Kibeszélő Vadvilági esemény

Minden keverésben kimarad egy szín. Hogy neked kétszer egymás után ugyanúgy a feladatmegoldáshoz szükséges, na az pech.
Nekem eddig legalább a másodikra újra bedobta.
Nyilván nem irányítják... ;)
 
Minden keverésben kimarad egy szín. Hogy neked kétszer egymás után ugyanúgy a feladatmegoldáshoz szükséges, na az pech.
Nekem eddig legalább a másodikra újra bedobta.
Nyilván nem irányítják... ;)
Nekem az a feladat ,hogy pukkasszak ki két 6 csillagos kéket, vagy pirost, kipukkasztottam a kéket és a pirosból van 1.Na ez hogy?o_O
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Mini event nem kötelező és nekem nem is éri meg,a gyémántokat meghagyom terület szerzésre, kort is csak akkor lépek,ha minimum 7.000 gyémim van,hogy a 3 területett meg tudjam venni 2.000 gyémiért és maradjon kis plussz. Biztos vannak akiknek ez az event ér annyit,én tutira nem vagyok közöttük :D Csak azt nem tudom,hogy ettől aki a Zoológusban végezz attól neki nagyobb lesz valami??? :D :D :D
 
Ezt a Riválist sikerült gyémi nélkül megcsinálni. (tapasztalat kellett, mert tartalékoltam jegyeket a feladatmegoldásban is, meg a nyereménysávon is, plusz az előző aranyjegyei... meg sokszor volt szerencsém, hogy egy táblából összejött 2-3 feladatmegoldás is.)
Az előzőt 750-ből.
Sajnos az első nagyon rosszkor jött nekem, azon a két napon szinte alig voltam fent. Úgyhogy azt elengedtem.
Most már sajnálom, azzal tuti Zoológus liga lenne.
Egyébként a két 2.szintes Aligátormocsár nem olyan rossz. Ha meg valahogy meglenne a Zoológusból az Örök álmok kertje, az lenne a tuti.
Akkora mint a Cape, Annyi fpt ad, mint egy 80-as Cape és jár hozzá mondjuk egy 120-as Zeusz támadóbónusza...
és ha jól látom, utat sem kér...

Viszont ez az egyre egymásra licitáló rahedli eseményépület nem egy jó irány... lassan a nevezetesek értelmüket vesztik.
 

Darkpepp

Aktív tag
Tudod,ezt meseld be mashol akik hisznek meg a mesekben.. zoologus liga csak annak lesz meg aki tomenytelen gyemit olt bele sehogy mashogyan…
 
Tudod,ezt meseld be mashol akik hisznek meg a mesekben.. zoologus liga csak annak lesz meg aki tomenytelen gyemit olt bele sehogy mashogyan…
Screenshot_103.jpg Van még 4 aranyjegyem, és mondom nagyon hiányzik az első riválison nyerhető 5-6-7(?) sima meg 2-3 aranyjegy... azzal meg is lenne ez a lemaradás.
Ennyi.
 

Csiliz

Aktív tag
Ez még gyerekesebb kitolás, mint a szokásos! Már két kört megcsináltam, várva, hogy kapjak 15 pirosat, de azóta egy sem jön. Most tényleg? Mi ez?
Arról nem is beszélve, hogy az eseménynek a fő célja a mancsok gyűjtése volt, de hogyan gyűjtsünk mancsokat, ha egyszerűen a játék nem ad?! Csak a legvégén, amikor már szinte mindened elfogyott és az esemény is pár óra múlva véget ér.
 

ftamas03

Új tag
Sziasztok!
A vadvilág milyen időközönkét szokott lenni? Vagy csak egyszeri alkalom volt?
Üdv: Tamás
 
Fent