Keresési eredmények

  1. Abrkdbr

    Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Van egy olyan érzésem az utóbbi időben, hogy összeül hetente a FOE-stáb és azon filóznak, hogy lehetne a játékélményt még jobban rontani. Most azt ötlötték ki, hogy a városvédelmet kell erősíteni. A városvédelemnek az egész játékban SEMMI ÉRTELME, mert úgy lett megalkotva, hogy bárki feltörheti...
  2. Abrkdbr

    Kibeszélő Téli esemény

    Persze hogy nem ér annyit!
  3. Abrkdbr

    Kibeszélő Téli esemény

    Kérdezném. hogy csak különböző típusú pékműhelyet érdemes találkoztatni, vagy azonos típusok találkozása is plusz bónuszt eredményez? Kösz a választ.
  4. Abrkdbr

    Kibeszélő Téli esemény

    Kérdezném. hogy csak különböző típusú pékműhelyet érdemes találkoztatni, vagy azonos típusok találkozása is plusz bónuszt eredményez? Kösz a választ.
  5. Abrkdbr

    Kibeszélő Téli esemény

    A leírás elég értelmetlen. pl. "Szerezz szarvasokat a téli esemény közben" Ez a kedvencem. Azért egy ekkora cég és Google-fordítót használ? Írjanak nekem, majd én lefordítom. A Csillagösvényen meg egész mások a feladatsorok, mint ahogyan megjelennek...
  6. Abrkdbr

    Céhexpedíció változások kibeszélő

    A teraszos farmot és a szent lángot kivéve, a többi eddig is csak eladásra volt jó - meg ezután is.
  7. Abrkdbr

    Kibeszélő GBG fejlesztésének kibeszélője

    Félnek, hogy 8 Fp-vel már úgy meggazdagszunk, hogy itt hagyjuk a játékot! :-)))))
  8. Abrkdbr

    Kibeszélő Űrkorszak – Aszteroidaöv kibeszélő

    pont ez a legfontosabb egy késő középkori 9-es Castel mellé... :-)
  9. Abrkdbr

    Kibeszélő Szent Patrik napi esemény kibeszélő

    A Kalapgyár termelési sebessége most nálam 65%, az italgyáré mellette 150%. Mégis a kalapgyár pörög, majd leszáll, az italgyár meg alig forog. Ebben például mi a logika? Így aztán elég nehéz előre tervezni. Adhattak volna rendesebb magyarázatot is az eseményhez a videóban majomkodás meg...
  10. Abrkdbr

    Kibeszélő Szent Patrik napi esemény kibeszélő

    Nem is tudtam, hogy itt politizálni is lehet. De valószínűleg ez az "uri" emberek előnyjoga...
  11. Abrkdbr

    Kibeszélő Szent Patrik napi esemény kibeszélő

    Unalmas esemény. Akartak valami újat - de melléfogtak. Legalább annyi humánum lett volna a tervezőkben, hogy az egy ingyen megkapható láda ajándékát én határozhatnám meg. Még az is "vélétetre" van bízva. Azért tettem idézőjelben, mert Szent Patrik óvjon bennünket a FOE véletlenszerűségeitől...
  12. Abrkdbr

    Kibeszélő Őszi esemény (Sütőliga) kibeszélő

    A nyitólapon még mindig a nyári eventet hírdetik. Ennyire rosszul megy a cégnek, hogy képtelenek frissíteni?
  13. Abrkdbr

    Kibeszélő Nyári Esemény - 2019 kibeszélő

    Tizenkétszer pörgettem, tizenkétszer egymás után a pénznél állt meg a mutató. Próbálja ezt valaki elhinni, hogy nem manipulálás.
  14. Abrkdbr

    1. nap

    http://pic20.picturetrail.com/VOL1351/13721660/24668795/414194398.jpg
  15. Abrkdbr

    Kibeszélő Kulturális települések

    Köszönöm a választ!
  16. Abrkdbr

    Kibeszélő Kulturális települések

    Nincs aki megmondaná, hogy a 12 szintes VIKING FÁT hogy lehet majd elérni? 12x kell felépíteni a várost? Nevetséges - mert annyit nem ér.
  17. Abrkdbr

    Kibeszélő Kulturális települések

    Unalmas annak, aki nem áldoz rá gyémántokat - így állandó a hely- és az ebből adódó anyaghiány... Ugyanakkor olyan mint a főjáték zombi-változata. Egy új játék, csak kicsiben. Az sem derül ki a játék leírásából, hogy hányszor kell befejezni a várost a fődíjért? És akkor a fa hanyadik szintű...
  18. Abrkdbr

    Kibeszélő FoE focikupa!

    Igen. A 37. feladat után korlátozzák a napi feladatokat 1-re.
  19. Abrkdbr

    Abrkdbr

    Abrkdbr
  20. Abrkdbr

    Kibeszélő Automatikus törlés

    Bár hülyén hangzik, mi az hogy fórumos azonosító? Pl. hogy ide bejöttem, ez is egy fórum? És akkor mi ennek az azonosítója, a nevem netán? És mitől lenne az itt más ... Köszönöm a választ.
Fent