Keresési eredmények

  1. Janubisz

    Haszonszerzők megszüntetése nevezetes épületekből

    Na ezt nem engedném! EZT kéne megszüntetni. Aki nyerészkedni akar az tőzsdézzen.
  2. Janubisz

    Haszonszerzők megszüntetése nevezetes épületekből

    Sokan,főleg szomszédok elviszik az 1.helyet a nevezetes épületekből.Úgy hogy meg se kérdezik az embert.Ha láncban építünk barátokkal és kivan írva hogy 1-3 hely Fix és ne rakjon bele.Mégis belerak.Ezt szeretném megszüntetni.Arra gondoltam,hogy lenne egy aktíváló gomb arra,hogy aki szeretne rakni...
  3. Janubisz

    aktivitás jelző

    Én annak is örülnék ha a barátokat is lehetne látni milyen aktívak.Így aki ínaktív azt ki lehetne szűrni.
  4. Janubisz

    Kibeszélő Futballkupa esemény kibeszélő

    Nekem tetszik a focis event,de ezt a kártyagyüjtögetést kihagyhatták volna belöle.Sokszor esik kártya de ha folyton elvesztem a meccset,akkor semmit se nyerek.Így semmi értelme a kártyáknak.Inkább esne alapanyag vagy áru annak van értelme,de a kártyagyüjtögetés ez így nem buli.
  5. Janubisz

    4. Feladvány

    1. F-4 2. F-1 3. C-5 4. D-2 5. A-4
  6. Janubisz

    3. Feladvány

    1.Kísértetház 2.Notre Dame 3.Sötét Átjáró 4.Aacheni Katedrális 5.Őrült tudós laboratóriuma 6.Fekete torony 7.Elhagyatott elmegyógyintézet 8.Madárijesztő 9.Cháteau Frontenac 10.Szellemjárta torony 11.Jack'O Lantern kápolna 12.Nekropolisz
  7. Janubisz

    2. Feladvány

    a 2.számu Jack O' Lantern a nyerő
  8. Janubisz

    1. Feladvány

    1. 6. 8. 12.
  9. Janubisz

    Kibeszélő Évforduló Verseny

    hol írják a nyertesek nevét?
  10. Janubisz

    Kibeszélő Évforduló Verseny

    Behalok néhány ember válaszán.:)
  11. Janubisz

    7. nap

    2017 szeptemberben kezdtem a játékot az őszi esemény alatt és az első nap esett egy karavanszeráj ,annak nagyon örültem bronzkorban főleg.Valamint ,pont karácsony napjára lett meg az Ereklye templom nevezetes.Még sok más speciális épület is meglett az elmúlt másfél év alatt.Szerencsére minden...
  12. Janubisz

    5. nap

    Árutermelés,fosztás és rablás (Atlantiszi múzeum)
  13. Janubisz

    Kibeszélő Évforduló Verseny

    A Mai feladatot azt se tudom hol keressem ,beadja a wikit aztán passz.Ezt azt hiszem kihagyom. :)
  14. Janubisz

    3. nap

    http://kepkezelo.com/images/fix1jd9wdd4sty997vs9.png
  15. Janubisz

    1. nap

    http://kepkezelo.com/images/pu7jp480sg1itcw7a3c3.jpg
Fent