Kibeszélő Vadvilági esemény

Csiliz

Aktív tag
Nem tudom, hogy ez véletlen vagy szándékos kicseszés az emberrel, de van most ez a "Mini esemény" a vadvilágban. Elértem egy olyan feladathoz, hogy "Pukkassz ki 30 zöld csempét a szinten." Egyszerű tűnő feladat, gondoltam, csakhogy, amint elindítottam a szintet, mindenféle színű csempe volt a játéktáblán, kivéve a zöldet! Még véletlenül sem adott, akár 1 darabot is belőle! Persze, az előző szintnél még bőven adta a zöld csempéket is. Igaz, ott még egy másik feladatot kellett teljesítenem! :((
 
Nem tudom, hogy ez véletlen vagy szándékos kicseszés az emberrel, de van most ez a "Mini esemény" a vadvilágban. Elértem egy olyan feladathoz, hogy "Pukkassz ki 30 zöld csempét a szinten." Egyszerű tűnő feladat, gondoltam, csakhogy, amint elindítottam a szintet, mindenféle színű csempe volt a játéktáblán, kivéve a zöldet! Még véletlenül sem adott, akár 1 darabot is belőle! Persze, az előző szintnél még bőven adta a zöld csempéket is. Igaz, ott még egy másik feladatot kellett teljesítenem! :((
Ezt mindenki reklamálja , mindenkinél előfordul sajnos.
 

Darkpepp

Aktív tag
Lehetettlen ezt a mini eventet megcsinalni, csak ha baromi sok gyemit olsz bele akkor max.
4 aranyjegyet es 6 simajegyet basztam el ra es csak a 22. kuldinel vagyok…
 

LazaSapa

Új tag
Sok-sok év után ez az első esemény, amihez hozzá se nyúlok.
És szerintem a következők is így járnak. Nem, nem én jártam így.
Már maga a tény is árulkodó, hogy majd' két hét alatt 4 visszajelzés van. Sokan jöttek rá, hogy jobb, ha le se sz...k inkább? Azt hiszem ti jártatok így.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Nem hosszabbítanak meg semmit. Amikor jónak látják, elindítják és mindig 48 óra az ideje. Ez egy meglepetésszerű mini feladatsor és jellemzően kapcsolódik valamilyen eseményhez vagy játékrészhez. (A bétán most lett vége és kapcsolódott az eseményhez is és az expedícióhoz is, több feladatsor volt benne.)
Nem is kötelező csinálni, akinek van rá energiája (gyémántja) és kedve, az csinálja. A többiek meg nagy ívben elkerülik.
A bétán a vadvilág alatt valóban kétszer volt.
 
Most már én is, mert nem is ma kellett megkapnom, hanem tegnap. Ma már a 41. feladatot csináltuk! Bocsánat, elnéztem!
 

Keaira

Aktív tag
Nem hosszabbítanak meg semmit. Amikor jónak látják, elindítják és mindig 48 óra az ideje. Ez egy meglepetésszerű mini feladatsor és jellemzően kapcsolódik valamilyen eseményhez vagy játékrészhez. (A bétán most lett vége és kapcsolódott az eseményhez is és az expedícióhoz is, több feladatsor volt benne.)
Nem is kötelező csinálni, akinek van rá energiája (gyémántja) és kedve, az csinálja. A többiek meg nagy ívben elkerülik.
A bétán a vadvilág alatt valóban kétszer volt.
Eddig mindig kedden jött. Ha ez marad a tendencia, akkor lesz most kedden is.
 

Asani

Tag
Próbálom keresni a pozitív kommentet de valahogy nincs... :)
Akárhogy nézem - bár azt a benyomást kelti egyik másik komment, hogy nem jön be ez az embereknek - azért a játékosok zöme próbálkozik, hisz az élboly 1,6 milla pont felett jár, ami lássuk be nagyon sok, nagyon nehéz elérni - és nem kell azt gondolni, hogy rengeteg pénz kell hozzá, de némi befektetés segít megközelíteni. A rivális esemény pedig segítség, nem kötelező de sok érdekes cuccot lehet szerezni előle, mint a minijátékhoz szükséges boostok vagy épületek. Persze nekem is felszaladt a szemöldököm, mikor csinálj 4 pontost meg 6 pontost két féle színből és abból is 2-3 darabot és nem elég kipukkasztani le is kell estetni, viszont itt még kvázi megéri megcsinálni szerintem, a következő eventnél majd ez már jóval kérdésesebb lesz(szent patrik). Összességében úgy álltam hozzá az eseményhez a béta tesztelés után, hogy kihagyom vagy minimálisan teszek csak érte, mert nem annyira szeretem a pukkasztgatást, de végülis most meg vagyok vele elégedve.
 
Nem tudom, hogy ez véletlen vagy szándékos kicseszés az emberrel, de van most ez a "Mini esemény" a vadvilágban. Elértem egy olyan feladathoz, hogy "Pukkassz ki 30 zöld csempét a szinten." Egyszerű tűnő feladat, gondoltam, csakhogy, amint elindítottam a szintet, mindenféle színű csempe volt a játéktáblán, kivéve a zöldet! Még véletlenül sem adott, akár 1 darabot is belőle! Persze, az előző szintnél még bőven adta a zöld csempéket is. Igaz, ott még egy másik feladatot kellett teljesítenem! :((
Ez még gyerekesebb kitolás, mint a szokásos! Már két kört megcsináltam, várva, hogy kapjak 15 pirosat, de azóta egy sem jön. Most tényleg? Mi ez?
 
Fent