Keresési eredmények

  1. Küldetések megszakításának (2000 db) növelése

    Szeretném javasolni,hogy a jelenlegi 2000 megszakítás/nap helyett magasabb, mondjuk 5000 lenne. Sokszor kincstárra termelne az ember(csatatér miatt) és szívesen csinálna több visszatérő küldetést, de sajnos nem lehet :(
  2. Nem játékhiba Támadó-védő bonusz

    A rendszer mikor valamelyik tárgynak mind2 bónusza van (pl támadóknak támadóérték és védőérték) 2 fajtaképpen mutatja a városházán. - A "Sashegy" vagy "a farkas háza" mely mind2 bónuszt adja, azok duplán jelenik meg a városházán (támadóérték-védőérték) - harci nevezeteseknél ill...
  3. Októberi forumjáték

    Szeretném jelezni,hogy eme forumjáték helytelenül lett lezárva, ha így marad, megkérem az illetékeseket, hogy máskor Pontosan írják meg a dolgokat. Azon a véleményen vagyok, hogy sokad másodmagammal, helyesen adtuk meg a válaszokat(mikor Csemegeüzlet helyett is Cukrászdát adtunk meg) Ezt...
  4. Nem játékhiba "Erőtér" képesség nem működik.

    Sziasztok. Már hosszú ideje éltem avval a gyanúval,hogy az "erőtér" képesség nem működik, így ma leteszteltem és úgy gondolom gyanúm beigazolódott. Lebegő tankomat (1249-es védőértékkel) ütötte 2 lándzsás, melyeknek 16 volt a támadóértéke és 1-et sérült a tankom mindkettő esetben. Az erőtér...
  5. Nem játékhiba Alapanyag gyorsító hiba

    Az alapanyag gyorsító tárgyak nem hatnak a sámán épületre, szerintem ez egy hiba.
Fent