Szomszédok II

DeletedUser24853

Guest
Nem kell kipontozni a nevemet, felvállalom én. Nem nézlek hülyének, (azt nem mondhatom hogy senkit sem, de téged nem ;)) és igen okosnak tartom magamat. De ez semmilyen összefüggésben nincs a játékkal, és végképp nincs a fosztogatással. A fosztogatás a játék része. Vannak módok a kivédésére.

Emberileg NULLA akkor SEM lennék (max közelebb állnék hozzá) hogyha jövősként fosztanám a bronzkorit, hisz ez csak egy játék. De itt közel sem ez a helyzet. Gyarmatosítás korának közepén vagyok, a szomszédság pedig főleg gyarmatosításos, néhány késői közepes, és néhány iparis. Szóval végképp nem értem a problémát.

Azt pedig kikérem magamnak hogy fosztásra rendelkeztem be, van 6 termelőm....

Az eredeti témához visszatérve, szerencsére nekem nagyjából azonos koriak a szomszédaim, de sajnos én is rengeteg helyről hallok nagy kor különbséget ami elég rossz- o_O
 

DeletedUser24612

Guest
Nem kötekedés, de miért nem olyan játékot játszol amiben nem lehet fosztani? Annyi van, hogy ne egy konkurenst mondjak és még hasonlítson is: Elvenar. Ilyen kis szinten egyetlen egység elvesztése is fájdalmas, mert gondolom Alcatraza nincs, akkora sereget meg a küldetésekből, céh expedíciókból simán össze lehet hozni. Egy egység termelése 3-4 óra, szóval inkább olyan helyre menne ahol nem veszít egysége(ke)t. Amúgy feljebb kevésbé jellemző ez a mentalitás, mert az ilyenek megelégszenek a kicsik fosztogatásával, nem az a céljuk hogy a tech fa végére érjenek.
 

DeletedUser24853

Guest
Van Alcatrazom szóval nem talált :D De őt konkrétan anélkül is tudnám fosztani mert nem szoktam egységet bukni.
 

DeletedUser26101

Guest
Lehet valahol írni a játék adminjainak, hogy tegyenek új szomszédságba? Nagyon nem bírom a mostaniakat. Rengeteget támadnak pedig ipari korban vagyok már de amnyival erösebb a seregük nem tudok mit tenni.
Mivel más dolgom is akad mint játszani néha marad pár órára szabadon a város ezek meg kónyörtelenül lelopják az áruimat...
 

Feneséges

Aktív tag
Lehet valahol írni a játék adminjainak, hogy tegyenek új szomszédságba? Nagyon nem bírom a mostaniakat. Rengeteget támadnak pedig ipari korban vagyok már de amnyival erösebb a seregük nem tudok mit tenni.
Mivel más dolgom is akad mint játszani néha marad pár órára szabadon a város ezek meg kónyörtelenül lelopják az áruimat...
Szia!
A support elérhető a beállítások (pc-n a pici fogaskerék bal oldalt, lent), beállítások fül, legalul (támogatás néven).
Itt a fórumon az oldal legalján a kapcsolatfelvételre kattintva.
Telefonnál a bal oldali menüt kinyitod, ott válaszd a beállításokat. A megnyíló ablakban görgess le, közepe felé lesz.
De nem hiszem, hogy ebben tudnak segíteni.

Fosztogatás ellen:
1., Megpróbálsz egy erős védő sereget állítani.
2., Megpróbálod a termelést akkor beszedni, amikor az elkészül.
2a,. Olyan épületben, ami fp-t és terméket is elő tud állítani 5perces termelést kint hagyni csalinak, azt viheti. Majd megunja.
3., Kocsmában lehet városvédelmet aktiválni.
 

DeletedUser24512

Guest
Még egy ötlet (nekem néha bevált): írsz az illetőnek egy udvarias levelet és megkéred, hogy ne fosszon :)
 
Fent