Kibeszélő Forge Bowl 2019

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26058

Guest
Eröltetett ,értelmetlen nyereményekkel,kb. mint manapság a CE. Az is 2 bálványbol 2 ösök arcát dobál folyton,se gyémánt,se valami értelmes nyeremény.Mindkét esemény lassacskán hanyagolando. Ez nem csak az én véleményem!
 

DeletedUser11472

Guest
Újabbnál újabb gyémánt költős eventek helyett esetleg az eddig a játékba vitt funkciókat, kellene normálissá tenni, mert eddig egy nagy szemét, katyvasz az egész...

Játék közben még sose volt ennyi szinkronizálási hiba, mint az elmúlt pár napban... ez azért jelent valamit, jah és amíg el nem bízza magát valaki(k) biztos nem azért van, mert jól végzik a dolgukat az INNÓ dolgozói...
 

DeletedUser25106

Guest
Aki kitalálta az 5 perces alapanyag gyorsítást, annak biztosan beteg az agya!
 

SilverPrime

Új tag
"pár fejlesztést megkaphatsz a küldetéssorozatból és touchdown jutalomként"

Akkor ha jól sejtem, a napi különleges jutalmak között nem lesz fejlesztő...
 

DeletedUser26058

Guest
Ujabb problémák: A Kék -galaxis már rég átfordult,de nem kezdödött ujra a Duplázás számlálo! A Ce-ben végigzongoráztam az összes anyagot,ráment az összes gyémántom,de semmit nem fogadott el,minden anyag kiszürkült! Oda minden gyémántom és meg is kellett szakitanom a probálkozást! Na ilyenkor mi van??? Az " irjak a supportanak..." nem járhato ut,olyan lenne mint ha a szomszédnak irnék,felesleges!
 

DeletedUser26058

Guest
Ez már tényleg nem szórakoztató! Kezdek rátok berágni!!!!
Osztom! Az isten tudja már hányszor nyomtam az arany játékosra,korfejlesztö,stb miatt,de mindig 5 perces carokat ad. Mi a jo istent kezdjek vele? Látványosan romlott a szinvonal,már tulzottan vásárlási opcio van elötérbe helyezve :/
 

DeletedUser26122

Guest
Több eseményhez kapcsolódó épületet napi nyereménynek!!! A játékostól nagyon nehéz megkapni őket, napi nyereményként pedig még egyszer sem volt ilyesmi ( győztesek arénája, fürdő stb.) Köszönöm ha valaki elolvassa!! :))
 

DeletedUser26122

Guest
Több eseményhez kapcsolódó épületet napi nyereménynek!!! A játékostól nagyon nehéz megkapni őket, napi nyereményként pedig még egyszer sem volt ilyesmi ( győztesek arénája, fürdő stb.) Köszönöm ha valaki elolvassa!! :))
Illetve a játékostól nem is lehet bármelyiket megkapni, csak a lakóépületeket :)
 

DeletedUser25857

Guest
Miért lassítják a Kolosszus építését,? már háromszor lassítottak be gyere vissza ekkor és ekkor szöveggel és idővel.
 

DeletedUser23560

Guest
Miért lassítják a Kolosszus építését,? már háromszor lassítottak be gyere vissza ekkor és ekkor szöveggel és idővel.

Gratulálunk, ön utolérte a feladatsort, és eljutott a napi küldetésekhez.
Innentől kezdve naponta egy feladatot kap. o_O

A kolosszus építését ez nem lassítja, gyémiért bármennyi labdát vehetsz:)
 

DeletedUser26058

Guest
Na igen,pont ez a lényeg.......ez az event is olyan,hogy csak akkor tudod 10-es szintre huzni a Colosseumot,ha gyémántot költesz.Alig tudok az ezüst ligában maradni,mert egyre nagyobb a szakadék az ezüst és arany közt,persze alig pár pont also és felsö határa az ezüstnek is.Szinte biztos hogy hiába is csinálom,a bronz ligában végzem majd,ez azt is jelenti hogy csak 9 szintes lesz a szobor.
 

DeletedUser26058

Guest
És mit ad isten,már jött is a felugro,vegyél gyémántot,labdákat kapsz ajándékba :DDD
VICC! No comment....
 

DeletedUser24487

Guest
Inkább a hozzáállásoddal van baj:),10 es szint:) nem mindegy,?
 

DeletedUser26103

Guest
Egyetertek holdviolaval. Egy jatek lenyege (fejlesztoi oldalrol), hogy a gep ele kosse a jatekost. Ha eleve tudod, hogy a fonyeremeny semmilyen szin alatt nem lehet a tied, csak ha penzt koltesz az amugy "ingyenes" jatekban, akkor nem biztos, hogy leulsz az eventtel jatszani (a feladatok miatt garantalt folyamatos jatekbeli jelenlet). En kezdo vagyok, de a cehem segitsegevel a telit vegig tudtam vinni. Ezzel ez nem valoszinu, hogy sikerul. Amugy nem veletlenul 10 szintes a kolosszus. A 10. szint tobbet tud, mint az elozo.
 

DeletedUser26058

Guest
Barack nem,nem mindegy hogy 9 vagy 10.....mi bajod a hozzá állásommal?

Birlak7 azzal nincs bajom ha költeni kell,de akkor ne holmi alap nyereményröl legyen szo,hanem valami speckorol,plusszrol....
 

DeletedUser24487

Guest
Nem volt még olyan event,emlékeim szerint,ahol nem lehetett elérni a FoE-ban a fő nyereményt pénz költése nélkül!!
A mostanit is el lehet érni,pl én is elfogom.Gyémántot sem használok.
szerintem oda kell csak figyelni,még időt se nagyon igényel.Persze mindenki másképpen játszik,ez a külömbség viola,hidd el:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent