Kérdések!

DeletedUser24831

Guest
Mikor lesz elérhetö az "ajándékozás" a raktárban!
 

DeletedUser24831

Guest
Egy korás barátom egyszer tudott ajándékozni!?( nagy FP-t, szomszédnak)
 

follo

Tag
Kedves Játékosok:
Ki találkozott céhes csatánnál olyannal, hogy egy játékos 1 szektort (80 csatát+ 5 védő ) 8 perc alatt legyalul.
úgy hogy még védöket sem tudtok cserélni???????
Nekünk kb 5-6 játékosnak 1 szektor 80 csatával védelem nélkül automatán kb 20 perc.
Kérem segitsetek mert k.. nem értem
kösz a válaszokat
 
Kedves Játékosok:
Ki találkozott céhes csatánnál olyannal, hogy egy játékos 1 szektort (80 csatát+ 5 védő ) 8 perc alatt legyalul.
úgy hogy még védöket sem tudtok cserélni???????
Nekünk kb 5-6 játékosnak 1 szektor 80 csatával védelem nélkül automatán kb 20 perc.
Kérem segitsetek mert k.. nem értem
kösz a válaszokat
Lennenek otleteim a magyarazatra, de nem szeretnek belemenni vadaskodasba... :S
 

follo

Tag
Nyugodtan válaszoljatok legalább ti mert a suportott nem igazán érdekli.
Ma ujabb 2 szektor - ugyan ilyen modszerrel.
Ja ha pénzes és valakinek a valakije akkor oda... ahova akar????????,
Ezt EDDIG EGY JÓ JÁTÉKNAK TALÁLTAM KÖZEL 3 ÉVE JÁTSZOM.
DE SZTM ABBA HAGYOM MERT IGY NEM JÁTÉK EGY LUZER K.. MIATT GRATULA NEKI MEG A FAJTÁJÁNAK


Nem kellene ilyen sértő hangnemben postolnod!
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1300

Guest
follo!

Ez a téma azért nyílt itt, hogy a játékosok beszéljenek egymással. Ha a supportnak is szántad a bejegyzésed. akkor a megfelelő helyre kellett volna írnod a sértegetés helyett!
 

DeletedUser20654

Guest
Jó gép, gyors net mellett meglehet. Főleg, ha olyan védelmet raktok be amit sérülés nélkül lehet ütni.
 

DeletedUser24572

Guest
Kb 8-10 perc a fizikai korlát 80 csatára 1 embernek. Nem kell csalást kiáltani egyből, főleg jogtalanul.
 

follo

Tag
kedves
follo!

Ez a téma azért nyílt itt, hogy a játékosok beszéljenek egymással. Ha a supportnak is szántad a bejegyzésed. akkor a megfelelő helyre kellett volna írnod a sértegetés helyett!

Igen oda írtam. Semmi sértöt nem irtam sztm.
De akinek nem inge nem veszi fel.
 

follo

Tag
megnézném azt a csatát 10 perc alatt 80 :))))
Jó gépem van és gyors nettem elhiheted :))
De mindegy ahogy indult a játék úgy múlik el.
 

DeletedUser23506

Guest
Wiskey-s!
8 GB RAM-nál is ? o_O :-D

Follo és többiek:
Lehet, hogy nem egy emberke ütötte azt a szektort, csupán az utsó néhányat jelzi ki a log és ez megkavart.
 

Vanek ur

Aktív tag
Igen, 8GB memóriával is kb ugyanakkora flash memória használatnál akad ki, mint tette ezt más gépeken amiben 2-3-4GB volt, gyanítom a flash a hiba ebben... A processzorhasználat semmi, és a memóriahasználat totálban sincs 50% se (win 10, folyamatosan fut a feladatkezelő, 20% processzor és max 40-50% memóriahasználat van ált.) , mégis úgy akad ha már 1GB fölötti a flash igénybevétele, hogy képtelenség használni, másodpercekig tart mire felfogja, hogy rámentem az egységre a támadó seregben, kiszedi, majd újabb másodpercekig míg beteszi az újat, emellett a töltések is jelentősen lassulnak... Mondjuk az köztudott, hogy a flash elavult, nem a legjobb alap, sok vele a gond.

Ahogy nézem, nem is a normál RAM-ot használja, hanem a VGA memóriáját. Legalábbis erre utal a hibaüzenet is, amiben valami olyasmi van, hogy 'elfogyott a videomemóriád, emiatt visszavesszük a beállításaidat, és újraindítjuk a játékot' (ezt akkor kapom, amikor egyszerre megy a béta és a 'normál' szerver is, és valamelyiknél valamilyen 'plusz' ablakot nyitok meg). De akár az is benne lehet, hogy csak bizonyos mennyiséget tud megcímezni, így csak egy bizonyos mennyiségű memóriát tud használni (mert nálam is Win7-8GB memória mellett ugyanúgy be tud szaggatni, és ugyanolyan lassan tölti be a városképet, mint a 3GB-os XP-s gépen).
 

DeletedUser26123

Guest
valaki tudja ,hogy miért eshet felére az alapanyag és pénz termelésem ?
 

Feneséges

Aktív tag
valaki tudja ,hogy miért eshet felére az alapanyag és pénz termelésem ?
Szia!
Ha a bal oldalon, fent az arcra viszed az egeret, akkor megmutatja, hogy a polgáraid mennyire boldogok.
Szerintem ott lesz a gond. A legrosszabb esetben felezi az alapanyag és a pénz termelést. Ha boldogak, akkor a bevétel 100%, ha lelkesek, akkor 120% lesz a bevételed alapanyagból és pénzből.

Link: https://hu.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Boldogság
 

DeletedUser23679

Guest
Sziasztok.

A kolosszust a super bowl esemény lejárta után is lehet majd valahogy tovább építeni ?
Üdv,
Danez
 
Fent