Kibeszélő Téli esemény 2018

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26052

Guest
Alapvetően egyetlen ünnepet sem kedvelek, nem tartok se szülinapot se névnapot, de ez az egyetlen játék amiben örülök ha van karácsony :p
Az tetszik igazából a legjobban, hogy 1 hónapos szóval van rá időd bőven még annak is aki nem a legaktívabb játékos alapvetően.
Aki meg napi szinten minimum 1* fentvan, és csinálgatja az eventet az hangsúlyozottan nagyon sok kellemes, szívmelengető ajándékot kaphat.
Szóval előre is Boldog Karácsonyt kívánok a Foe közösségének, köszönjük hogy évről évre egyre fejletebbek az eventek, és gondoltok mindenre fejlesztők!
 

Patriot70

Új tag
Sziasztok!

Visszatérő probléma, hogy az event feladatsorok olyan feladatokat is tartalmaznak - NEM VÁLASZTHATÓAN! - melyek teljesen felborítják a játékosok tervezett fejlődését.

A téli eventben például a 19. "Kutass ki egy technológiát" feladatnál, aki épp elért egy kor végére, de még nem szeretett volna váltani, az ilyen esetben ráfarag, mert a feladat teljesítése miatt kénytelen kort váltani!
Ugyanez a térképes feladatoknál: 1-1 nem választható feladattal miért kell kényszeríteni a játékosokat az előrehaladásra?

Az ilyenek mellé nem lehetne egy választási lehetőséget adni???
 

DeletedUser24512

Guest
Alapvetően egyetlen ünnepet sem kedvelek, nem tartok se szülinapot se névnapot, de ez az egyetlen játék amiben örülök ha van karácsony :p
Az tetszik igazából a legjobban, hogy 1 hónapos szóval van rá időd bőven még annak is aki nem a legaktívabb játékos alapvetően.
Aki meg napi szinten minimum 1* fentvan, és csinálgatja az eventet az hangsúlyozottan nagyon sok kellemes, szívmelengető ajándékot kaphat.
Szóval előre is Boldog Karácsonyt kívánok a Foe közösségének, köszönjük hogy évről évre egyre fejletebbek az eventek, és gondoltok mindenre fejlesztők!
Igen szívmelengető, és alapvetően nem ezzel van a probléma, hogy van. Csak már egy kicsit túl sok az event, és kevés a valódi fejlesztés. :(
Mire gondolok? Mondjuk egy monstre event helyett lehetne valami igazi korváltás, amitől úgy érezzük, hogy tényleg a jövőben vagyunk a városunkkal. Pl, űrállomások, és/vagy csillaghajók...stb...stb. Ehelyett mit kaptunk új kornak? Virtuális jövőt.... Tényleg virtuális, mert csak látszólag fejlesztés... :(
Ja meg Viking falus mellék nem is tudom mit? Állandó eventet? Ha a viking kor érdekelne, akkor az Elvenárral, vagy más középkori játékkal játszanék, nem ezzel...
Pedig már úgy szeretnék fizetni ismét a játékért, de az a kikötésem, hogy valódi fejlesztés legyen... ;)
 
A 40. feladatnál ez van írva :
"Oldj meg 5 találkozást a céhexpedíció során anélkül,hogy veszítenél"

Amikor ilyen szöveg van, akkor harccal is lehet megoldani a dolgokat, ennél a feladatnál viszont csak egyezkedést fogad el, szóval az event küldi szövege hiányos, a helyes ez lenne(mint ahogy más küldiknél is ez-pl.: napinál)

"Oldj meg 5 találkozást a céhexpedíció(k) során tárgyalással anélkül,hogy veszítenél közben!"
 

DeletedUser26058

Guest
Üdv! Esetleg azt lehet tudni,hogy lesz-e zsivány rejtekhely a Téli event speciális napi nyereményében,vagy a karácsonyfa nyereménye ként?
 

DeletedUser26058

Guest
Ma zsugorito van hozzá,remélem lesz a rejtekhely/tanya is.... Köszi!
 

DeletedUser26000

Guest
44.000 alapanyag + 110 termék vs 10 csillag? HONNAN ?
 

Feneséges

Aktív tag
aspeciális ajándékot hogyen lehet elnyerni?
Az esemény súgójában írták:"A csillagok felhasználásával nyisd ki az ajándékokat, és szerezd meg, bármit is találsz bennük. Az ajándékok között speciális tárgyakat rejtettünk el. " Tehát a csomagok között az agyik lesz az. :)
A súgót az esemény ablakában, jobb oldalt, fent, a kérdőjelre kattintva éred el.
 

DeletedUser20942

Guest
Sziasztok!

Bajnokok sátra lesz ebben az eventben?

Üdv:)
 

DeletedUser26078

Guest
Sziasztok!
A napi nyeremények között majd lesz téli torony fejlesztőkészlet?
 

Csiliz

Aktív tag
A Téli esemény 40. küldetése hibás!!! A teljesítésénél 2 lehetőség van.
Oldj meg 5 találkozást a céhexpedíció során anélkül, hogy vesztenél VAGY Győzz le 80 egységet!
Az első részt egyáltalán nem veszi figyelembe, csak a másodikat!! Már 7 találkozást teljesítettem vesztés nélkül, de még mindig nem tudtam lezárni, mert nem győztem le még 80 egységet!
 
Én is ezzel a hibával szembesültem. Nagyon csalódott vagyok, mert a 80 egységet már ma nem fogom tudni legyőzni.
 

DeletedUser23560

Guest
A Téli esemény 40. küldetése hibás!!! A teljesítésénél 2 lehetőség van.
Oldj meg 5 találkozást a céhexpedíció során anélkül, hogy vesztenél VAGY Győzz le 80 egységet!
Az első részt egyáltalán nem veszi figyelembe, csak a másodikat!! Már 7 találkozást teljesítettem vesztés nélkül, de még mindig nem tudtam lezárni, mert nem győztem le még 80 egységet!

Kimaradt, hogy tárgyalással. :)
Egyébként meg:
- tárgyaljon a fene, ha harcolni is lehet.
- miért kéne ma legyőzni? Ráér holnap is. /Linnet01-nek/ :D
 

Csiliz

Aktív tag
Kimaradt, hogy tárgyalással. :)
Egyébként meg:
- tárgyaljon a fene, ha harcolni is lehet.
- miért kéne ma legyőzni? Ráér holnap is. /Linnet01-nek/ :D
Én sem szoktam tárgyalni, ezért miért erőltetik azt. Vagy miért vetetnek velünk állandóan Forge pontokat, ha egyáltalán nincs rá szükségünk, mert rendelkezünk épp elegendővel.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent