Jön a kvantumportya

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Sereggel kapcsolatban:
Az első szintnél a Vaskorbeli egységekkel kezdek el harcolni. Miért csak egy bizonyos számú egységet enged használni és a többit meg nem? Először azt hittem, hogy nincsenek korbéli egységeim, de kiderült, hogy vannak. Csak hát a játék az egységeim legtöbbjét egyszerűen kizárja a játékból! Miért?!

Ha a harc előtti jelzésre gondolsz, akkor az csak annyit jelent, hogy ha azokat az egység fajtákat használod, akkor bónuszt kapsz.
Hogy ennek mi az értelme az mondjuk egy jó kérdés lenne, valóban.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sereggel kapcsolatban:
Az első szintnél a Vaskorbeli egységekkel kezdek el harcolni. Miért csak egy bizonyos számú egységet enged használni és a többit meg nem? Először azt hittem, hogy nincsenek korbéli egységeim, de kiderült, hogy vannak. Csak hát a játék az egységeim legtöbbjét egyszerűen kizárja a játékból! Miért?! Nem értem az egészet!
A városodban lévő katonáidat felejsd el a kvantumtámadás alatt. Csak azokat a katonákat tudod használni, amiket az ottani településen gyártasz, vagy induláskor kaptál.
 

Csiliz

Aktív tag
Független egységek
A többi egység is független, de mégsem elérhető. Én azt valószínűsítem, amit Lorant96 írt, hogy induláshoz kaptam pár egységet és csak azokat tudom használni. Most még újdonság ez a kvantumportya, de nagyon úgy néz ki, hogy a felejthetős kategóriában fog kikötni, mint egyre több dolog. Ez is csak a megszállott játékosoknak jó.

Ui.: Most jutott eszembe, hogy itt van ez a kvantumbajnokság. Nem tesznek különbséget, hogy egy céh 3 vagy pl. 80 tagból áll-e. Igaz, ez nem mindig számít, de lényeges. Ez alapján nem nehéz kitalálni kinek is áll a zászló! :(
 
Utoljára szerkesztve:
ez az egész így egy öngól az Innonak. legalább is pénzügyileg.az érthető hogy ha megveszi az ember a felsősort, az marad egészen a bajnokság végéig. de a szilánkok meg fordulónkként törlődnek. tehát ha pont a forduló vége elött kapok a felső sorról szilánkot,azt el is buktam. a másik meg az egész úgy sz.@.r ahogy van. a forduló nagy része legozás. érdemi játék az utolsó 1-2 nap. nem hiszem hogy sokan komolyan fogják venni miután elmúlt az újdonság varázsa. amúgy is eléggé rá megy az idő ha komolyan csinálja az ember a korábbi dolgokat,erre már így nem hiszem hogy sokan fognak áldozni
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
ez az egész így egy öngól az Innonak. legalább is pénzügyileg.az érthető hogy ha megveszi az ember a felsősort, az marad egészen a bajnokság végéig. de a szilánkok meg fordulónkként törlődnek. tehát ha pont a forduló vége elött kapok a felső sorról szilánkot,azt el is buktam. a másik meg az egész úgy sz.@.r ahogy van. a forduló nagy része legozás. érdemi játék az utolsó 1-2 nap. nem hiszem hogy sokan komolyan fogják venni miután elmúlt az újdonság varázsa. amúgy is eléggé rá megy az idő ha komolyan csinálja az ember a korábbi dolgokat,erre már így nem hiszem hogy sokan fognak áldozni
Azt honnan veszed, hogy a szilánkok fordulónként törlődnek?
Nem a bajnokság legvégén törlődnek?
 

Xadornix

Aktív tag
A többi egység is független, de mégsem elérhető. Én azt valószínűsítem, amit Lorant96 írt, hogy induláshoz kaptam pár egységet és csak azokat tudom használni. Most még újdonság ez a kvantumportya, de nagyon úgy néz ki, hogy a felejthetős kategóriában fog kikötni, mint egyre több dolog. Ez is csak a megszállott játékosoknak jó.
A vaskortól független.

Lehet, hogy kinézetre olyanok, mint a vaskoriak (írták is az egyik bejelentésben, hogy a vaskor kinézetét vették kölcsön), de a kvantumos egységeknek nincs kora.

