Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Mogul Birodalom!

    " Eközben a nagy diplomáciai épületek rendelkeznek beállított képességgel , ami azt jelenti, hogy naponta egyszer további kulturális javakat gyűjthetsz össze azzal, hogy egyedi nagy épületeket helyezel el a nagykövetség szomszédságában (bárhol a közelben) a nagykövetségre, nem feltétlenül a...
  2. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Ez egy érdekes kérdés, ezen én is elgondolkodtam. Én "kényszerből" raktam oda, ahova, mert nem volt más terület. De most már máshova tenném őket, szabályos négyzet alakra törekedve, nem ilyen össze-vissza alakzatban.
  3. Összeadódnak-e a nevezetes épületek bónuszai?

    100%, hogy összeadódik. Számolja ki, aki kételkedik benne. Egy nyersi termelő beszedésének az összege áll a sima+sima*alexandriai+sima*royal. Három érték összege. Feltéve, ha megvan mindkettő nevezetes. ;)
  4. 1.52 kibeszélő

    Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nekem a barátlistás, elejére visszaugrálós hiba megmaradt. Másnak?
  5. 1.51 kibeszélő

    És akkor egy kis 1.51: Köszönjük, hogy a barátlistán, amikor támogatást nyomunk, akkor visszaugrik a lista legelejére. Ez két dolog miatt lehet: 1. a barátaidat látogasd meg, és ne az automatát használd :p 2. sz.r illetve bocsánat, nem jó a játék :mad:
  6. Ötletek sokasága

    Erre várok én is. Elvileg el lett kezdve, gyakorlatilag nem lett befejezve: http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?1894-Kincsvadászat
  7. 1.49 kibeszélő

    A félrefordításokra csak ennyit írt egy céhtagunk: "Összecsapták, mint pap a csöndes misét!". És igaza van. Azt hitte, hogy nem kell papírbetongyár, mert a tech fában nem szerepel papírbeton. Eléggé félrevezető. A legelső kérdésedre annyit, hogy volt már olyan, hogy egy új kor egy nevezetessel...
  8. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    A begyűjtés száma fix, nem nő. Alexandriai 40, Szt. Márk 90, Royal Albert Hall 75 begyűjtés enged egy ciklus alatt. Szt. Márkod azért mutat oldalt 57-et, mert már 33-at felhasználtál. A nevezetesek leírásánál megtalálható, akár a fórumon, akár a játékban.
  9. 1.46 kibeszélő

    Én csak annyit kérdeznék, hogy a rövidítésnek is lesz rövidítése? Mert már így sem fér ki a medálok száma a rubrikába... :(
  10. Terjeszkedés

    Minden korban 2 db területet vehetsz gyémántért és 2 db-ot medálért. Majd a következő korban elköltheted...
  11. 1.36 kibeszélő

    És arról nem is esett szó, hogy egyes nevezetesek bónuszai megváltoztak...
  12. Piactér átalakítása

    A 4. pont már elég régóta van. Vidd az egeret a termék képe fölé.
  13. 1.30 kibeszélő

    Ezt találtam a bétán: attacking / defending GBs: 1% every second level (11,13,15) FPs on Castel del Monte/Hagia: one every second level (12,14,16) FP on Cape Canaveral: +1 every level happiness: +4,9% goods: +1 every level (= 2 unrefined: modern era and later) coin/supply-boost (Lighthouse...
  14. 1.30 kibeszélő

    Február 28-án ez lett közölve velünk: "Például a nevezetes épületeknek a jövőben nem lesz maximális szintje. Ez a fejlesztés nem kerül játékba a közeljövőben, leginkább az év vége felé várható." Minek kellett fél évvel előrébb hozni (már ha működni fog), ahelyett, hogy a meglévő hibákat...
  15. Képrejtvény 2014.07.03

    A 1 b 8 c 3 d 2 e 12 f 7 g 6 h 11 i 4 j 9
  16. gyógyszer termelés

    Ha jól emlékszem, akkor a vegyi üzemben.
  17. Főhadiszállás minden korban

    Egy automata vállveregető gépet. ;)
  18. 1.27 - Posztmodern kor- kibeszélő

    De megtörtént már régen. A beállításoknál tudok be- illetve kikapcsolni. Én is véletlen bukkantam rá.
  19. Valentin napi kibeszélő

    A történeten kívül talán csak más portréképeket kapsz, ha jól emlékszem.
Fent