Kibeszélő Szent Patrik napja

erika5503

Aktív tag
a discord sehogy sem müksözik és ez a patrik már megint minek? egy agyatlan rémség mint Bétán a Qwantumos dolog hiába görcsölsz semmit nem érsz el se hogy---jobb volt a régi GVG
Legyen egy tökös informatikusotok aki kezelni tudja ,de az nincs most :( toldozás és foldozás megy már évek óta ami a játékosok hátrányára megy a játékban
 

Pirós

Új tag
Sziasztok Nekem már kicsit unalmas ez a Patrik napi tili-toli, kitalálhatnának már valami érdekesebb event játékot is.
 

Csiliz

Aktív tag
Én is utálom ezt a Patrikos dolgot, persze van még mellette néhány más is. Itt nem is igen játszik az ember. Csak néha beállít pár dolgot és utána a játék automatikusan működik. Ezt is csak azért találták ki, hogy normál játékkal, azaz gyémánt vagy pénz használata nélkül, ne igen nyerjenek a játékosok. Nekem megvannak visszamenőleg az események, és nagyon jól látom rajtuk, hogy hogyan veszik vissza a nyerési esélyeket. Ha nem használsz gyémántokat vagy nem költesz rá pénzt, akkor főleg csak amatőr szintig tudsz eljutni, vagy esetleg némi szerencsével el tudod még csípni a bronz fokozatot is, de ahhoz már egy kis szerencse is kell.

A fejlesztők szinte már nem is igen nyúlnak hozzá ezekhez a eseményekhez. A Patrikos is teljesen ugyan az, mint a tavalyi (feladatok, nyeremények, ...). Csak a főnyeremény épület más.

A Vadvilág eseménynél is megfigyeltem egy dolgot. A játékban a lényeg a mancsok gyűjtése volt. Ezzel tudtál haladni a főnyeremény listán. Amíg sok idő volt hátra az eseményből, addig az egyes körökben kevés mancsot adott, vagy sokszor egyet sem. Csak a végén kezdett többet adni, amikor már csak napok voltak hátra és a játékosok szinte már kifogytak a lehetőségekből.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Amikor én elkezdtem közel sem volt ennyire harcos játék.

Az nem tudom mikor volt. De amennyire tudom a kezdetek óta voltak egységek és lehetett püfölni a szomszédokat. Sőt, kellett is.
Mostanra ez annyiban változott, hogy nem igazán éri meg a szomszédokat püfölni. De van csatatér, gvg (egy ideig), ce ha akar valaki akkor harcolhat.

De a kérdésre nem válaszoltál. Mit szeretnél?
 

koridor

Új tag
Az nem tudom mikor volt. De amennyire tudom a kezdetek óta voltak egységek és lehetett püfölni a szomszédokat. Sőt, kellett is.
Mostanra ez annyiban változott, hogy nem igazán éri meg a szomszédokat püfölni. De van csatatér, gvg (egy ideig), ce ha akar valaki akkor harcolhat.

De a kérdésre nem válaszoltál. Mit szeretnél?
Ha már annyira odavannak a készítők töredékekért akkor azt, és ne csak egyfajtából tudjon adni.
Szívesen nyernék például bővítést vagy legalább töredéket. Annyi épületem van raktáron hogy simán építenék még egy várost (gondolom más is így van vele).
Mondjuk én motiválásért adnám a támadó-védő %-t, nem alapból.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Ha már annyira odavannak a készítők töredékekért akkor azt, és ne csak egyfajtából tudjon adni.
Szívesen nyernék például bővítést vagy legalább töredéket. Annyi épületem van raktáron hogy simán építenék még egy várost (gondolom más is így van vele).
Mondjuk én motiválásért adnám a támadó-védő %-t, nem alapból.

A töredékeket inkább megszüntetni kellene, nem tovább szaporítani. :D
Az a stratégiai része, hogy átgondolod mit kell felszedned, lepakolnod.
Motiválásért %-ot? Fura elgondolás.
 

koridor

Új tag
A töredékeket inkább megszüntetni kellene, nem tovább szaporítani. :D
Az a stratégiai része, hogy átgondolod mit kell felszedned, lepakolnod.
Motiválásért %-ot? Fura elgondolás.
Én se szeretem a töredékeket, de készítők valamiért igen.

