Keresési eredmények

  1. Céhexpedíció változások kibeszélő

    Ezért is írtam, hogy felmerül. Amúgy javaslom ne becsüld le az A.I. különleges adottságait, és ne legyenek kétségeid afelől, hogy ezeken keresztül miliszekundumra tisztában vannak azzal, hol mit csinálsz a játékot illetően, főként, hogy mit írsz, de azon túl is. Ha időm engedi azért is szoktam...
  2. Céhexpedíció változások kibeszélő

    Na, mégis sikerült beraknom a városvédelmet. Potom negyedóra! Ez ám a játék! De a céhexpedició vitorlása nagyon profi! Szükség volt rá nagyon. :))
  3. Céhexpedíció változások kibeszélő

    Lehet nincs hozzá köze, de amióta jöttek ezek a változtatások azóta nekem olyan szinten akad, meg dobál ki a játék, hogy már játsztani sem lehet. A különféle csalások miatt, már csak 24 óránként egyszer vagyok fent, igazából nem is értem, hogy miért, de még ekkor is germózik a játék. Ez nem...
  4. Kibeszélő Archeológiai esemény kibeszélő

    Na a tavaszi esemény inkorrekt dolgai miatt ez az esemény nálam a totál érdektelenségbe fulladt. Szóval Jenke meg Antye vagy hogy is hívnak titeket, csak gratulálni tudok, az átverésterror pszichológiája nálam működött. Szegény párom végig tolta ezt az eseményt is, de most Ő sem érte el az...
  5. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    :) Nos, végezetül elmondanám, hogy bár Vanek úr korlátjai komolyabbak mint hittem, ettől még tisztelem a véleményét, bár Ő láthatóan nincs így más véleményével.. :) Azon túl üzenem Antyénak meg Jenkének, vagy tudom is én hogy hívjákéknak, :) (azoknak akik időnként videón szokták nagy...
  6. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    Nem, nem ígérte meg, egyenesen megtagadta. Ebből aki okos tanul. 1. nem hajtok végre önfelfaló feladatokat, mert a végén majd nem a teljesítményem, hanem egy függvény dönti el, hogy becsap-e az üzemeltető vagy sem. 2. Ugyanezért nem is veszek és nem is költök 1 db gyémántot sem a pocsék...
  7. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    Azért ha lassan is, de végül csak kibújik a szög a zsákból! :) Ezúttal már beismered, hogy léteznek olyan függvények, melyek szándékosan kevés szirmot adtak az incidensekből, hiába ugrálhattam táblázat szerint a békámmal. Következés képp gyémánt költés nélkül másokkal ellentétben én nem tudtam...
  8. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    1. OK! Most mit állítassz? Hogy ez vak szerencse volt és nem tervezett hátrányba hozás, vagy azt, hogy szándékos hátrányba hozás volt, hogy egy része a játékosoknak ne kapja meg csak úgy egyszerűen a bármit is, mert kell a szegény cégnek a mégtöbb pénz bevétel? Az amúgy nagyon aranyos, hogy...
  9. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    Nem bonyolult lorant! Mi itt nem játékosok, hús vér emberek vagyunk, hanem csak egy statisztikai elem. Akinek van jogosultsága elég azt beállítani, hogy 67 ezer elemből ilyen meg ilyen szempontok alapján 17.000 kapjon elegendő szirmot, 50 ezer meg pont ennyivel vagy annyival kevesebbet. Téve ezt...
  10. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    Köszönöm, hogy vetted a fárdtságot és írtál egy másik szerinted érvényes példát. Igazából nem értünk egyet, de van ilyen. Arra viszont senki nem reagált, amit már korábban írtam. S épp ezért már csak idézem magam, " Hiába néztél te táblázatot videót bármit, ha az incidensekből nem tudtál annyi...
  11. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    Tehát akkor nem volt elég gyerekes a válaszom, mert látom továbbra sem érted. Hiba néztél te táblázatot videót bármit, ha az incidensekből nem tudtál annyi szirmot szerezni, akkor csak gyémátért szerezhetted meg azt, amit más megkapott az incidensek jóvoltából. Ennek melyik részét nem érted...
  12. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    A példa elsősorban igaz és csak annyira gyerkes, amennyire annak kellett, hogy legyen ahhoz, hogy bárki megértse az ordító igazságtalanságot. A táblázatot már láttam, ha a magasabb értékekre ugrálok akkor előbb fogy el a szirmom, de ez senkit ne zavarjon. Míg mások százasával gyűjtötték az...
  13. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    Igen, ezért is volt inkorrekt ez az egész. Na a gyengébbek kedvéért egy ártatlan példával akkor elbábozom ami történt. Vevő mondja a boltban: bocsika de az én 300 Ft-omért miért csak negyedkiló kenyeret kapok? Eladó: azért kedveském, mert Ön a fekete járólapokon szökdécselve jutott be a...
  14. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    Érdekesen furcsa hatással van rám ez a simlis elintézési gyakorlat. Egyszerűen zavar, hogy bár teljesítettem az event minden feltételét és az azt kiegészítő tennivalók egészét, én 8 ponttal az amatőr ligában végeztem, míg más ismerősöm aki szintén teljesítette azt és 9 pontja volt, az ezüst...
  15. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    Rendben, értem! Végső soron tényleg nem az elnevezés, hanem az event totális sekélyessége a lényeg.
  16. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    Ja túl sokan! S gondolm nyilván bárkinek eltörhetett volna keze lába, ha netán az amúgy sem túl értékes főnyeremény épület elbukása mellé kiosztásra került volna mindenkinek aki elérte a bronz szintet a bronz nyeremény. Pitiáner ez az egész és kész. Ezzel csak az eventek sírját ássák, ennyi. A...
  17. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    8 ponttal az amatőr ligába kerültem, úgy, hogy a 9 pont már az ezüst. A bronzba helyet nem osztották ki. Hát ez blama. :)))))))))))
  18. Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

    Minden feladatot megcsináltam, miden nap betakarítottam amit kell, az összes incidest begyűjtöttem és mégsem tudtam teljesíteni az eventet. Nem úgy ugrált a béka. Röhej! Na de legalább ezt is megértük, innen már amúgy sincs hova süllyedni. Semmi baj, üzenem Yenkének-nak és Hansé-nak, vagy hogy a...
  19. 2. Feladvány

    Jack O'Lantern
  20. 1. Feladvány

    1 6 8 és 12
Fent