Sedar
A reakció pontszáma
665

Profilbejegyzések Legutóbbi tevékenység Bejegyzések Névjegy

  • Szia, a napi feladat nem jelenik meg 2napja a baloldalon így félbe maradt a heti teljesítésem. A vörösnős feladat sem működik nálam , a két db 3d nyomdámat nem fogadta el aktuális korú gazdasági épületnek, pedig termelni is kezdtem velük .Kétszer is próbáltam az újra építkezést, feladtam, pedig jó lett volna befejezni.Kérlek javítsátok ki, továbbra is játszhassak. Köszönettel, Laurencia
    Laurentzia
    Hogyan írhatok, hol keressem a supportot meg ?Hol találom, hogy bemásolhassam?
    Laurentzia
    Elküldtem.
    Laurentzia
    Ma biztonsági magán céget építettem 2 db-ot, de azzal sem működik a vörös hölgy, nem ismeri el a 2 telepítést. Továbbra is várom a javításukat, köszönettel Laurentzia
    Szia!
    Az őszi esemény játékban az esemény küldetéseknél a jutalomért egy vagy több feladatot kell teljesíteni. Ha én az egy feladatot választom és azt teljesítem akkor azt kipipálja, de a két feladatnál is kipipál egy feladatot amit el sem végeztem, így a még a másikat is teljesítenem kell, hogy megkapjam a jutalmat! Miért van ez így?
    Üdv:eek:csi66
    Szia,

    Q1:
    A kastélyláda és a jutalomláda begyűjtési időpontjának van -e jelentősége?
    Másképpen megkérdezve ugyanezt amikor 00:00 -kor aktívvá válnak onnantól végig ugyanazt adják 23:59 -ig a napi teljesítménytől függetlenül?

    Q2:
    Mi történik ha közben szintet lép valaki, marad a ládában az előző szint jutalma vagy frissül?

    Köszönöm a válaszokat.
    EagleHUN (Cigard)
    Szia!

    Hogyan kell megoldani ezt a labirintusos feladványt? Mit kell tenni pontosan?

    Köszi! ;)
    Deme91
    Deme91
    Egy képszerkesztő programmal bejelölni az utat és elküldeni hozzászólásban.De már vége van a fórumjátéknak.
    Szervusz kedves ! Köszönöm szépen a nyereményt és ha lehet a Cigárdra küldjétek . Köszönöm .
    Tisztelt Sedar!
    Egyetlen kérdés; a vers az sikeresen átment, vagy az sem sikerült?
    DeletedUser22531
    Tisztelt Sedar Játékos nevem SzauerJános 80-éves vagyok ezzel talán a legidösseb.Tisztelettel.
    Tisztelettel üdvözöllek Sedar! Játékosnevem: desiderio. Jelentkeztem a novemberi versenyre, a versemet úgy tűnik sikerült elküldenem, de készítettem egy PPT-t, amit nem sikerül feltölteni. Próbáltam képek formájában is sajnos nem megy. Tudsz segíteni?
    üdv. megírtam az első játékra a választ, ami még mindig moderátori engedélyre vár. így, gondolom nem jelent meg a versenyen a válaszom. tudsz ebben segíteni?
    Szia Sedar,szeretnék nevet változtatni,mert ezt még a gép adta,lehet rá valami lehetőségem?:) válaszodat köszönöm
    Gonosz Boszorkány
    ashea55
    Sziasztok ! Lassan megtanulom a fórum használatát :)
    • Like
    Reakciók: Deme91
    Üdv !
    A z évfordulós játék linkje hibás oldalra mutat
    "Forge of Empires Forum - Hiba
    Nincs jogosultságod az oldal megtekintéséhez vagy a művelet elvégzéséhez." üzenet van az oldalon és a kibeszélő ahol elvileg jelezhetné az ember az észrevételét az nem enged hozzászólni.
    Sedar
    Sedar
    Köszi a jelzést, mostmár működik. Sok sikert!
    • Like
    Reakciók: Deme91
  • Betöltés…
  • Betöltés…
  • Betöltés…
Fent