Eseményközpont-funkció javaslat

Tiszteletem!
Lenne egy javaslatom az új eseményközponttal kapcsolatban.
Sokan sok esemény jutalom épületét nem tudják teljesen kiépíteni, vagy mert nem jön össze vagy ami jellemzőbb, hogy nincs elég idejük a játékra. A legtöbb épületet sikerül, kemény munkával az események alatt teljesen ki maxolni, de vannak események ahol több épület együttes van, mint a pékműhelyek. Tehát lehetetlen kitolni teljesen, esetleg több ezer gyémánttal, de ezt sokan nem tudják megtenni.
Javaslatom, az esemény végével, lehetne benne egy megvásárolható feladatsor. pl. 1 épületszint 100gyémánt, 2- 200, 3-400 ...és a feladatsor amit teljesíteni kell, lehetne 10-20 feladat is (pl egyiptomi utolsó feladata) amit napokig tart megoldani.

kellemes napot!
János
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Szerintem az összes eseményépületet egyből ide kellene berakni. Ha valaki szeretné, akár simán meg is vehetné, és nem kellene hosszú órákat - több napot azzal töltenie, hogy apránként összekuporgassa, összevadássza a szinteket. Akinek meg kell az a néhány forge, meg termék és pénz, az pedig csak gyűrje nyugodtan az eventeket. A ráérősebbje meg csak élvezze a látványt!
Látom ide is kezd már begyűrűződni a minimális teljesítményért járó kiemelkedő juttatás utáni ácsingózás. Miért kell valaminek a könnyebb végét keresni? Tessék leülni, és csinálni! Minden esemény úgy van kitalálva, hogy alapból, minimális időráfordítással, simán teljesíthető! Ha valakinek még ennyi ideje sincs, az csak simán játsszon! Annak is van szépsége, abban is lehet alkotni! Ne keresgéljünk kiskapukat! Van egy feladat amit adott időn belül bizonyos jutalom fejében kell elvégezni, ennyi! Ha nem sikerül, akkor sem történik semmi, egy jót szórakoztál! Ez játék, nem verseny, még ha akadnak is olyanok, akik ezt elfelejtik!
 
Nem értek veletek egyet, sok embernek van élete a gépezésen túl is! iskola munka család, és némely feladat időzítést igényel, de ezt sokan nem tudják megtenni.
Az meg hogy olcsón hozzájutni?! akkor nem értitek amit leírtam, 1 feladatsorért gyémánttal fizetsz, feladat sor akár 20-40 feladatot is jelenthet.
arról nem beszélve hogy a focis rendszeresen nagyon nagyon necces, napi 8 órát legalább aktív vagyok, de még így sem lesz meg a 10. szint hiába végzek minden feladattal.
tehát az event után vehetnék egy listát amit végig kell csinálni, és nem kell egyszerűnek lennie mondjuk tartson 1 hétig. pl Varkoros termeljen le 1milla alapanyagot, 2 milla pénzt, 1000 korabeli nyerset. fizessen be 500fp-t .... és persze a korokkal ez nőne.
ezzel csak 1-3 szintet lehetne szerezni, tehát semmiképen nem a lustáknak szólna!!!
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Nos, a mostani épület pont az a kategória, amelyért nem érdemes küzdeni, főleg nem magasabb szinten.
Ha 8 órát aktív vagy akkor meg minden is megcsinálható a játékban vagy melyik feladat okozott gondot?

S mennyivel vagy beljebb, ha gyémántért vásárolhatsz egy feladatsort? Költs akkor az eseményre, ha kell az épület és nem jött össze.

Az elképzeléseddel extraként elértéktelenednének az események (amire a foe valamiért óriási hangsúlyt fektet) és azok épületei (amelyek amúgy is értéktelenné válnak maximum 2 év alatt, de ez egy másik történet)
 

