Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Megérkezett a Céh-csatatér kibeszélő

    Nem volt lesz stb. Ez anno egy tök jó stratégiai játék VOLT. Anno teljesen függővé váltunk jó páran. Ezzel keltünk és feküdtünk. Azota sok régi játékos pont ezért hagyta itt ezt a játékot mert már gagyi sok a támadásos harcos +,ok benne. Anno annak idején és most is baromira tud idegesíteni...
  2. Kibeszélő Megérkezett a Céh-csatatér kibeszélő

    Keretek között miért ne. De ha valaki harcolni akar pont tele van ez a játék lehetőségekkel. Minek fejlesztenek + fölösleget?
  3. Kibeszélő Megérkezett a Céh-csatatér kibeszélő

    Bocsánat a zavarásért. De nem unalmas ez a kiegészítő??Nagyon unalmasnak találom, hogy folyton vannak céhek és abból áll a játék, hogy az egész kell nekik. Van olyan céh ahol 5 tag van 22 százezer ponttal és leigázzák a többit. Ez sztm nem játék és semmi jó nincs benne. Játszom már elég rég óta...
  4. Nem játékhiba Céhes jogok

    köszike :)
  5. Nem játékhiba Céhes jogok

    sziasztok tudtok abban segiteni, hogy a jogokat hol lehet átnézni. nem találom sehogy sem a keresővel sem :(
  6. Támadások kivédése

    Bocsánat, de nekem az lenne a kérésem, hogy a gép mi alapján adja a szomszédokat? Támadó szomszédom 2000/2500 támad én 500/1500 védek. Ez nem igazán ferr még mindig. Nagyon sok a támadás és fosztás nem lehetne ezt korigálni valahogy, hogy azonos szintű képeségű szomszédok legyenek? volt olyan...
  7. Januári fórumverseny

    az 1-es ből a 2-es és a 3-as ba lehet eljutni. a 4-es zsákutca
  8. Januári fórumverseny

  9. Első javaslatok meeting

    1. Mit kéne hogy fejlesszen rajta? Korokkal pl ha leraktál katedrálist gyarmatkorba most meg már a távoli jégkorszagba vagy gyarmati terméket kapsz 2. Bármelyik épületedet/egységedet tudod törölni. igen de az eventek alatt elég sokszor kapok ilyen mokkás semirekelöket.
  10. Első javaslatok meeting

    Tisztelt játék készítők. Az lenne a kérdésem, hogy a nevezeteseknek nem lehetne-e nevezetes kor fejlesztetőt kitalálni? Mint az épületeknél csak ez a nevezeteseket léptetné 1 korral feljebb. A másik észrevétel a zászlóvivőt nem lehetne -e törölni? roppant idegesítő és semmi haszna csak a helyet...
  11. Céh alapítás

    Hogy a bubánatba lehet törölni egy céhet aminek 3 alapito jogu enbere van??? 1 et kitiltotak, de ez nem lehet ok egy 80 fős céh feloszlatásának. Ez nem igaságos minden szerze javunk eltünt??????????????? irtam 3 levelet a supportnak
  12. javaslatok a játék fejlesztésére

    Nem lehet a piac alatt a gépi kereskedelmi (1:10) cserét megoldani, hogy beírjuk menyit cserélnénk?? mert tételezzük fel szükségem van 10 kőre és van 100 fám ez tiz fölös enter. Ha többre lenne szükségem hajnalig nyomhatom az entert:))
  13. Kérdések!

    megnézném azt a csatát 10 perc alatt 80 :)))) Jó gépem van és gyors nettem elhiheted :)) De mindegy ahogy indult a játék úgy múlik el.
  14. Kérdések!

    kedves Igen oda írtam. Semmi sértöt nem irtam sztm. De akinek nem inge nem veszi fel.
  15. Kérdések!

    Nyugodtan válaszoljatok legalább ti mert a suportott nem igazán érdekli. Ma ujabb 2 szektor - ugyan ilyen modszerrel. Ja ha pénzes és valakinek a valakije akkor oda... ahova akar????????, Ezt EDDIG EGY JÓ JÁTÉKNAK TALÁLTAM KÖZEL 3 ÉVE JÁTSZOM. DE SZTM ABBA HAGYOM MERT IGY NEM JÁTÉK EGY LUZER K...
  16. Kérdések!

    tx én is igy gondolom , de ez történt 3 napig egy folytában.
  17. Kérdések!

    Kedves Játékosok: Ki találkozott céhes csatánnál olyannal, hogy egy játékos 1 szektort (80 csatát+ 5 védő ) 8 perc alatt legyalul. úgy hogy még védöket sem tudtok cserélni??????? Nekünk kb 5-6 játékosnak 1 szektor 80 csatával védelem nélkül automatán kb 20 perc. Kérem segitsetek mert k.. nem...
  18. 2016 Húsvét kibeszélő

    "Tojások begyűjtése Az elsődleges módja a tojások begyűjtésének a küldetések, amelyeket Greva és Rinbin adnak neked. A második módja az, hogy naponta begyűjtöd a városházádból a tojásokat és keresed őket a várost körülvevő fák és bokrok alatt. Ezzel semmi gondom elég sok húsvéti eventet láttam...
  19. 2016 Húsvét kibeszélő

    Az lenne a kérdésem, hogy mi alapján kapod a tojást?? Amikor rejtettük naponta találatam vagy 10-et és azt hiszem óránként kaptál elrejthető tojást. most kb napont az eventek nélkül összesen 2 tojást add a gép ??? Nem igazán hoz lázba ez az event
  20. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Tisztelt mindenki. Az lenne a kérdésem, hogy a gép mi alapján sorsolja a szomszédokat? miért lehet fp pontot is rabolni. Sajnos már pár barátom abahagyta a játékot és én is gondolkozom rajta. Mert elég dühitő az ha napont kb 20 támadnak meg és ebből rendszeresen 10 en ki is fosztanak. A...
Fent