Keresési eredmények

  1. Kastélyrendszer pipák

    A kastélyrendszerben a jelenlegi állapotban, teljesen feleslegesek a pipák az elért szinteken, mivel az úgyis látszik, hogy elért. :) Akkor látnám értelmét, ha a következő szinteken lenne látható a pipa, ha ott már nem fog változni egy-egy érték, hiszen a jelenlegi szinten már meglett.
  2. Nem játékhiba Indormációs ablak

    A hiba alapból fennáll: A királyi márványkapu és a sakktábla információs ablakában csak a pénztermelés jelenik meg, a támadó % hiányzik. Ha már a kalóztorony javításra kerül, ezeket is lehetne. Köszi
  3. Céhes kincstár jövő felett

    Kellene vmit kezdeni a céhes kincsárban elfekvő halom jövő kor utáni árukészlettel, amik semmire nem jók, de a bárkák, obszervatóriumok stb. ezeket termelik. Pl. lehetne átváltani más korúra. Piacnak ott nincs értelme, mivel más céhnek sem kellenek ezek. Vagy lehessen állítani a bárkánál meg a...
  4. Céhek

    Sziasztok! Végig böngésztem az ismertetőket, de sehol nem találtam leírást a céhekről (csak a Céh vs. Céh csatározásról). Igazából arra lennék kíváncsi, hogy miért is jó egy céh tagjának lenni (jelent-e valamilyen előnyt), és milyen kötelezettségekkel jár.
  5. Melyik világ?

    Sziasztok! Új játékos vagyok, és azt szeretném megkérdezni, hogy mi a jelentősége annak, hogy melyik világban kezdek el játszani. Vagy mindegy?
Fent