Keresési eredmények

  1. Pandaszobor

    Sziasztok! Ha valaki érti, magyarázza el nekem, hogy ha az arany pandaszobrom pillanatnyilag 125/150-en áll, akkor hogy lehetséges, hogy a pandaszentélyem töredékeinek száma 74. A Kék galaxisom szintje 70-en felül van. Ez azt jelenti, hogy szinte minden nap két töredéket kapok. Valahol máshol...
  2. Régiségkereskedő

    Vannak a raktáramban zárolt tárgyak, (Pl.sövénylabirintus) amiket nem cserélhetek el . Azt szeretném megtudni, hogy miért?
  3. Javítva Forge pont számláló

    Nem jól működik a Forge pont számlálóm. A mostani aratásomkor már kétszer leállt. Aztán nem pótolja a hiányzókat, hanem a rosszul számolttól folytatja. Akkor áll le a számláló, ha az egérgombbal gyűjtöm össze a pontokat. Ha kattintással folytatom, újraindul, de a hiányzókat nem adja hozzá.
  4. Új hiba Kék galaxis

    A Kék galaxisom 70. szintű. 14 duplázási lehetőségem van Ma a 2. nap, hogy egyetlen egyszer sem duplázott. Azért ez aligha lehet véletlen. Valami hiba lehet.
  5. Repülő sziget szilánk nyeremény

    Biztos vagyok benne, hogy minden játékos jobban örülne, ha a nyeremény egy-egy város termeléséhez szükséges termék lenne. Az azték település például nagyon nehezen indul be, mert kevés a kakaó bab. Többet érnénk vele, mint egy önsegítő készlettel.
  6. Nem játékhiba Sarkköri üvegház

    A Sarkköri üvegház ezüstkardja a csatatéren kívül mindenhol felszáll, csak az ellenséges játékos mellett nem. Ennek így mi értelme van?
  7. Nem játékhiba Szűz csillagkép-projekt

    A Szűz csillagkép projekt nevezetes épület nekem nem működik. 36 százalékon már szerintem legalább néha működnie kellene. Összesen kétszer láttam a működését csata kezdetén, pedig már amennyi helyszínen csak lehetett, mindegyiken kipróbáltam.
Fent