Ui.: Most jutott eszembe, hogy itt van ez a kvantumbajnokság. Nem tesznek különbséget, hogy egy céh 3 vagy pl. 80 tagból áll-e. Igaz, ez nem mindig számít, de lényeges. Ez alapján nem nehéz kitalálni kinek is áll a zászló! :(
A szinteknél jelzi, hogy melyikhez hány tag javasolt, hogy gördülékenyen menjen. A X. szinthez 70 főt javasol... szóval a különbségtétel eléggé megjelenik. És valóban nehezebb a kisebbeknek.
 

Xadornix

Aktív tag
taníts mester,taníts. milyen 15-20 csatát csinálsz meg? ill. mivel? az első 2-3 napban elfogynak azok amiket adnak indulásra,termelni meg minnimum4-5 nap után tudsz
Cirka 15 csata után mindössze 3 egységem hiányzik, mindenféle bónusztól mentesen.

2 ház meg egy katonai épület, és tudsz termelni. Persze érdemes kivárni, mire beindul az alapanyag termelés. De lassan kész az első kecskegazdaság, szóval ez sem tűnik 4-5 napnak.
 

Hellgate76

Aktív tag
ez az egész így egy öngól az Innonak. legalább is pénzügyileg.az érthető hogy ha megveszi az ember a felsősort, az marad egészen a bajnokság végéig. de a szilánkok meg fordulónkként törlődnek. tehát ha pont a forduló vége elött kapok a felső sorról szilánkot,azt el is buktam. a másik meg az egész úgy sz.@.r ahogy van. a forduló nagy része legozás. érdemi játék az utolsó 1-2 nap. nem hiszem hogy sokan komolyan fogják venni miután elmúlt az újdonság varázsa. amúgy is eléggé rá megy az idő ha komolyan csinálja az ember a korábbi dolgokat,erre már így nem hiszem hogy sokan fognak áldozni
Szilánkok nem törlödnek a forduló végén.
 
Szilánkok nem törlödnek a forduló végén.
ennek pont az ellenkezőjéről volt infom.az ügyfélszolgálat sem tudott pontos vállaszt adni,annyit írtak hogy továbbítják a kérdést. ezek szerint te egy hozzá értő vagy. kaptál levelet az ügyfélszolgálattól? és mért itt közlöd mértnem a hivatalos úton?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
ennek pont az ellenkezőjéről volt infom.az ügyfélszolgálat sem tudott pontos vállaszt adni,annyit írtak hogy továbbítják a kérdést. ezek szerint te egy hozzá értő vagy. kaptál levelet az ügyfélszolgálattól? és mért itt közlöd mértnem a hivatalos úton?
Elég elolvasni a tájékoztatóját:
1711265813025.png

Amúgy meg ha marad a végén feles szilánkod, azt elköltheted majd plusz ládák nyitogatására.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nem tudom mi az a töltési ciklus, de a lakóépületek nem adnak plusz kvantumlépést se beszedéskor, se óránként. Csak az alap 5000 jön mindig.
1711266350807.png
 
Hali! Az akciópontokkal kapcsolatban lenne kérdésem.
A térképen minden csomopontnál megvan adva,hány ezer akciópontot kér,de amikor már a csomópont törölve lett akkor is ott van a lehetőség,hogy pár ezer akciópontot lehúzzon,ha rákattintasz.Ez beleszámít valamibe (a Tevékenységeken kívül) vagy csak bug? S ha már itt tartunk, a Tevékenységek hova számít be?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Hali! Az akciópontokkal kapcsolatban lenne kérdésem.
A térképen minden csomopontnál megvan adva,hány ezer akciópontot kér,de amikor már a csomópont törölve lett akkor is ott van a lehetőség,hogy pár ezer akciópontot lehúzzon,ha rákattintasz.Ez beleszámít valamibe (a Tevékenységeken kívül) vagy csak bug? S ha már itt tartunk, a Tevékenységek hova számít be?
Nem bug. Azért fizetsz, hogy megtedd az utat odáig.
 

Hellgate76

Aktív tag
Hali! Az akciópontokkal kapcsolatban lenne kérdésem.
A térképen minden csomopontnál megvan adva,hány ezer akciópontot kér,de amikor már a csomópont törölve lett akkor is ott van a lehetőség,hogy pár ezer akciópontot lehúzzon,ha rákattintasz.Ez beleszámít valamibe (a Tevékenységeken kívül) vagy csak bug? S ha már itt tartunk, a Tevékenységek hova számít be?
Sehova, csak a haladási pont számit. Zöld csomopontokra nem kell rányomni felesleges akciópont költés. Akciópontból úgyis kevés van.
 
Fent