Keresési eredmények

  1. Csiliz

    Kvantumportya - bónuszok

    Léteznek olyan épületek, melyek támadási vagy védekezési bónuszokat adnak? Nem a kvantumtelepülésiek között!! Ha igen, akkor melyek azok?
  2. Csiliz

    Önsegítő készlet

    Miért nem tudok minden épületet az Önsegítő készlettel támogatni, amelyeket a szomszédok, céhtagok illetve a barátok viszont tudnak?! Vagyis bizonyos épületeket tudok, bizonyosakat viszont nem.
  3. Csiliz

    Új hiba Kvantumportya - Támadási bónuszok

    Piros bónuszt ad, azaz támadót! Az ellenfélnél szépen kijelzi, hogy van +10% támadása és +10% védekezése, nálam viszont semmit sem jelez.
  4. Csiliz

    Új hiba Kvantumportya - Támadási bónuszok

    Az előző kvantumportyánál, amint megépítettem egy támadási bónuszt adó épületet, a bónusz megjelent az egységeknél is. A mostaniban viszont hiába építettem meg az említett épületet, a bónusz nem jelent meg az egységeknél. Mit sikerült már megint elrontaniuk a két portya között!! :(
  5. Csiliz

    Jön a kvantumportya

    A többi egység is független, de mégsem elérhető. Én azt valószínűsítem, amit Lorant96 írt, hogy induláshoz kaptam pár egységet és csak azokat tudom használni. Most még újdonság ez a kvantumportya, de nagyon úgy néz ki, hogy a felejthetős kategóriában fog kikötni, mint egyre több dolog. Ez is...
  6. Csiliz

    Jön a kvantumportya

    Sereggel kapcsolatban: Az első szintnél a Vaskorbeli egységekkel kezdek el harcolni. Miért csak egy bizonyos számú egységet enged használni és a többit meg nem? Először azt hittem, hogy nincsenek korbéli egységeim, de kiderült, hogy vannak. Csak hát a játék az egységeim legtöbbjét egyszerűen...
  7. Csiliz

    Kibeszélő Szent Patrik napja

    Én is vezetem már jó pár éve, hogy ki motivál/támogat és a passzívaktól fokozatosan meg szoktam szabadulni. Mindig vannak újak, akik jelentkeznek. Ha az újonnan jövő nem válik be, repül. Pl. a februári statisztika így fest sorban 1-jétől 29-ig, 140 baráttal: 45 45 41 44 48 40 50 50 40 34 50 46...
  8. Csiliz

    Kibeszélő Szent Patrik napja

    Én is utálom ezt a Patrikos dolgot, persze van még mellette néhány más is. Itt nem is igen játszik az ember. Csak néha beállít pár dolgot és utána a játék automatikusan működik. Ezt is csak azért találták ki, hogy normál játékkal, azaz gyémánt vagy pénz használata nélkül, ne igen nyerjenek a...
  9. Csiliz

    Eseményépületek

    Az utóbbi időben az eseményépületek a maximális szinten túl extra szintekkel is tovább fejleszthetők. A fejlesztéshez a darabokat mindig az épület előző szintje adja. De ha valaki az esemény során nem tudja megszerezni az alapépület összes szintjéhez a fejlesztést, akkor pechje van, mert az...
  10. Csiliz

    Kibeszélő Vadvilági esemény

    Arról nem is beszélve, hogy az eseménynek a fő célja a mancsok gyűjtése volt, de hogyan gyűjtsünk mancsokat, ha egyszerűen a játék nem ad?! Csak a legvégén, amikor már szinte mindened elfogyott és az esemény is pár óra múlva véget ér.
  11. Csiliz

    Új hiba Automata támogatás

    Ha el van indítva az automata támogatás, akkor a megszakítható küldetések nem szakíthatóak meg mindaddig, amíg a támogatás be nem fejeződik. A folyamat alatt a megszakítási gomb szürke, azaz inaktív és közben kissé villog. A villogás gondolom abból adódik, hogy közben állandóan váltakozik az...
  12. Csiliz

