Keresési eredmények

  1. MrKenny

    Nem játékhiba Briagard

    Már 6* megtörtént.
  2. MrKenny

    Nem játékhiba Briagard

  3. MrKenny

    Nem játékhiba Briagard

    Hali. Kikötőben a feudális Japánt 1hete nem tudom befejezni, hiába gyűjtöttem mindent 10* össze, nem enged tovább lépni. Üdv vivera.
  4. MrKenny

    Új hiba Védelmi anomália

    Köszi, Úgy látszik tényleg figyelemhiányos vagyok. Köszi a korrekt válaszokat.
  5. MrKenny

    Új hiba Védelmi anomália

    Hogy a fészkes fenében van az, 72 órás védelmet aktiváltam, és mégis támadnak?
  6. MrKenny

    2019

    Kellemes karácsonyi ünnepeket, és boldog újévet kívánok mindenkinek! :)
  7. MrKenny

    4. Feladvány

    D2
  8. MrKenny

    2. Feladvány

    Jack O'Lanter
  9. MrKenny

    1. Feladvány

    3, 6, 9, 12.:)
  10. MrKenny

    Anyag csere

    Sajnos már semmi sem az aminek látszik. :(
  11. MrKenny

    Anyag csere

    20 forgét adok annak aki 4vagy több nanovezeték csomagom beváltja.
  12. MrKenny

    Céhem ismertetése.

    Látogató, ha véletlen ide tévedsz, és látod milyen elqrt világ ez, ne tévesszen meg, mert a mienk nem az. Jó társaságban, nem nyögvenyelösen szeretnél játszani, minimális elvárással, nézz be hozzánk...
  13. MrKenny

    Új hiba Nem létező erőforrás

    Álljon meg a menet! Nem tartok ott a játékba, nem érvényes így a feladat. olyan, mint ha a boltba, ha megveszel valami szart, még azt sem tudod mi az, mire jó, ellenkező esetbe nem mehetsz be vásárolni, amire szükséged van? Hogy van ez?
  14. MrKenny

    Új hiba Nem létező erőforrás

    Hali. Az expedícióban az egyezkedéshez olyan csigaforma erőforrást tolt, aminek még neve sincs. Itt megállított, ami szerintem nem fair, mert ugrott a kifizetett idő, meg megállított, amit zokon vettem. Nincs ilyen erőforrás az egész játékban. Üdv, vivera.
Fent