Befejező képen pedig az látható, hogy a sárgák be tudták fejezni a bugos szektorukat úgy, hogy nem voltak vele szomszédságba se...
Fent