Próféta

Nagyon aktív tag
STRATÉGIA! Előre kell gondolkozni (akár két-három-négy feladattal is) és megtervezni a lépéseket! Simán teljesíthető, még úgyis, hogy nekem nincs időm 8 órát a játékkal foglalkoznom, tudod meló, család, gyerek és még aludnom is kellene! Szóval inkább kérj tanácsot olyanoktól, akik megcsinálták, hogy nekik, mint sikerült véghez vinniük!
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Én kb napi másfél két órát tudok lenni mégis simán meg lehet oldani a feladatokat , Igaza van PrOfÉTÁnak ,tervezni ,gyakorolni ,tanácsot kérni .........nem padi nyafogni
 
nem a feladatokkal van gond, hanem hogy az utolsó épületet nem lehet kifutballozni, 1 teljes pálya hiányzik, majd vagy 1000 ital.
tudom hogy elég lenne, de a Hippodrom épület fejlesztője miatt nem tudtam beosztani, és a baj hogy még az sem lett meg, és így a mostani épület sem lesz.
Igen későbbi korokban felesleges ez tény, de még csak Virágzó középben vagyok.
Igen 2000 gyémánttal végig vihetném, most , de most nincs sajna. majd lesz valahogy! :)
 

III. Dementia

Aktív tag
nem a feladatokkal van gond, hanem hogy az utolsó épületet nem lehet kifutballozni, 1 teljes pálya hiányzik, majd vagy 1000 ital.
tudom hogy elég lenne, de a Hippodrom épület fejlesztője miatt nem tudtam beosztani, és a baj hogy még az sem lett meg, és így a mostani épület sem lesz.
Igen későbbi korokban felesleges ez tény, de még csak Virágzó középben vagyok.
Igen 2000 gyémánttal végig vihetném, most , de most nincs sajna. majd lesz valahogy! :)
Amilyen semmire való ez az épület, tuti lesz hozzá választó az ócskásnál.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
nem a feladatokkal van gond, hanem hogy az utolsó épületet nem lehet kifutballozni, 1 teljes pálya hiányzik, majd vagy 1000 ital.
tudom hogy elég lenne, de a Hippodrom épület fejlesztője miatt nem tudtam beosztani, és a baj hogy még az sem lett meg, és így a mostani épület sem lesz.
Igen későbbi korokban felesleges ez tény, de még csak Virágzó középben vagyok.
Igen 2000 gyémánttal végig vihetném, most , de most nincs sajna. majd lesz valahogy! :)

Az se mindegy, hogy melyik passzt választja az ember. És azért az eventnek még nincs vége. Szóval ha csak 1 pálya hiányzik neked, hogy meglegyen az apátság (ami virágzóban is egy semmirevaló épület) akkor azt a fennmaradó napokban még összehozhatod.
 

erika5503

Aktív tag
én lassan már egyáltalán nem látom értelmét ennek a sok épületnek amik néha semmire nem jók.
hiába csinálod meg ...soha nem jön össze szinte az egész amit adna és értelme lenne az épületnek.
Ez csak a pénz szerzésre megy és nem arra, hogy kikapcsolódásként játszunk ...csak a görcsösség megy állandóan, egész nap itt lenni a játékban ---mert másképp nem lehet az épületeket megszerezni.

én már lassan jó egy éve elengedtem ezt az egész eventes dolgokat
ja és az a hatalmas épület is a város szélén .... mire lesz jó? mert aki nem csinálja meg végig az eventes feladatokat, annak semmi sem lesz benne
 

erika5503

Aktív tag
Szerintem az összes eseményépületet egyből ide kellene berakni. Ha valaki szeretné, akár simán meg is vehetné, és nem kellene hosszú órákat - több napot azzal töltenie, hogy apránként összekuporgassa, összevadássza a szinteket. Akinek meg kell az a néhány forge, meg termék és pénz, az pedig csak gyűrje nyugodtan az eventeket. A ráérősebbje meg csak élvezze a látványt!
Látom ide is kezd már begyűrűződni a minimális teljesítményért járó kiemelkedő juttatás utáni ácsingózás. Miért kell valaminek a könnyebb végét keresni? Tessék leülni, és csinálni! Minden esemény úgy van kitalálva, hogy alapból, minimális időráfordítással, simán teljesíthető! Ha valakinek még ennyi ideje sincs, az csak simán játsszon! Annak is van szépsége, abban is lehet alkotni! Ne keresgéljünk kiskapukat! Van egy feladat amit adott időn belül bizonyos jutalom fejében kell elvégezni, ennyi! Ha nem sikerül, akkor sem történik semmi, egy jót szórakoztál! Ez játék, nem verseny, még ha akadnak is olyanok, akik ezt elfelejtik!


csak az a gond, hogy az én majd 5,5 éves itt létem alatt jó ha 10-20%-ban tudtam megcsinálni a dolgokat ...pedig volt mikor nagyon rajta voltam és akkor sem volt eredménye ....úgy mintha nem csináltam volna ...csak alig .
ez az egész csak a fejlesztőknek jó akik mindig bizonyítják, hogy ők milyen jól dolgoznak és fontos egyének a játékhoz. Csak elfelejtettek emberi módon gondolkodni . Nem vagyunk robotok, éljük az életünket és szórakozni jövünk ide a játékba.
Ha egy reálisabb elvárások lennének, többen is játszanának és akkor több minden jobb lenne....de így ez egy egész görcsös dolog szinte.
nincs terjeszkedés normális megoldva, csepegnek a lehetőségek, nincs megfelelő rangsorolás ami az egyéneket és a céheket igazából a helyére tenné. egy régi őskövületes csökevényes GVG-s rangsorral sorolnak ami már idejét múlta és nem reális 1.000 (ezer) %-ban.
Mikor fennforgás van belassul a játék, megáll szinte minden---vagy kidobb a játékból. a szervert kéne fejleszteni, hogy elbírja ezt a sok játékost bizonyos csúcsidőben.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Most akkor sok a játékos vagy kevés? Ez nem teljesen egyértelmű nekem!
Ha 5 és fél év alatt csekély mértékben sikerültek a dolgok időre történő megvalósítása, akkor a stratégiáddal lehet icipici probléma! Nem gondolkodtál el még azon, hogy ideje lenne taktikát változtatnod :)
 

Lef------

Nagyon aktív tag
A játék gyökeresen megváltozott 6 év alatt... régen elég volt napi 3 perc rá, most a sokszorosa kell, ha valaki haladni is akar.
 

erika5503

Aktív tag
Most akkor sok a játékos vagy kevés? Ez nem teljesen egyértelmű nekem!
Ha 5 és fél év alatt csekély mértékben sikerültek a dolgok időre történő megvalósítása, akkor a stratégiáddal lehet icipici probléma! Nem gondolkodtál el még azon, hogy ideje lenne taktikát változtatnod :)
Valamit felre ertettel ..... nem a játekommal van gond, ennyit csinalok ..... van eletem is. Csak a szerver gyenge ennyi jatekosra. Rossz megoldasok vannak .... mint most is ... a csatatéren pedig jeleztem mar ezelőtt is. Csatateti csata befejezessel kivag a bele allt szekiből ... keresni kell ujra a xzektort es bele allni csatazni mobilról
De ez volt regebben a GVG terkepen is szamitógéppel.
 

Xadornix

Aktív tag
nem a feladatokkal van gond, hanem hogy az utolsó épületet nem lehet kifutballozni, 1 teljes pálya hiányzik, majd vagy 1000 ital.
tudom hogy elég lenne, de a Hippodrom épület fejlesztője miatt nem tudtam beosztani, és a baj hogy még az sem lett meg, és így a mostani épület sem lesz.
Igen későbbi korokban felesleges ez tény, de még csak Virágzó középben vagyok.
Igen 2000 gyémánttal végig vihetném, most , de most nincs sajna. majd lesz valahogy! :)
Nem teljesen értem.
A napi jutalom megszerzéséhez ugyan az a passz volt ebben az eventben az optimális, mint a gólokért való előrehaladáshoz.
Innentől kezdve miért hátráltatott a szükséges 9 gól elérésében az, hogy melyik napokon hajtottál a napidíj miatt, s melyik napokon lazsáltál?
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Tiszteletem!
Lenne egy javaslatom az új eseményközponttal kapcsolatban.
Sokan sok esemény jutalom épületét nem tudják teljesen kiépíteni, vagy mert nem jön össze vagy ami jellemzőbb, hogy nincs elég idejük a játékra. A legtöbb épületet sikerül, kemény munkával az események alatt teljesen ki maxolni, de vannak események ahol több épület együttes van, mint a pékműhelyek. Tehát lehetetlen kitolni teljesen, esetleg több ezer gyémánttal, de ezt sokan nem tudják megtenni.
Javaslatom, az esemény végével, lehetne benne egy megvásárolható feladatsor. pl. 1 épületszint 100gyémánt, 2- 200, 3-400 ...és a feladatsor amit teljesíteni kell, lehetne 10-20 feladat is (pl egyiptomi utolsó feladata) amit napokig tart megoldani.

kellemes napot!
János
Köszönjük, a javaslatot továbbítottuk!
 
Fent