Keresési eredmények

  1. Support Percekig tölt a játék.

    Egy javaslat, akiknek nem megy: nézzenek utána, hogy a vírusirtójuk mit blokkol. Próbáljátok megetetni az irtóval, hogy ne blokkolja a játék kódjait. (Tesztelném kikapcsolt irtóval egy rövid ideig, hogy akkor hogyan viselkedik a játék.)
  2. Automatikus szomszéd fosztogatás

    Arra kíváncsi lennék, hogy amikor Ember ne mérgelődj játékot (már, ha még ismeri valaki, de mondhatnék bármilyen másik társasjátékot) játszottatok és a szemben ülő játékostársatok kiütötte a bábutokat, akkor is hasonló véleményetek volt a nektek „kárt” okozóról? Ez egy játék, szabályokkal, mint...
  3. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    12
  4. Kibeszélő Testvériség esemény

    Létezik olyan esemény, amire azt mondanád, hogy ez egy jó esemény? Vagy bármi más változás/változtatás ebben a játékban, amire azt mondod, hogy jó? Akkor minek játszol egyáltalán ezzel a játékkal?
  5. Kibeszélő Vadvilági esemény

    Nekem nem ugrál semmi. Az eseményépület mindhárom világban maxos úgy, hogy a választókészletet nem is használtam fel. Gyémántot még véletlenül sem költöttem rá. Szóval nem igazán értem, mi a gond.
  6. Kibeszélő Szent Patrik napja 2022

    Nem pitizel elég szépen és kitartóan. :D
  7. A Forge legjobb pillanatai

    Még a végén kiderül, hogy nem is 10 éves a FoE, hanem 20. :D
  8. Angyalok vs Démonok

    340
  9. Nem játékhiba Épület nem a megfelelő %-ban termel!

    Ezt történetesen pont jól fogalmaztad meg. Csak az az egy probléma van vele, hogy sokan nem értik meg. Rumci kockája is egy jó magyarázat. Már csak az kellene, hogy eljusson a százalékok miatt folyamatosan háborgók táborához. :-D
  10. Gyémántliga sorsolás

    Az senkinek nem tűnik fel, hogy ahhoz, hogy gyémántligás legyen egy céh, meg kellett dolgozzon. Nem azért van ott, mert nem csinált semmit. És ha nem csinál semmit, akkor viszont kikerül onnan. És ahhoz, hogy az ott lévők ott is tudjanak maradni, az kell, hogy legyenek olyan céhek, akik kevésbé...
  11. Kibeszélő Ősi Egyiptom

    Pedig lehet, csak sokba kerül. Pénz, alapanyag, idő.
  12. Kibeszélő Ősi Egyiptom

    Ma estére végzek az egyiptomiakkal és még van négy napom a szintidőből. A napi két csata elég volt a termelők üzemeltetéséhez, és ha nem tévedek kétszer négyszerezte a zsákmányt (ami jól jött :-D) Szerintem kényelmesen megoldható (az elsők biztosan, később a határidő rövidülése gondot...
  13. Kibeszélő Forge Bowl 2020 kibeszélő

    Olvasom, olvasom... hm... 1. Komoly értékrendi problémád van. 2. Te rugózol rajta (Vagyis ki nem engedi el? :) )
  14. Kibeszélő Forge Bowl 2020 kibeszélő

    Te mégis miről beszélsz? Tudod egyáltalán?
  15. Kibeszélő Téli fórumverseny kibeszélő

    Több válasz is van, ami a hiba elhárításáról szól. Vagyis olvassák amit írsz. Viszont te nem olvasod, amit ők írnak. Akkor miről is beszélünk?
  16. Kibeszélő Megérkezett a Céh-csatatér kibeszélő

    Ezt jelenthetnéd a supportnak, érdekes. :)
  17. Kibeszélő 1.165 kibeszélő

    Ezt a Fronti-dolgot nem értem, illetve nem tudom összekötni a megváltozott pontberakással. Eddig feltöltötted a sávot 100 pontra (vagy X pontra), vagy volt ott X pont és ezt betetted a nevezetesbe. A kiválasztott visszatérő a „Költs el X pontot”. Teljesítve. Kizongorázod ismét a visszatérőt...
  18. Kibeszélő Fórum frissítése

    Hasmenése volt a fejlesztőnek, mikor ezt színt megálmodta a szöveg hátterének? :-(
Fent