Keresési eredmények

  1. Javítási javaslat (betakarítás, csaták)

    A bétán már talán 1 hete él, hogy a sebesült egységek a katonai sor legvégére kerülnek, így nem zavaróak. Ha minden igaz, akkor a következő (vagy az az utáni) frissítésben jöhet majd az éles szerverekre is. Vagyis nyitott kaput döngetsz ez ügyben. :)
  2. Kibeszélő Mini kihívások

    Kapnak. Minden egyes event kezdéskor, nagyobb frissítéskor jön gyémánt is (pontosan nem emlékszem már, de talán 750-1500 jár a frissítés 'nagyság'-ától függően). Írtuk sokan (ráadásul most más sokadszor), hogy semmi nem kötelező. Úgy kell ránézni, hogy egy plusz lehetőség; és akkor is jól...
  3. Kibeszélő Mini kihívások

    A 'nem tesztelésről': a bétán működött. Itt valami miatt nem. Ezt nem lehet jobban kitesztelni. Vagyis ennyit a 'naugye' jellegű hozzászólásokra. Másrészt a bétán tényleg kevesen vagyunk, és aki meg van, annak nagyobb része nem jelzi a hibákat - ha meg nincs jelezve a hiba, akkor javítani sem...
  4. Kibeszélő Mini kihívások

    Véletlenül erre jártam, így most egy gyors reagálás erre: ez egy minievent. Csak pár feladat, amiért kapsz pár jutalmat, és kész. Nem nagyon van rajta mit tesztelni. Végig lehet menni a feladatokon, meg lehet kapni a jutalmakat, innentől nincs mit tesztelni rajta többet. Nem lesz hozzá...
  5. Javítva Event kártya hiba

    Erre gondoltam:
  6. Javítva Event kártya hiba

    Csak úgy, sablon nélkül... A mostani eseményben kártyákat kell kijátszani, és időnként (bizonyos számú legyőzött ellenfél után) kapunk új, speciális kártyákat. Ezek közül a 'Heal' nevezetű esetén találkoztam egy fordítási(?)/elírási hibával. Van három szintje: a 6 HP-s, a 8 HP-s, és a 10 HP-s...
  7. Csatatér............

    Úgy érzem, félreértetted az egészet; ahogy előttem említették is. Ráadásul ahogy eddig mindenhez, ehhez is lehet alkalmazkodni: ha ilyen szabályok lennének, akkor ehhez alkalmazkodva kellene a stratégiát/taktikát kimódolni. Vagyis csak egy plusz, amire figyelni kell. Semmi több. Igen, egy kicsit...
  8. Csatatér............

    Még mindig túlzol; sőt, túlzottan túlzol. Senki nem kérte, hogy feküdjön le bárki is, és adjon egy győzelmet a másik csapatnak. Csak annyit kérnek, hogy félidőnként 1-2 alkalommal engedjék ki őket a saját tizenhatosukról. Ettől nem fog borulni semmi. Ettől nem lesznek jobbak, nem lesz plusz...
  9. Új hiba Elkeveredett visszatérő, több bónuszküldi

    Aki visszatérőzik, az azért csinálja, mert nem elég neki az, amit adott pillanatban termel; így meggyorsítja annak a dolognak (forge pont, áru, katona, ....) a beszerzését. Ez pont olyan, mint az expi. Ugyanazon a lépcsőn megy fel mindenki, ugyanott lesz a vége, de mégis mindenki hamarabb akar...
  10. Csatatér............

    Szerintem... Egyrészt a 'nagy' céheknek semmi hátrányuk nem lenne az eredeti javaslat megvalósításából (maximum annyi, hogy 1-2 naponta az egyébként 'kiskapu'-ként működő forgás nem a teljes térképre fog kiterjedni, hanem pár területtel kevesebbre - vagyis hatalmas túlreagálás és torzítás eltört...
  11. Aktuális A/B teszt vélemény

    A készítők kevés játékostól kapnak pénzt a játékért. Most nemrég (pár hónapja - talán 1, max 2 éve) volt, hogy emeltek az árakon. Úgy tűnik, így sem jön elég bevételük, és lehet, már nem akarnak újra árat emelni, mert akkor többen hagynák el a cég ilyen módon történő támogatását (vagyis nem...
  12. Új hiba Elkeveredett visszatérő, több bónuszküldi

    Mert a játékosok egy része folyamatosan rohan. Rohan, hogy első lehessen a ranglistán (holott nem kap érte semmit), elsőnek akarja lerakni az új nevezetest (hogy majd mások, akik szintén rohannak, felépítik neki gyorsan a rajzok reményében); rohan, hiszen nem hajlandó 'normálisan' játszani a...
  13. Kibeszélő Űrkorszak: Jupiter-hold

    A játékban megjelenő közleményből lemaradt a gomb, amivel a bejelentéshez lehetne közvetlenül jutni. Gondoltam szólok, hogy a "A részletekért kattints alább!" szöveg után nincs mire kattintani. :)
  14. Chat.

    Úgy látszik, nem ment át, amit írtak. Megpróbálom egyszerűsíteni. Szomszédok: van 70-80 szomszédod, akik egymásnak is szomszédai, így egy-egy szomszédi csetben csak ez a 70-80 ember van bent. Állandóan (a szomszédcsere idejéig). Céhtagok: van 70-80 céhtag, akik egymásnak is céhtagjai, így...
  15. az új város területe

    Lef-hez kapcsolódva: attól, hogy lett egy nagyobb bővítés, nem jelenti azt, hogy rövid időn belül el lehet majd érni ezek maximumát. Tehát ugyanúgy lehet majd szerezni, ahogy eddig: új koronként majd csepegtetik ezek lehetőségeit (vagyis a feloldás nem egy alkalomra szólt, hanem akár az...
  16. Tablet

    A FoE-nek a Google Play áruházbeli minimum igényéről: "Android OS - 4.3 és újabb" Vagyis ha nem ősrégi a tablet, akkor simán menni fog rajta. Ha pedig 180ezer az ára, akkor nem lesz ősrégi. Nekem a 7-es droidon is ment a régebbi telefonomon minden további nélkül.
  17. Érdekes

    Az a baj, hogy csak vádaskodsz mindenféle tény és játékismeret nékül. Bütyök leírta, milyen üzenetet kaptál. Ha nem igaz, akkor jöhet róla egy képernyőmentés. Nincs? Talán nem kellett volna félreolvasni az üzenetet (mert szinte biztosan ez történt). A "jópár weboldal" meg gondolom, egy, és...
  18. Nem játékhiba CE háttérkép túlhúzása

    Asztali gépen, már jó ideje (egyik régebbi frissítés óta, de meg nem mondom, melyik volt az - látszott azon is, hogy először csak a bétán jelentkezett, és csak később érkezett be az éles szerverekre) a CE háttérképét 'túl lehet húzni'. Csak az egyik irányban működik (a jobb szélen), és ha...
  19. Kulturális települések

    A településekhez szerintem 2 dolog kell, hogy időre meglegyen. Az egyik a megfelelő stratégia (egyensúlyt kell találni a minél hamarabb, minél több terület feloldása, és a minél kevesebb termék felhasználása a feloldásokra irányzatok között), a másik a megfelelő jelenlét (aki csak napi 1-2...
  20. Kibeszélő Galata-torony

    Mindennek megvan a maga oka. Nem írták le, hogy pontosan mikortól kerül a játékba? Nem írták le, hogy hogyan lehet megszerezni? Lehet, azért volt, hogy ne legyen akkora várakozás utána. Vagy hogy ne csak azért üljön valaki gép előtt, hogy megszerezhesse, és 'szuperterjesztő'-ként ossza (vagyis...
Fent