Új hiba Bejelentkezés, regisztráció

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25777

Guest
Igen érdekes volt számomra, - és ezt már nem értettem a Grepolisban sem - hogy mikor írni akartam a Fórumra, nem tudtam bejelentkezni, sőt, regisztrálnom kellett, miközben már lassan egy éve regisztrált játékos vagyok, és minden nap bejelentkezek! Szerintem ennek elégnek kéne lennie a fórum használatához!
 

Vanek ur

Aktív tag
Ez a fórum teljesen külön van a játéktól, így nem is használja annak adatbázisát. Ezért kell ide külön regisztrálni. Hogy ez jó, vagy sem, azt mindenki döntse el maga.
 
Nem tudok belépni a Foci Világbajnokság tippelés oldalra, annak ellenére, hogy tegnap be tudtam lépni, tippeltem is. Nem változott sem az emailcímem, se a jelszóm, mégsem enged ma belépni.
Jó lenne, ha időben javítanátok a hibát, mert ennek hiányában nem tudok részt venni a játékba.
 
Utoljára szerkesztve:

Feneséges

Aktív tag
Nem tudok belépni a Foci Világbajnokság tippelés oldalra, annak ellenére, hogy tegnap be tudtam lépni, tippeltem is. Nem változott sem az emailcímem, se a jelszóm, mégsem enged ma belépni.
Jó lenne, ha időben javítanátok a hibát, mert ennek hiányában nem tudok részt venni a játékba.

Szia!
Talán elütöttél valamit. Esetleg próbálj új jelszót kérni, de ha az sem segít, akkor ott a hibabejelentés, írj a supportnak.
 

Vanek ur

Aktív tag
Szia!
Talán elütöttél valamit. Esetleg próbálj új jelszót kérni, de ha az sem segít, akkor ott a hibabejelentés, írj a supportnak.
Tényleg volt egy időszak, amikor gond volt a honlappal (belépve nem lehetett csinálni semmit, kilépve meg a belépő oldalról a regisztrációsra dobott át folyamatosan). Én akkor egyből a support-ra írtam (mert ott van az "illetékes", nem itt), és fél órán belül meg is oldották a hibát.
 

Olaly

Tag
Mióta megjelent a játékba a flash engedélyezése üzenet (este 22 után) a játék minősége sokat esett. Van hogy villog a kép vagy semmit vagy egy kis kockát látok a teljes képből és 3-4 ismétel betöltés után indul el ahogy kell de a villogás nem szűnik meg. Más oldalakkal nincs semmi gondom így nem a gépemben van a hiba. Valamit be/vagy át kell állítanom vagy mit tegyek?
 
Most kezdődött el a Vikingek városa (faluja) játék, de már hibás a program, ugyanis a beszedett termelést nem írta jóvá a rendszer.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent