Keresési eredmények

  1. Gróf úr

    Kibeszélő Történelmi esemény

    Így igaz. Nem is mondtam, hogy bárki kövessen! :)
  2. Gróf úr

    Kibeszélő Történelmi esemény

    Na, akkor számomra véget is ért az event! Amíg nem veszitek ki a „vásárolj x Forge pontot", addig ez így lesz.
  3. Gróf úr

    Kibeszélő Szent Patrik napja

    Kérdezem tisztelettel, hogy egy magyar szerveren miért kapok angol nyelvű levelet?
  4. Gróf úr

    Küldetés, napi kihívás, ...

    Napi kihívás Oldd meg az összes találkozást a céhexpedíciók II. nehézségi fokozatában. Mit mondjak? Gratulálok! 32 találkozást 24 óra alatt. Tehát 8 óra 00 perckor ott kell lenni és az alap nyolc lehetőséghez be kell gyűjteni mind a 24 (óránkénti) lehetőséget. És ne jöjjön senki azzal, hogy de...
  5. Gróf úr

    Kibeszélő Űrkorszak: Titán

    Megint egy kis aljasság! Termék gyártása. 4 óra 20db., 8 óra 35 db., stb...
  6. Gróf úr

    Kibeszélő Nyári esemény

    Ha volt már, akkor elnézést... Helytartói villa részletet csak az event sávról kapunk, vagy „termeli" is valami?
  7. Gróf úr

    Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Kivettétek a gyémántokat. Részleteket adtok komplett épületek helyett. (mondjuk ezek se így, se úgy nem érdekelnek!) Komolyan azt hiszitek, hogy ettől vonzóbb lett a CE? Francokat! Épp ellenkező hatást értetek el vele! Kenjétek az egészet a hajatokra! A videóban azt kéritek, hogy mondjuk el a...
  8. Gróf úr

    Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Gondolom, jön a Titán kor...
  9. Gróf úr

    Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Tehát eddig kaptunk egy komplett épületet és ezentúl ennek csak egy töredékét fogjuk kapni? Remélem azért hálálkodni nem kell?!
  10. Gróf úr

    Kivételezés

    Ez is lehet kérdés. Mi több érdekes kérdés. Mégis érdekesebb, hogy a nyitó hozzászólásban vázoltak lehetségesek-e? Illetve, hogy mennyire valós, hogy valakit – a hozzászólás szerint – többen bepanaszolnak, bizonyítékokkal alátámasztva, ám mégsem történik semmi? Hat éve már, hogy bennem is...
  11. Gróf úr

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Köszönöm!
  12. Gróf úr

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Mikor, vagy milyen feltétel esetén kerül jelzésre a nem barakkban létrehozott katonai egység? Mikor kerül a jobb felső sarokba a sárga csík? Köszönöm, ha válaszolsz!
  13. Gróf úr

    Küldetések, típusai, és a Château Frontenac használata

    Ez aztán a felhasználóbarát válasz. Gratulálok! Senki nem mondta, hogy a saját kénye-kedve szerint szeretne azt csinálni, amit akar. A hiányos tájékoztatásra mutattunk rá. Maga a játék is szorgalmazza, hogy adott játékos ne csak egy világban játsszon, tehát furcsa lenne felróni, hogy valaki...
  14. Gróf úr

    Küldetések, típusai, és a Château Frontenac használata

    Abszolút egyetértek! A játék indulása óta játszom (Arvahall) és ahogy nyíltak a lehetőségek, haladtam előre. Igaz, magamnak kellett megtapasztalnom, hogy mik a lehetőségek, mi hogy működik, de akkor nem okozott gondot, mert nem is kerülhettem ilyen csapda helyzetbe. Aki most kezd játszani és...
  15. Gróf úr

    Küldetések, típusai, és a Château Frontenac használata

    Köszönöm a válaszokat! Egyben reagálok. A gond az, hogy amikor azt a küldetést adta, hogy derítsek fel egy bizonyos területet, akkor nem figyelmeztetett arra, hogy az már a következő korhoz tartozik! Azt is mondhatnám, hogy a program húzott csőbe. Mert itt még kontinens térkép sincs, ahol...
  16. Gróf úr

    Küldetések, típusai, és a Château Frontenac használata

    Örülök ennek a topiknak, mert én is hasonló gondban vagyok. Új világban (is) kezdtem játszani. Vaskorban vagyok és - egyelőre - nem szándékozom a következő korba lépni. A kontinens térképen „átcsúsztam" a Kora középkorba. Két tartomány felderítve. A tech-fán a vaskorból még téma vár feloldásra...
  17. Gróf úr

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    Engem bosszant. :) Főleg, ha a csíkon van egy nagyobb adag pont és pakolásra vár, de emiatt el kell passzolni. Aztán rendszerint ezután kéri, hogy költs el x pontot. Azt már nem is mondom, hogy vásároljak, amikor van raktáron több tízezer pontom... Eh!
  18. Gróf úr

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    El lehetne már felejteni a „Vásárolj x forge pontot!" című feladatot!
  19. Gróf úr

    Kulturális települések

    Hasonlóan gondolkodom én is. Nincs „fosztással kapcsolatos" nevezetesem, mert csak akkor fosztok, ha küldetés kifejezetten ezt követeli meg. Akkor is igyekszem a lehető legkisebb kárt okozni. Nem azt mondtam, hogy két nap alatt le lehessen zavarni! Semmi gondom azzal, ha két hétig tart. Sőt, az...
  20. Gróf úr

    Kulturális települések

    Lehet vele vitatkozni, de én úgy láttam/látom, hogy a Kulturális települések nem túl népszerűek. Valószínű, így látták ezt a fejlesztők is és behoztak egy új nevezetes épületet (Repülő sziget), ami csak a Kulturális településen érvényesül. Mondjuk, ez ügyes! Az Asztékokat kétszer már...
Fent