Kibeszélő Virtuális jövő - 2. rész

DeletedUser26005

Guest
Ne legyenek benne szerintem olyan tárgyalások és stb. ami az előző Halloween-es küldetés sorozatban volt hogy gyémántok kellenek hozzá! Nem mindenkinek van és ezt igazságtalannak tartom azokkal szemben akiknek nincs mert elakadhatnak egy - egy küldetéskor!
 

DeletedUser24838

Guest
Nekem a területi terjeszkedés (foglalj el egy szektort, szivárogj be három szektorba) a nehezen teljesíthető feladat a térképeken.
Késő középkorban vagyok, és nem érzem magam eléggé megerősödve, hogy tovább lépjek, de már így is IPARI korba tartozó árukat kellene adnom, hogy megvesztegessem a területi gazdákat ... - nem tudok már előrébb ( és nem is szeretnék előrébb ) haladni a térképen, mert így is jócskán elhagytam a saját koromat a folyamatos terjeszkedés miatt.

Az egyik küldetésben láttam, hogy van "alternatívája" az ilyen feladatoknak! - Ezt nagyon jó ötletnek tartom, mert aki már nem akar túlzottan előre rohanni (vagy nem tud ), akkor megcsinálja a másik (alternatív) küldetést, pl végezz 10 db 8 órás termelés valamelyik GAZDASÁGI épületben... - mert ez szokott a másik probléma lenni, hogy csak 8 órás gyártást kér, amit a raktárépületben is végre tudok/szoktam hajtani, de azt nem fogadja el, pedig az is ugyan úgy TERMELÉS-nak van elnevezve., megtévesztő módon!
 

DeletedUser23560

Guest
Olvasás, szövegértés.
Esetleg sikeres IQ teszthez kötött regisztáció... :rolleyes:
 
Fent