Segítség és kérdések

  • Témaindító DeletedUser25492
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23560

Guest
Másnál is leáll a betöltés valahol a fele körül?
kb 10 perce kezdődött, egyik szerverre sem tudok belépni.
 

DeletedUser25827

Guest
Dettó. Ez valami váratlan lehet. Nem találtam sehol sem tervezett leállásról szóló leírást.
 

DeletedUser25827

Guest
Remélem sietnek, mert így nem lesz meg a napi küldetésem, és akkor nagyon morci leszek.
Telefonon, meg semeddig sem tölt be... és kiírja, hogy nincs internet kapcsolatom?! Széééép...
 
Sziasztok. Nem tudom mi történt a játékkal, de mintha a tevékenységek között 1 mp-es késleltetést tettek volna be PC-re. (és ez az új frissítés sem hozott javulást rá).
Gondolok arra, hogy pl. visszatérők megszakításánál kb 2-3 megy normálisan, utána 1 mp-ket kell várni mire beadja a következőt, ill. támogatásnál is ez van, mindenkinél kell várni 1 mp-t. Ezt kipróbáltam másik böngészővel is, sajnos ugyanúgy ez van annál is.
Más is tapasztalt ilyet ? (PC-ről van szó)
 

DeletedUser25963

Guest
Sziasztok,
Időnként megjelenik egy fekete alak az épületeim fölött és ellopja a termést.. mit tudok ellene tenni?
Köszi
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok,
Időnként megjelenik egy fekete alak az épületeim fölött és ellopja a termést.. mit tudok ellene tenni?
Köszi
Az azért van, mert megtámadott egy másik játékos, és elrabolta annak az épületnek a termelését. Ezt megakadályozni pedig az előttem szóló által ajánlott lehetőségekkel lehet, vagy 3. esetként a kocsmában lehet városvédelmet aktiválni.
 

DeletedUser25984

Guest
Üdv!

Az érdekelne, hogy lehetnek olyan városok amiknek se lakossága, se hadserege? Csak nevezetes, és termelő épületek. Hadsereg nélkül, hogy tud megtámadni?
 

Feneséges

Aktív tag
Üdv!

Az érdekelne, hogy lehetnek olyan városok amiknek se lakossága, se hadserege? Csak nevezetes, és termelő épületek. Hadsereg nélkül, hogy tud megtámadni?
Szia!
Bizonyos nevik adnak lakosságot (pl.: Bábel tornya, Kapitólium) és vannak különleges épületek is, amik szintén adnak lakosságot.
Katonák pedig a CE-n szerezhetőek. Gondolom nem látsz laktanyát azért kérdezed. :)
 

DeletedUser25984

Guest
Szia!
Bizonyos nevik adnak lakosságot (pl.: Bábel tornya, Kapitólium) és vannak különleges épületek is, amik szintén adnak lakosságot.
Katonák pedig a CE-n szerezhetőek. Gondolom nem látsz laktanyát azért kérdezed. :)
Igen, azért. Köszi a választ.
 

Csiliz

Aktív tag
Már régen meg akartam kérdezni, hogy a nevezetesek által adott termékeket egyes küldetések (pl. adakozz a céh kincstárának) miért nem számolják bele. Holott, ha begyűjtöm a termékeket egy ilyen nevezetesből azzal új gyártást indítok el ez pedig teljesen ugyan olyan, mintha a termelő épületben indítanék gyártást. Ez utóbbit ha begyűjtöm azzal számol a játék, míg a nevezetessel nem.
 

Feneséges

Aktív tag
Már régen meg akartam kérdezni, hogy a nevezetesek által adott termékeket egyes küldetések (pl. adakozz a céh kincstárának) miért nem számolják bele.
Ha jól értem, az a gond, hogy miért nem számolja a küldetés - az "adakozz a céh kincstárának" feladatnál - a bárkában, obszervatóriumban termelt terméket a begyűjtés során. Szerintem az nem lenne adakozás, mivel ezekből a nevezetesekből mindig a céhnek megy a termék. Az adakozásnál a saját termékeidet ajánlod fel a céh számára.
 

Csiliz

Aktív tag
Ha jól értem, az a gond, hogy miért nem számolja a küldetés - az "adakozz a céh kincstárának" feladatnál - a bárkában, obszervatóriumban termelt terméket a begyűjtés során. Szerintem az nem lenne adakozás, mivel ezekből a nevezetesekből mindig a céhnek megy a termék. Az adakozásnál a saját termékeidet ajánlod fel a céh számára.
Az igaz, hogy a céh kincstárába megy a termék, de csak akkor, ha begyűjtöd! A begyújtés nem automatikus!! Ha nem gyűjtöd be, akkor nem megy sehova sem és nem indul újabb termelés. Ez pedig szerintem majdnem pontosan olyan, mintha a termelőépületekben adnám ki a termelést. Ott sem automatikus a dolog. Ki kell adni a termelési parancsot, igaz itt a termelés némi pénzbe és alapanyagba kerül, míg a nevezetesek esetében nem! Begyűjteni is kell, az szintén nem automatikus!
 

Csiliz

Aktív tag
A másik elég kellemetlen dolog az egyes eseményeknél, a "Vásárolj xp Forge pontot!". Általában ennél nem szokott más lehetőség lenni. Miért kényszerítenek rá, hogy vegyek, amikor nincs rá szükségem, mert rendelkezek elég mennyiséggel?!

Vagy egy másik: A napi feladatoknál nemrég kaptam egy olyan, hogy oldjam meg a találkozást tárgyalással! Én sosem szoktam tárgyalni. Minden ilyet támadással szoktam megoldani. Miért nem adják mind a két lehetőséget, hogy az ember eldönthesse, melyiket válassza.
 

Feneséges

Aktív tag
Az igaz, hogy a céh kincstárába megy a termék, de csak akkor, ha begyűjtöd! A begyújtés nem automatikus!! Ha nem gyűjtöd be, akkor nem megy sehova sem és nem indul újabb termelés. Ez pedig szerintem majdnem pontosan olyan, mintha a termelőépületekben adnám ki a termelést. Ott sem automatikus a dolog. Ki kell adni a termelési parancsot, igaz itt a termelés némi pénzbe és alapanyagba kerül, míg a nevezetesek esetében nem! Begyűjteni is kell, az szintén nem automatikus!
Ez így igaz, de nincs köze az adakozáshoz hogyan indítod a termelést, a beszedést. Adakozásnál a te termékedet - amit használhatsz alkudozásra a CE-n, eventen, napi feladatoknál, térképen terület megszerzésére vagy kereskedelemre - adod a közösbe, lemondva ezekről a lehetőségekről.
 

DeletedUser25572

Guest
Valaki mondja már meg hogy mit jelent az "extrakció" mert egy feladatnál szerepel az elvégzése.De mit????????
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent