Keresési eredmények

  1. Csatatér............

    Amíg az a szokás lesz a csatatéren hogy a két legerősebb összefog és már az első nap kialakul a végeredmény ami az első két helyet illeti. De nem is ez a fő probléma hanem az hogy nekik minden szektor kell pedig a nagy értékű területek cseréjével hagyhatnák a peremterületeken a kicsiket is...
  2. Céh csatatér

    Sziasztok! Szerintem az is hasznos lenne (és ezzel nem vagyok egyedül) ha egy céh elég pontot gyűjt a következő ligába lépéshez kérdezzenek rá hogy akarják e! Velünk rendre előfordul hogy platina ligát nyerjük vagy legalább a dobogón végzünk majd gyémántban megint a top céhek szövetségben rommá...
  3. Flusztrált játékosok

    Én nem értem hogyan lehet egy általad ismeretlen emberről pszichológiai elemzést készíteni az alapján hogy kifoszt vagy sem. Nem jó érzés de nem frusztrál annyira hogy a privát életét vagy személyét értékeljem. Ha már a pszichológiánál tartunk szerinted hány viselkedési formának kell megjelenni...
  4. Javaslatok (1.209-s verzió)

    A csatatérrel kapcsolatban szeretném kérni ha a vezető vagy jogosult személy kijelöl egy szektort hogy ne támadják azt ne is lehessen támadni amíg a tiltás rajta van.
  5. Új hiba Betöltési hiba

    Nekem is mindkét böngészőmben lassult a játék és sehol nem tudom elérni az űrkikötőt. Más minden működik csak kicsit lassan de a kikötőnél elkezdi betölteni és nincs tovább.
  6. Novemberi verseny - Hol telel a Bajnokod?

    Mikor reggel felébredtem, tudtam valami nincsen rendben gyorsan végig gondolom Hol telel a bajnokom? Lementem a piactérre reptérre és rendőrségre továbbra sem tudom Hol telel a bajnokom? Elmentem a nagy erdőbe közepén a kis mezőre voltam völgyben dombokon Hol telel a bajnokom? Bejártam az...
  7. 4. Feladvány

    1. Rejtvény F4 2. Rejtvény F1 3. Rejtvény C5 4. Rejtvény D2 5. Rejtvény A4
  8. 3. Feladvány

    2 Notre Dame 3 Sötét átjáró 4 Aacheni katedrális 5 Őrült tudós laboratóriuma 6 Fekete torony 8 Madárijesztő 9 Chateau Frontenac 10 Szellemjárta torony 11 Jack O'Lantern kápolna 12 Hősök oszlopa
  9. 2. Feladvány

    Jack O'Lantern
  10. 1. Feladvány

    A négy tök a 3,5,6 és 11
  11. Új hiba Megjelenítés

    Ez esetben akkor kaphatnék valami tippet hogy mit tegyek, vagy tehetek e bármit?
  12. Új hiba Megjelenítés

    Ezt olvassa is valaki kompetens vagy csak panaszláda?
  13. Új hiba Megjelenítés

    Nálam újabban a csata nem működik rendesen. Van hogy rendesen indul, de van hogy 1-5 percet várni kell rá de olyan mint ha lefagyna a várakozási idő alatt semmit nem tudok csinálni sem frissítés sem lap elhagyása semmi. Ha betölt a csata normálisan végig megy csak előtte ne kellene várni ez...
  14. Új hiba Megjelenítés

    csak az A világra vonatkozik hogy amint belépek a kereskedőhöz és meg akarom nézi az aukciót azonnal eltűnik minden kép és felirat az alapanyag összegétől a profilképekig és az aukcióból sem látok semmit és újra be kell lépnem hogy visszaálljon minden de ha ismét megpróbálom újra ez a helyzet.
  15. 6. nap

    A válasz 36
  16. 3. nap

    Ha a magasságkülönbség is számít akkor egyik sem ha nem számít akkor a boszorkány és a névtelen egyszerre.
  17. Új hiba Bejelentkezés, regisztráció

    Mióta megjelent a játékba a flash engedélyezése üzenet (este 22 után) a játék minősége sokat esett. Van hogy villog a kép vagy semmit vagy egy kis kockát látok a teljes képből és 3-4 ismétel betöltés után indul el ahogy kell de a villogás nem szűnik meg. Más oldalakkal nincs semmi gondom így nem...
  18. Kibeszélő Napi küldetések

    Van egy nagy kedvencem még a végezz el 24x8 órás termelést. Nem tudom ki az aki ezt megcsinálja mert ha kétszer időben tud beszedni akkor is 12 termelő kell hozzá ha ez nem megy akkor 24 azt meg mégis hova rakjam le?
  19. Kibeszélő Napi küldetések

    Igen a napisten kapujával és az ősök arcával meg lehet oldani de másnap ugyanazon a szerveren szerezz 12500 boldogságot ennyim azért nincsen és még ki tudja hány ilyen lesz na meg azért a 54x15 perces termelés sem volt semmi...
  20. Kibeszélő Napi küldetések

    van a 45 fogadó ami meg már nem csak rajtam múlik mert ha nem tudok annyiba rakni akkor nem jön össze és kész...
Fent