    Kibeszélő Vadvilági esemény

    Nem tudom, hogy ez véletlen vagy szándékos kicseszés az emberrel, de van most ez a "Mini esemény" a vadvilágban. Elértem egy olyan feladathoz, hogy "Pukkassz ki 30 zöld csempét a szinten." Egyszerű tűnő feladat, gondoltam, csakhogy, amint elindítottam a szintet, mindenféle színű csempe volt a...
  13. Csiliz

    Kibeszélő Mini kihívások

    Tegnap és ma kipróbáltam a Mini eventet - a 10. szintnél befejeztem, mert nem vagyok hajlandó tárgyalni meg Forge pontot vásárolni csak azért, hogy kapja 1 többszörös önsegítőt -, de a feladatok láttán azt mondom, felejthetős. Csak arra szolgál, hogy a játékosoktól elszedjék a sok pénzt...
  14. Csiliz

    Javítási javaslat (betakarítás, csaták)

    Két javaslatom lenne: 1. Betakarításnál rengeteg épületnél ugrik fel egy infó ablak, hogy mi lett betakarítva. Ez nagyon idegesítő. Hiába akarok betakarítás végezni az egérbillentyű lenyomva tartásával, ha a betakarítás éppen az ilyen infós ablakok miatt állandóan megszakad és újból és újból le...
  15. Csiliz

    Küldetés, napi kihívás, ...

    Találkoztam már ilyennel és az rendben is van. De vannak olyan küldetések is, ahol pl. az a feladat, hogy szivárogj be xy szektorba. Ezt viszont már nem veszi teljesítettnek, hiába történeti a küldetés, mert amíg van szabad szektor, addig van lehetőség a beszivárgásra függetlenül attól, hogy az...
  16. Csiliz

    Küldetés, napi kihívás, ...

    Ebben teljes mértékben igazad van, hogy nem írja, hogy a Mars korból. Ellenben ugyan ez előfordult már velem Történeti küldetésben, amely ugyebár korhoz van kötve, mivel egy adott kor küldetései tartoznak oda, és ott sem vette figyelembe, hogy az adott korhoz tartozó térkép minden tartományát...
  17. Csiliz

    Küldetés, napi kihívás, ...

    Ma a Napi küldetésekben kaptam egy olyan feladatot, hogy "Szerezz meg 1 szektort a térképen harc segítségével"! A feladat nagyon is világos, de valami azért mégsem. És hogy mi, az pedig a következő: Én most az Űrkorszak - Marsban vagyok. A térképen viszont már előrehaladtam egészem az Űrkorszak...
  18. Csiliz

    Kibeszélő Nyári esemény

    Az idei nyári kaland 66 feladatból áll. 11-gyel több, mint a tavalyi, de a fejlesztők nem igen erőltették meg magukat. Eléggé összehányták csak a feladatokat. Lusták voltak újakat kitalálni. Pl. a 35. feladat ugyan az, mint a 48. illetve a 61, vagy 36. ugyan az, mint a 49 illetve 62., stb...
  19. Csiliz

    Egységek csoportosítása

    Az egységek csoportosítása én szerintem is nagyon jó ötlet volt. Egy dolog azonban nem tetszik, a sebesült egységek kijelzése/megjelenítése. Jó lenne, ha lenne rá lehetőség ezek elrejtésére ott, ahol a csoportosítást be- illetve ki lehet kapcsolni. Mert ugyebár, akinek van több száz vagy akár...
  20. Csiliz

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Az Űrkorszak - Mars techfáján kétszer is előfordul A Mars terraformálása (zöld levél ikon). Van ennek valami jelentősége a játék menetére, vagy éppen olyan "mihaszna dolog", mint a techfán feloldható portrék?!
Fent