Kibeszélő Őszi esemény 2018

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25602

Guest
Remélem a TSZ/kívánságok kútja töredékek valamikor később is elérhetőek lesznek, hogy ne álljon a maradék a raktárban egy évig. Legjobb lenne a napi feladatok jutalmait bővíteni.
 

DeletedUser25945

Guest
Tipikus FÉRFI munka ám ez a sütögetés! És ha én nem tudok sütni? Valaki nem sütné meg nekem TSajok!? :))))))))))))))
 

DeletedUser25961

Guest
Sziasztok !
A mai napon a napi küldetésben végre 30 fix pontért teljesíthettem...VOLNA ha 1 karamellt NEM raktok oda...
NOS: ez a mutatvány hogy 1 karamellt nyerjek irdatlan erőfeszítésbe került....
NEM GONDOLJÁTOK hogy ez enyhén szólva RABLÁS ?????
Nem elég pénzt dobálunk az "ingyenes" játékba ????
Ne adj isten nem Gondoljátok, hogy NEM a magyar Szerencsejáték Rt. alapján kéne sorsolni / elosztani a nyerhető dolgokat...
Alap lenne hogy a játék szervezői NE kényszerítsenek a térképem bvaló haladásra, vagy ilyen gyorsan akarnak Tőlünk szabadulni ???
Pl. amióta játszok és a városi kincstáros ládát választom, még soha NEM nyertem pontokat...pedig 25% az esély....
 

Feneséges

Aktív tag
Nos, a 43. feladatot megint sikerült "termelőépületnek" fordítani. Valójában raktárépületet kell építeni.

Screenshot_20180914_232917.jpeg
 

DeletedUser521

Guest
Lehet rosszul látom, de az Őszi esemény leírásában Zsivány rejtekhely zsugorítás lehetőségéről írnak, de a játékban a Kívánságok kútja felirat van, a zászlón ha jól látom a Zsiványtanya, ha rákattintok, megint Kívánságok kútja. Akkor tulajdonképpen melyik az igaz??
 

DeletedUser25092

Guest
Noss jó lenne az event . HA nem kellene egyszerre két-három küldetést teljesíteni egyetlen előrelépésért. Azt most hagyjuk hogy modern koriként jelen kori szektorokat kell szereznem. Ez az én gondom. Megoldom ezt a részét . MIÉRT KELL EGYETLEN ELŐRE LÉPÉSÉRT KETTŐ - HÁROM FELADVÁNYT MEGOLDANI??? Ez a része nem fer.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Szerintem csak egy vagy kettő feladványt kell megoldani a felajánlott 1-4 feladatból egy küldetés teljesítéséhez. A többi vagylagos.
De a többi eseményen is ugyanez a rendszer. Maximum annyi változott, hogy régen nem voltak vagylagos feladatok. De ez csak könnyítés.
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok !
A mai napon a napi küldetésben végre 30 fix pontért teljesíthettem...VOLNA ha 1 karamellt NEM raktok oda...
NOS: ez a mutatvány hogy 1 karamellt nyerjek irdatlan erőfeszítésbe került....
NEM GONDOLJÁTOK hogy ez enyhén szólva RABLÁS ?????
Nem elég pénzt dobálunk az "ingyenes" játékba ????
Ne adj isten nem Gondoljátok, hogy NEM a magyar Szerencsejáték Rt. alapján kéne sorsolni / elosztani a nyerhető dolgokat...
Alap lenne hogy a játék szervezői NE kényszerítsenek a térképem bvaló haladásra, vagy ilyen gyorsan akarnak Tőlünk szabadulni ???
Pl. amióta játszok és a városi kincstáros ládát választom, még soha NEM nyertem pontokat...pedig 25% az esély....
Ki mondta, hogy kötelező az eventet végigcsinálni? Illetve az, hogy adnak néha valami pluszt, akkor az már smafu, mert akkor miért nem 5x akkorát adnak? Vagyis nem kell fizetni, senki nem kényszerít. Vagyis rajtad kívül senki - mert magadat kényszeríted, hogy "de hát csináljuk meg". Pedig nem kötelező. Még játszani sem kötelező.

Lehet rosszul látom, de az Őszi esemény leírásában Zsivány rejtekhely zsugorítás lehetőségéről írnak, de a játékban a Kívánságok kútja felirat van, a zászlón ha jól látom a Zsiványtanya, ha rákattintok, megint Kívánságok kútja. Akkor tulajdonképpen melyik az igaz??
Lehet mindegyiket nyerni. Naponta más a napi jutalom, és minden sütiért is más a jutalom.

Noss jó lenne az event . HA nem kellene egyszerre két-három küldetést teljesíteni egyetlen előrelépésért. Azt most hagyjuk hogy modern koriként jelen kori szektorokat kell szereznem. Ez az én gondom. Megoldom ezt a részét . MIÉRT KELL EGYETLEN ELŐRE LÉPÉSÉRT KETTŐ - HÁROM FELADVÁNYT MEGOLDANI??? Ez a része nem fer.
Nem tudom, mire gondolsz. Vagy arra, amire elsőre gondolok, de abban nincs 3 feltétel (de kettő akad, viszont eddig minden evnten ilyen feladatok voltak); vagy másra, amit meg nem értek. De -mint feljebb írtam- nem kötelező végigcsinálni. Ha nem tudod, akkor ne csináld.
 

DeletedUser24348

Guest
Nem értem miért pont KK darabokat lehet nyerni. A Bárka, Teraszos farm, és a többi forgét adó épület óta már nem ér semmit.
Egy tucat van már raktáron belöle.
 

DeletedUser25972

Guest
helló, ha maxon van a malmom, hogyan tudok új fejlesztésébe kezdeni? Láttam másnál, hogy több malom is lehet egy városban. KÖszi előre is
 

Feneséges

Aktív tag
helló, ha maxon van a malmom, hogyan tudok új fejlesztésébe kezdeni? Láttam másnál, hogy több malom is lehet egy városban. KÖszi előre is
Szia!
Szerezned kell egy első szintű őszi malmot, felépítened és azt tudod fejleszteni. Malmot talán lehet majd nyerni a napi speciális nyereménynél vagy talán lehet vásárolni.
 

DeletedUser25092

Guest
Hatos szinten az őszi malom által adott napi termelésnél vasbeton van és mellette +huszonakárhányezer Gondolom ez elíràs. Tehát ne várjak a következő begyűjtésnél huszonakárhányezer vasbetont.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent