Keresési eredmények

  1. Csiliz

    Kvantumportya - bónuszok

    Léteznek olyan épületek, melyek támadási vagy védekezési bónuszokat adnak? Nem a kvantumtelepülésiek között!! Ha igen, akkor melyek azok?
  2. Csiliz

    Önsegítő készlet

    Miért nem tudok minden épületet az Önsegítő készlettel támogatni, amelyeket a szomszédok, céhtagok illetve a barátok viszont tudnak?! Vagyis bizonyos épületeket tudok, bizonyosakat viszont nem.
  3. Csiliz

    Új hiba Kvantumportya - Támadási bónuszok

    Az előző kvantumportyánál, amint megépítettem egy támadási bónuszt adó épületet, a bónusz megjelent az egységeknél is. A mostaniban viszont hiába építettem meg az említett épületet, a bónusz nem jelent meg az egységeknél. Mit sikerült már megint elrontaniuk a két portya között!! :(
  4. Csiliz

    Eseményépületek

    Az utóbbi időben az eseményépületek a maximális szinten túl extra szintekkel is tovább fejleszthetők. A fejlesztéshez a darabokat mindig az épület előző szintje adja. De ha valaki az esemény során nem tudja megszerezni az alapépület összes szintjéhez a fejlesztést, akkor pechje van, mert az...
  5. Csiliz

    Új hiba Automata támogatás

    Ha el van indítva az automata támogatás, akkor a megszakítható küldetések nem szakíthatóak meg mindaddig, amíg a támogatás be nem fejeződik. A folyamat alatt a megszakítási gomb szürke, azaz inaktív és közben kissé villog. A villogás gondolom abból adódik, hogy közben állandóan váltakozik az...
  6. Csiliz

    Javítási javaslat (betakarítás, csaták)

    Két javaslatom lenne: 1. Betakarításnál rengeteg épületnél ugrik fel egy infó ablak, hogy mi lett betakarítva. Ez nagyon idegesítő. Hiába akarok betakarítás végezni az egérbillentyű lenyomva tartásával, ha a betakarítás éppen az ilyen infós ablakok miatt állandóan megszakad és újból és újból le...
  7. Csiliz

    Küldetés, napi kihívás, ...

    Ma a Napi küldetésekben kaptam egy olyan feladatot, hogy "Szerezz meg 1 szektort a térképen harc segítségével"! A feladat nagyon is világos, de valami azért mégsem. És hogy mi, az pedig a következő: Én most az Űrkorszak - Marsban vagyok. A térképen viszont már előrehaladtam egészem az Űrkorszak...
  8. Csiliz

    Egységek csoportosítása

    Az egységek csoportosítása én szerintem is nagyon jó ötlet volt. Egy dolog azonban nem tetszik, a sebesült egységek kijelzése/megjelenítése. Jó lenne, ha lenne rá lehetőség ezek elrejtésére ott, ahol a csoportosítást be- illetve ki lehet kapcsolni. Mert ugyebár, akinek van több száz vagy akár...
  9. Csiliz

    Nem játékhiba Furcsaságok

    Tegnap léptem a Marsi korba. Van két prémiumos (gyémánttal építhető vagy jutalomként kapható) lakóépület. Az egyik az Adaptív otthon a másik pedig a VR-kunyhó. Mindkettő ára 750 gyémánt. Mindkettő mérete 3x3-as. Az első 8 380 lakost, míg a másik 4 410 lakost ad. Az első 29 820 pénzt ad 8...
  10. Csiliz

    Automatikus csaták

    Szerintem ezen is el lehet gondolkodni, hogy az automata csaták bevezetése jó dolog volt-e vagy sem. Én azt mondanám, hogy ez nem volt jó húzás. Igaz, a csaták így egy kattintásra lebonyolíthatóak, de aki így vívja a csatáit, az a kezdeti felálláson kívül semmit sem csinál, azaz semmi befolyása...
  11. Csiliz

    Nevezetesek

    Minden kornak megvannak a saját nevezetesei. De az rendben van, hogy ezeket a nevezeteseket bármelyik korban meg tudom építeni, feltéve ha van hozzá helyem, összegyűjtöttem hozzá a tervrajzokat, és beszereztem hozzá a szükséges termékeket?! Tehát pl. a Kora középkorban simán fel tudok építeni...
  12. Csiliz

    Új hiba Forge pont begyűjtés

    A Forge pont számláló nem minden esetben mutatja helyesen a begyűjtött pontok számát. Igaz, a mai frissítéssel ezt orvosolni kellett volna, de nem így történt. A hiba továbbra is fennáll!! Nem sokkal ezelőtt éppen begyűjtöttem a forge pontjaimat és a számláló 97-et jelzett ki, amikor is nem...
  13. Csiliz

    Új hiba Céhexpedíció

    Most kedztem el az expedíció heti teljesítését és a második csatánál egy hibát észleltem. 2x Teknőslöveg, 2x Medúza ellen indítottam 8x Harci helikoptert. Automata csatát nyomtam és mikor a következő csatához állítottam be az egységeket, azt láttam, hogy 4 Harci helikopterem sérülést...
  14. Csiliz

    Support Szomszédsegítők

    Nem rossz ez az új funkció, nem kell minden egyes céhtagos, barátot és szomszédot egyenként támogatni, de nem működik tökéletesen. Tegnap, amikor támogattam, és utána megnéztem a barátaimat, nem mindegyiknél volt szürke a támogatási gomb, azaz úgy néztek ki, mintha nem lettek volna támogatva, de...
  15. Csiliz

    Új hiba Kredit

    A Beállítások menüben a Rólunk fülön található a Kredit gomb, melyre ha rákattintunk kilistázza a játékban használt egyéb programokat/modulokat/framework-öket. Itt a Base64-nél található homepage alatt rossz link szerepel. Ugyan arra az oldalra visz rá, mint ami az AS3 core lib-nél található...
  16. Csiliz

    Javítva Összeomlik a játék

    A múlt heti január 5-i frissítés óta egyre gyakrabban tapasztalom, hogy összeomlik a játék. Hogy ez játék hiba-e, vagy böngésző esetleg mindkettő, nem tudom. 1.221.00e76f6dc85 (05.01.2022 10:30), Csiliz (13794), hu1, hu_HU, Windows 10, Firefox/95.0.2, 1750x915, OpenGL Vendor=Mozilla...
  17. Csiliz

    Ismert hiba Egy dolog, több megnevezés

    Már többször találkoztam azzal a küldetésekben, hogy ugyan arra a dologra egyszer így másszor amúgy hivatkoznak. Jó lenne, ha egységes megnevezéseket használnának. Pl. a fogadóra használják a kocsma szót is, de ez annyira nem zavaró, félrevezető, mint a termelőépület megnevezés, mert az építési...
  18. Csiliz

    Céhfórum

    Hamarosan megszüntetik a céhfórumot, melyet szerintem elég sokat használtak (köztük én is) és bizonyos mértékig az Üzenetközponttal próbálják helyettesíteni. Én próbáltam átmenteni a dolgaimat az üzenetközpontba, de sok problémába ütköztem. Csak néhány ezekből, ami most eszembe jut: 1. Nem lehet...
  19. Csiliz

    Nem játékhiba Céhcsatatér - Demoralizáció

    Az éppen az előbb kezdtem bele a mai céhcsatatéri küzdelmekbe és az alábbi dolgot tapasztaltam: A demoralizációm a csata előtt 0-án állt. A szomszédos szektorban két Ostromtáborom is van. Miután megvívtam az első két csatámat a demoralizáció 2-re nőtt. Ebben még nem lenne semmi különös, mivel...
  20. Csiliz

    Javítva Céhcsatatér pozicionálási hiba

    A most kezdődött Céhcsatatérnél vettem észre, hogy minden egyes támadás után, függetlenül attól, hogy melyik tartományt támadom a térkép felső részének közepére pozicionálja a kurzort. Ez nagyon kellemetlen, hogy állandón görgetnem kell a térképet főleg, hogyha a céhem a térkép alsó (déli)...
Fent