Kibeszélő Szent Patrik napja

Xadornix

Aktív tag
A Vadvilág eseménynél is megfigyeltem egy dolgot. A játékban a lényeg a mancsok gyűjtése volt. Ezzel tudtál haladni a főnyeremény listán. Amíg sok idő volt hátra az eseményből, addig az egyes körökben kevés mancsot adott, vagy sokszor egyet sem. Csak a végén kezdett többet adni, amikor már csak napok voltak hátra és a játékosok szinte már kifogytak a lehetőségekből.
Úgy érted, azok a játékosok, akik korábban már elpazarolták a vadvilági érméiket, jegyeiket és boostereiket?
 

Xadornix

Aktív tag
Hm, megint férfi portré van az arany ligában. A vadvilági eseményen is az volt. Ha már nem lehet két portré, amit nem is értek, hogy miért nem, megoldható hogy legalább eseményenként felváltva legyen?
Az eseményben 3 női és 3 férfi portré van. Ebből 2-2 fizetős, 1 női könnyedén megszerezhető, 1 férfi pedig nehezen (arany liga). Nem látom a problémát.
 

Keaira

Aktív tag
Az eseményben 3 női és 3 férfi portré van. Ebből 2-2 fizetős, 1 női könnyedén megszerezhető, 1 férfi pedig nehezen (arany liga). Nem látom a problémát.
Arról van szó, hogy ha az ember rászánt egy csomó időt, és bekerült az arany ligába, akkor ezzel szeretne eldicsekedni, és legalább 1-2 napra lecserélni az avatart. És nem, ne mondjátok, hogy 1-2 napig nyugodtan kinézhetek szakállas férfinak! :)
 

A66A

Új tag
Nálam hibásan működik a Rivális kihívás. Négyes szintűre kell fejleszteni a tortagyárat de csak egyesnek mutatja mikor kettes színtű. Így aztán elmegy az ember kedve az egésztől.
 

Csiliz

Aktív tag
Én se szeretem a töredékeket, de készítők valamiért igen.

Évente zsenge 10-12 épületet nyerhetsz az eseményeken, plusz amit le kell tenni (nyersi, termelő,katonai). Legalább forgatni lehetne őket, de még azt se.

15 napja jegyzem hogy ki motivál. 17-en egyszer sem, 24-en 1x-2x. Ez 41 a 104-böl. Röhej hogy körbe kell írni hogy motiváljanak ha az a feladat hogy szedjél össze 2500 ezüstöt, pedig még kétszer se kell az egész asztal. De kaptam olyat is hogy 4000 ezüstöt szedjek össze. Ha tudom cserélem, de gyémántért nem fogom.
Én is vezetem már jó pár éve, hogy ki motivál/támogat és a passzívaktól fokozatosan meg szoktam szabadulni. Mindig vannak újak, akik jelentkeznek. Ha az újonnan jövő nem válik be, repül. Pl. a februári statisztika így fest sorban 1-jétől 29-ig, 140 baráttal:
4545414448405050403450464951475046465750435739424233483846
Jól látható, hogy napi szinten nem igen éri el az 50-et sem, pedig 140-en vannak! Pedig jól jönne a dupla bevétel a támogatásból eredendően. Sajnos ez van. :(

Ami a Szent Patrik napi eseményt illeti, az részemről egy utálatos esemény. Az egész esemény szinte automatikusan működik, csak néha kell beavatkozni, amikor begyűjtesz egy teljesítést vagy éppen fejlesztesz valamit. Normál játékkal, mindenféle gyémánt meg egyebek nélkül nem igen van esélyed valamit nyerni. Amit meg sikerül, az csak további lom lesz a raktáradban.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nálam hibásan működik a Rivális kihívás. Négyes szintűre kell fejleszteni a tortagyárat de csak egyesnek mutatja mikor kettes színtű. Így aztán elmegy az ember kedve az egésztől.
Mert hibás volt a kiírás. Nem a tortagyárat kell 4-esre fejleszteni, hanem az igazgatóját.
 
Ne könyörögj, hanem cseréld le a barátokat.
Írj egy csoportos levelet a barátaidnak és kérd meg őket, hogy lépjenek ki a beszélgetésből, ha elolvasták. Aki 2-3 nap után még benne van, azoktól válj meg és keress helyettük másokat. Ezt időnként ismételd meg.
Szerintem ez egy teljesen rossz módszer. Én például rendszeresen motiválok, kocsmázok, de üzeneteket nem olvasgatok.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Csoportosan motiválok, egy gombbal. Ez nem jobb.
Annál jobb, mint hogy olyan barátaid legyenek, akik nem motiválnak, vagy hogy csak azért törölj egy olyan barátot, aki rendszeresen motivál, mert nem olvassa az üzeneteidet. De ha ez nem zavar, akkor motiválj egy gombbal.
 
Fent