Keresési eredmények

  1. Javítva Event kártya hiba

    Csak úgy, sablon nélkül... A mostani eseményben kártyákat kell kijátszani, és időnként (bizonyos számú legyőzött ellenfél után) kapunk új, speciális kártyákat. Ezek közül a 'Heal' nevezetű esetén találkoztam egy fordítási(?)/elírási hibával. Van három szintje: a 6 HP-s, a 8 HP-s, és a 10 HP-s...
  2. Nem játékhiba CE háttérkép túlhúzása

    Asztali gépen, már jó ideje (egyik régebbi frissítés óta, de meg nem mondom, melyik volt az - látszott azon is, hogy először csak a bétán jelentkezett, és csak később érkezett be az éles szerverekre) a CE háttérképét 'túl lehet húzni'. Csak az egyik irányban működik (a jobb szélen), és ha...
  3. Ismert hiba Csatateres felugró területek

    Ha belépek a csatatérre, majd teszek ott 1-2 dolgot, és visszalépek a városba, akkor bármilyen épületre (vagy a háttérben bármire) kattintva a csatateres rész jön mindig elő, mintha azon a térképen ragadtam volna. És bármilyen helyen vagyok, mindig előjön (a marsi kolónián, a kulturális...
  4. Fordítások egységesítése

    Rendszeresen előkerülő probléma, hogy a játékban itt-ott másként vannak elnevezve ugyanazok a dolgok, így nem egyszerű meg-, illetve kitalálni, "mire is gondolt a költő". Bár vannak ikonok, amik néha segítenek, de nem mindig, vagy az ember átsiklik felette, mert ott a szöveg, ami általában...
  5. Új hiba Elírás (elfordítás)

    A tengeri jövő legújabb részében lévő feladatoknál van egy olyan, hogy "Építs egy vízfőutat!" (Greva Darn mellékküldetése 'Mély akvárium' címmel), miközben meg vízfőút, mint építhető út nincs is. Van vízi sugárút, amit el is fogad, így jó lenne ezt a hibát majd javítani. Illetve a hasonló hibák...
  6. "Találd ki, mire gondoltunk" nyereményjáték kibeszélő

    A kiírásban nincs arról szó, hogy többszörös válasz tehető-e, így ezzel kapcsolatban lenne kérdésem: - Egyrészről be lehet-e küldeni különböző kérdések válaszait külön hozzászólással? - Másrészről ha egy korábbi hozzászólásban már megadtam egy adott kérdésre a választ, akkor azt lehet-e...
  7. Következő kor: A jövő

    Ismét korszakváltás következik (a hírek szerint még az idén, de csak valamikor a Halloween-i event után kerül fel a bétára); és a kor neve 'A Jövő'. (Elvileg az utolsó, de vannak pletykák arról, hogy lesz még egy Antarktisz is: http://foeplayer.com/en/newcontinent/ ) Amilyen infók már...
  8. 1.49 kibeszélő

    Jelenleg csak azt szeretném kérdezni, hogy a 'Holnap' korban miért csak 1 nevezetes épület lesz? Elvileg a Dinamikus torony mellett a Diamond Ring Hotel is a kor nevezetese; de mégsem lesz bevezetve? Vagy majd csak később, 'röptében'? Ha igen, akkor mi indokolja? Vagy a következő korba lesz...
  9. Következő kor: 'Holnap'

    Már csöpögnek az infók a következő korról, a 'Holnap'-ról. Ami már feltűnt: - a városháza kinézete: http://kepfeltoltes.hu/view/150226/holnapvaroshaza_www.kepfeltoltes.hu_.jpg - néhány féle épület (lakó-, gazdasági épületek; raktárépületek és nyersanyagok; techfához tartozó nyersanyagmennyiség...
  10. 1.43 kibeszélő

    Látom, másik fórumtémában már mások kritizálták ezt az új verziót. Ennek ellenére én itt jeleznék egy dolgot, amit esetleg könnyen lehetne javítani (nem nagy dolog). Szóval: szerintem a milliós és nagyobb számosságú értékeknél még jól jön a rövidítéses forma (1.5M - és igen, nekem ezzel a...
  11. Téli esemény 2014 -kibeszélő

    Nem pont az 1.40-hez tartozik, de most lusta vagyok a téli eseményhez új kibeszélő témát létrehozni... Szeretném jelezni, hogy a 'megkeverés' utáni utolsó állapotnak semmi köze nincs a valósághoz. Mióta a grafikai gyorsítás be van kapcsolva, azóta jelentősen lelassult a keverés is - így elég...
  12. Halloween képnézegetős játék kibeszélő

    Egy hatalmas kérésem lenne (bár írtam az eredeti témában is, de reakciót nem kaptam rá): A nyertesek neve mellett legyen már kiírva a megfejtés is! Mert az egy dolog, hogy nem tudjuk ellenőrizni, hogy ki volt először; de legalább lehessen már tudni, hogy mit nem vettünk észre. Illetve azt is meg...
  13. 1.36 kibeszélő

    Szeretném megemlíteni, hogy a GvG-s részen belül a csapatok cseréje megoldás jó ...... lenne. De az eddigi "vezető kitörli a sereget + 'sima' tag berakja az újat" verzió ezennel megszűnt. Most már vagy csak a vezetők tudják cserélgetni a leromlott állapotú egységtesteket; vagy a 'sima' tagot...
  14. Az új kor (kortárs) információi

    Amit várhatóan már tudni a közeljövőben megjelenő (contemporary=kortárs) korról... A technológiai fa: http://kepfeltoltes.hu/140923/_j_korszak_www.kepfeltoltes.hu_.jpg A nyersanyagigények: http://kepfeltoltes.hu/140923/hozzavalok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Szerk.: összesítve a techfa...
  15. 1.29 verzió kibeszélő

    Nagyon jó dolog, hogy most már a végtelenségig lehet emelni a nevezetes épületek szintjeit. Viszont ha már be lett vezetve ez az újítás, akkor csak meg kellene oldani, hogy a már megépült nevezetes épület után is lehessen cserélgetni a tervrajzokat a megszokott 2:1 módon. Mert így megint csak...
Fent