Évente zsenge 10-12 épületet nyerhetsz az eseményeken, plusz amit le kell tenni (nyersi, termelő,katonai). Legalább forgatni lehetne őket, de még azt se.

15 napja jegyzem hogy ki motivál. 17-en egyszer sem, 24-en 1x-2x. Ez 41 a 104-böl. Röhej hogy körbe kell írni hogy motiváljanak ha az a feladat hogy szedjél össze 2500 ezüstöt, pedig még kétszer se kell az egész asztal. De kaptam olyat is hogy 4000 ezüstöt szedjek össze. Ha tudom cserélem, de gyémántért nem fogom.
 

Keaira

Aktív tag
15 napja jegyzem hogy ki motivál. 17-en egyszer sem, 24-en 1x-2x. Ez 41 a 104-böl. Röhej hogy körbe kell írni hogy motiváljanak ha az a feladat hogy szedjél össze 2500 ezüstöt, pedig még kétszer se kell az egész asztal. De kaptam olyat is hogy 4000 ezüstöt szedjek össze. Ha tudom cserélem, de gyémántért nem fogom.
Ne könyörögj, hanem cseréld le a barátokat.
Írj egy csoportos levelet a barátaidnak és kérd meg őket, hogy lépjenek ki a beszélgetésből, ha elolvasták. Aki 2-3 nap után még benne van, azoktól válj meg és keress helyettük másokat. Ezt időnként ismételd meg.
 
Utoljára szerkesztve:

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Én se szeretem a töredékeket, de készítők valamiért igen.

Évente zsenge 10-12 épületet nyerhetsz az eseményeken, plusz amit le kell tenni (nyersi, termelő,katonai). Legalább forgatni lehetne őket, de még azt se.

15 napja jegyzem hogy ki motivál. 17-en egyszer sem, 24-en 1x-2x. Ez 41 a 104-böl. Röhej hogy körbe kell írni hogy motiváljanak ha az a feladat hogy szedjél össze 2500 ezüstöt, pedig még kétszer se kell az egész asztal. De kaptam olyat is hogy 4000 ezüstöt szedjek össze. Ha tudom cserélem, de gyémántért nem fogom.

Nyersi és termelő alatt mit értesz? Mert az alapanyag termelők azért kellenek csak, mert vannak ilyen küldik. Árutermelők pedig nem kellenek egyáltalán. Katonai nélkül is meglehet lenni, max az alcat nem aratja az ember...

A motiválásnak mi köze az ezüsthöz? De a barátlistát rendszeresen át kell nézni és el kell küldeni azokat akik nem vagy alig csinálnak valamit. Ez régen is így volt, és nem is nagyon fog változni.
 

Keaira

Aktív tag
Hm, megint férfi portré van az arany ligában. A vadvilági eseményen is az volt. Ha már nem lehet két portré, amit nem is értek, hogy miért nem, megoldható hogy legalább eseményenként felváltva legyen?
 

koridor

Új tag
Nyersi és termelő alatt mit értesz? Mert az alapanyag termelők azért kellenek csak, mert vannak ilyen küldik. Árutermelők pedig nem kellenek egyáltalán. Katonai nélkül is meglehet lenni, max az alcat nem aratja az ember...
Már kaptam feladatnak hogy építsek katonai vagy raktár épületet, igaz hogy baromi ritkán, de kaptam. Általában építs 2-3 lakót vagy termelő, növeld 40-60e-rel a boldogságot vagy lakosságot jön feladatnak.
Katonai nekem sincs lent, ott a kormányzói villa.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Már kaptam feladatnak hogy építsek katonai vagy raktár épületet, igaz hogy baromi ritkán, de kaptam. Általában építs 2-3 lakót vagy termelő, növeld 40-60e-rel a boldogságot vagy lakosságot jön feladatnak.
Katonai nekem sincs lent, ott a kormányzói villa.

De az csak annyi, hogy leteszed és eladod. Tartogatni esetleg korlépés után érdemes néhányat küldetések miatt. De ennyi.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Hm, megint férfi portré van az arany ligában. A vadvilági eseményen is az volt. Ha már nem lehet két portré, amit nem is értek, hogy miért nem, megoldható hogy legalább eseményenként felváltva legyen?
A nyereménysoron meg egy női portré van. (Vagy egy hormonzavaros férfi.)
1709141472322.png
Most akkor az is panaszkodjon, akinek ez nem kell?
 
Fent