Keresési eredmények

  1. Kibeszélő 1.259

    Idáig a "játékos keresése" mezőben (Globális ranglista - Játékosok) a beírt szó vagy szótöredék végén elég volt Enter-t nyomni a találatokhoz: most csak a nagyító gombbal működik. Nem tudom, hogy melyik közelmúltbéli frissítéssel sikerült ezt "javítani", de szerintem jó volt az úgy "rosszul"...
  2. Kibeszélő 1.257

    Üzeneteknél az eltűnő sorvégi/soreleji karakterek jelenség még mindig nincs javítva.
  3. Egységek halmozása kibeszélő

    A gyorsaság viszonylatában amennyit nyertünk a stackelésen, annyit elveszítettünk az a sérült egységek "kerülgetésén" (kurzor pozicionálása). Összességében a régi rendszer számomra leheletnyivel jobb - bármennyie vártam az újat -, így nálam is kikapcs. Mellékesint tényleg dühítő látni évek óta...
  4. Kibeszélő 1.253

    Lemaradtam. Mea culpa! (Korábban a megszokott mód az volt, hogy piros (azaz aktív) volt a gomb a funkció használata közben is. Lehet, hogy két külön jelenségről beszélünk.)
  5. Kibeszélő 1.253

    A szomszédsegítők alkalmazása közbeni küldetés megszakításának (visszatérők) lehetősége ellehetetlenült. Pillanatra ugyan aktívvá válik ilyenkor a "megszakítás" gomb, de a pillanatot századmásodpercekben mérhetnénk szerintem (mert rögtön visszavált inaktívvá (szürkévé)). Ha feature, akkor én...
  6. Kibeszélő 1.234

    A levelezésben a sorvégi-soreleji eltűnő karakterek hiba hónapok óta ott van.
  7. Kibeszélő 1.231

    Leírás?? Minek az? ;) Az új tűzijátékról mindig van említés az újdonságok között: az nem elég...?! :p:D
  8. Kibeszélő 1.221

    Takmot/kocsma idegesítően lassú lett.
  9. Kibeszélő 1.213

    Jól hitted! ;) Mégis zavar, hogy nem azt látom, amit írok.
  10. Kibeszélő 1.213

    Üzenetek sorvégi/soreleji karakterei sokszor nem látszódnak már frissítések óta.
  11. Kibeszélő 1.212

    Az "OK", a "Mégse", meg az ablak bezárására szolgáló jobb-felső "x" ugyanazt csinálta :), így teljesen mindegy szerintem... ;)
  12. Kibeszélő 1.211

    De azalatt lett 3 új tűzijáték...! ;)
  13. Kibeszélő 1.209

    Legalább annyival növelhettétek volna az ablak méretét, hogy a tagolással egybevéve továbbra is kiférjen 4 kornyi termék egy képernyőre...
  14. Megérkezett az eseményközpont!

    Egy újabb tűzijáték azért jól jönne...! ;) Már alig várom...! :D
  15. Barátok legutóbbi bejelentkezése mutató

    De én azt is törölni akarom, aki csak vasárnap támogatott... ;)
  16. Kibeszélő 1.201

    Igen, pl. a "Nem születésnapi buli" gombjainak aktívvá válásánál érzékelhető, hogy megint véletlenül arra jártak a fiúk... Valamint GvG-n a "Főhadiszállás középre igazítása" gomb még mindig nem működik.
  17. Kibeszélő 1.200

    GvG-n a "főhadiszállás középre igazítása" gomb nem működik.
  18. Kibeszélő 1.200

    :) Én már csak ilyen vok...! ;)
  19. Kibeszélő 1.200

    Az ember reménykedik, hogy ha egyszer pl. beálltok GvG pontszámításnál kb. 10 mp-re, akkor az nagyjából marad is... De aztán mindig jön egy update... Én kis naiv! ;)
  20. Kibeszélő 1.199

    Ha már arra kotorásznak majd megint (véletlenül), akkor lehetne olyan instantra is állítani, amilyen az incidenseknél lett...! Köszi! :)
Fent