Új hiba Napi küldetés - nem írja jóvá a jutalmat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25988

Guest
Napi küldetés teljesítése esetén nem lehet beszedni a jutalmat.

Rendszerinformációk: 1.136.8828adb22e (04.10.2018 11:10), Lord Roxton (930711), hu4, hu_HU, WEB 7,1,1,0, Windows 10, Chrome/69.0.3497.102, 1502x734, OpenGL Vendor=WebKit Version=WebGL 2.0 (OpenGL ES 3.0 Chromium) Renderer=WebKit WebGL GLSL=WebGL GLSL ES 3.00 (OpenGL ES GLSL ES 3.0 Chromium) (512 MB VRAM)

Reprodukálhatóság: 5/5

Küldetés neve: napi küldetés

Jelenlegi helyzet: teljesítve, de nem lehet beszedni a jutalmat

Elvárt Helyzet: teljesítés esetén jelenlen meg a pipa, hogy beszedhető legyen a napi jutalom

Képernyőmentés a hibáról: csatolt fájlban mellékelve
 

Csatolmányok

  • Napi20181013.jpg
    Napi20181013.jpg
    601,9 KB · Megtekintések: 10

DeletedUser23560

Guest
Napi küldetés teljesítése esetén nem lehet beszedni a jutalmat.

Rendszerinformációk: 1.136.8828adb22e (04.10.2018 11:10), Lord Roxton (930711), hu4, hu_HU, WEB 7,1,1,0, Windows 10, Chrome/69.0.3497.102, 1502x734, OpenGL Vendor=WebKit Version=WebGL 2.0 (OpenGL ES 3.0 Chromium) Renderer=WebKit WebGL GLSL=WebGL GLSL ES 3.00 (OpenGL ES GLSL ES 3.0 Chromium) (512 MB VRAM)

Reprodukálhatóság: 5/5

Küldetés neve: napi küldetés

Jelenlegi helyzet: teljesítve, de nem lehet beszedni a jutalmat

Elvárt Helyzet: teljesítés esetén jelenlen meg a pipa, hogy beszedhető legyen a napi jutalom

Képernyőmentés a hibáról: csatolt fájlban mellékelve

Előbb csináld meg a nagyon összetett tárgyalást is. :D
 

DeletedUser25988

Guest
Kedves Honsu!

Köszönöm az észrevételt. Sajnos ez esetben sem írja jóvá a napi küldetés nyereményét. Továbbra sem jelenik meg a pipa. Hidd el, kétszer is megcsináltam így.

Másrészt ez eléggé aggályos, lévén tőlem a mai napon az egyezkedésért már 35 gyémántot kért az első körben. Ami ugye, eléggé ritka dolog a Forge Of Empire világában. :D

Harmadrészt a frissítéskor ezt írták ki a fejlesztők: "Ez az új változtatás egy nagyobb módosítás része, ami lehetővé teszi, hogy a küldetések jobban variálhatóak legyenek vagy több módon lehessen egy küldetést elvégezni. Emellett könnyebben is érthető, főleg a kezdő játékosok számára."

Ez utóbbi az én olvasatomban azt jelenti, hogy vagy megcsinálom a feladatot, vagy egyezkedem. Ha "és" lenne a kettő között, neki sem állnék a napi feladatnak, mert pl. a gyémántot hasznosabb dolgokra is tudom használni, minthogy egyezkedési kört futtassak le vele.
 

DeletedUser23560

Guest
Ahogy nézem, "vagy" sincs a kettő között. ;)
Mint ahogy sehol sem láttam egyiket sem két napi részfeladat között.
De ha 5 részfeladat van, akkor sem elég 4-et megcsinálni.:rolleyes:
 

Vanek ur

Aktív tag
Ráadásul az is írva vagyon, hogy a 'vagy'-os feladatok majd csak a halloween-i eseménytől lesznek elérhetők. Vagyis addig csak 'és'-es feladatok vannak.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Jó lenne, ha a napi feladatoknál is lehetne választani a nagyon összetett tárgyalás helyett nagyon nagy sereg legyőzését.
 

DeletedUser1300

Guest
trágár+sértegetés hsz figyelmezteve,törölve
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent