Kibeszélő Napi küldetések

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25738

Guest
Ami pedig a térképen előre rohanást illeti, a legnagyobb probléma hogy túl sokszor kéri a küldi hogy szerezz szektort, a legbosszantóbb amikor külön kéri hogy tárgyalással... aztán meg csak néz az ember hogy elfogyott a térkép, ráadásul csomó alapanyaga oda, de nem baj mert kapott 5 (!!!!) Forge pontot, vagy egy darab zsiványt akivel megválthatja a világot
 

DeletedUser25092

Guest
Ez mindenkinél gond. Muszáj szektorokat szerezni. Cserébe a szektorok is adnak alapanyagot pénzt, bónusz területet, termeléshez szükséges alapanyagot stb.
 

DeletedUser25092

Guest
Nehéz dolguk van a készítőknek, mert van aki egy évnél régebben játszik és van aki ma lépett be először. Eveteknél ezért ez még nehezebbé teszi az egész szervezést. Az igyekezet megvan, lehet megnövelni a tavaly már megnyert épületek szintjét. De a dolog ennél bonyolultabb. Tavaly nyertél egy szakura sziklát. és tegyük fel korfejlesztő készlettel még mindig ipari kori, pedig posztmodernes vagy. Valószínű ezekbe az apróságokba nem gondoltak bele.
 

DeletedUser25092

Guest
Vannak bizonyos aránytalanságok, pl napi szinten több medált tudsz nyerni az incidensekkel, mint a győzelmi toronnyal. Ami hetente! ad ötven medált. De azért is vagyunk mi sima felhasználók, hogy segítsünk a készítőknek a játék fejlesztésében.
 

Feneséges

Aktív tag
Tavaly nyertél egy szakura sziklát. és tegyük fel korfejlesztő készlettel még mindig ipari kori, pedig posztmodernes vagy. Valószínű ezekbe az apróságokba nem gondoltak bele.
Vagy nagyon gondosan kigondoták. Fejlesztheted a szettet koronként, egy viszonylag ritkán megszerezhető korfejlesztővel-felújítóval, amit gondolom meg tud a játékos venni. És mostantól fejlesztheted a szettet szintenként* egy viszonylag ritkán megszerezhető szintfejlesztővel, amit gondolom szintén meg lehet vásárolni.

*Gondolom az eltérő szintű szettdarabok nem adnak plusz bónuszt, így minden darabot kénytelen vagy fejleszteni.
 

Feneséges

Aktív tag
Nem volt olyan hír, ami szerint nem lesz teljesíthetetlen napi küldetés? Vagy ez már megszűnt, mert nincs levonás a nem teljesített küldetés után?
Esetleg bejött a "csak fizetéssel teljesíthető" küldetés?
Nekem a mai egyik feladata, hogy teljesítsek 3 egyéb küldetést.
A tavaszival már végeztem, ezért az kilőve.
Történeti küldetésnél iparkori katonai épületet kér, de még az előző korban vagyok.
Egyik bónusz küldetésnél kuruzslót és gyógyszert kér, ami szintén a következő korban van. Való igaz, hogy a térképen az iparkori részen vagyok, de a napi küldetés - ha jól emlékszem - ettől független, ill. én sem saját kedvem miatt tartok a térképen ott, hanem mert a készítők szeretik ezt a feladatot. Megjegyzem a napi 4. feladata is egy szektor foglalása.
Másik bónusz küldetésnél két tartomány felfedezése. Az egyiket elkezdve több mint 22 órát írt ki, a másikról még fogalmam sincs.
 

DeletedUser24512

Guest
Nos aki a "83 db 5 perces termelés" küldetést kitalálta, az szüljön sünt farfekvéssel :mad:
 

DeletedUser24402

Guest
83szor 5 perces termelések a napiban, virtuális jövős városok tele bronzkori kovácsokkal, röhej az egész! Hát ennyire kifogyott minden ötlet. Ha erőlködtök a 2843 szor 5 perces termelésekkel, gyártsatok hozzá 1x1 es tisztességes kinézetű gyártóépületeket, de szerintem ez nagyon alacsony színvonalú feladat.
 

Vanek ur

Aktív tag
83ötperces termelés nem lehetetlen egy nap alatt.
Nálam 90 szokott lenni. :) Hol megcsinálom, hol nem. Attól függ, mennyire érek rá. :)
De ezek mind kihívás jellegűek, amik végén van jutalom - és a jutalom azért jár, mert a kihívást meg tudja valaki csinálni. Ha nem tudja, akkor nem jár. De nem kellene leegyszerűsíteni az egészet azzal, hogy "jajj, nem tudom megcsinálni a mait, akkor tüntessük el azt, ami miatt nem megy". Akkor csinálja meg a holnapit, és kész. Nehogy már csak 'katt-katt-katt-jutalombeszedés' legyen egy kihívás. Dolgozzon meg mindenki azért, hogy kapjon valamit. Szerintem.
 

DeletedUser25095

Guest
Üdv! Vannak ezek a cseresznyéskert fejlesztő cuccok. Jó lenne azt megoldani, hogy ezek legyenek a napi kihívás ládában az alap cseresznyéskert részek helyett. Ezekkel letenni is lehet(ne) és fejleszteni is a meglévőt. Szerintem senki nem akar 1-es szintű cseresznyéskertből többet is összerakni, fejleszteni meg nem lehet. A többi fejlesztgetős cucc is visszaköszönhetne igazán, nem mindenki önhibájából vagy lustaságból nem tudta maxra fejleszteni. Pl. a velencei esemény alatt a hidat 4-es (!) szintig tudtam fejleszteni, úgy hogy direktbe kimondottan csak fejlesztőre mentem, feszes játékkal, egyet se nyomtam másra. Most meg a foci kupa alatt már nem is néztem, hogy mire nyomok így lett 8-as szintű.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20435

Guest
Ezt a napi küldetést ebben a formában egyáltalán nem tartom jónak, én szemely szerint meg értelmes dolgot nem kaptam. Állandoan a legvacakabb nyereményeket adja. Ennyi feladatot teljesiteni es a nyeremeny vacak pálmafa, győzelmi torony vagy néhány forge pont. Az egyetlen jo a tallerokért menő, mert ott legalabb azt adja. Azonkívül biztosan vannak más játékosok is rajtam kívül akik csak azert csináltak céhet mert egyes nevezetes épülethez kell a begyüjtés miatt ezért tartom tiszta pocsékolásnak azokat a feladatokat ahol a ceh kincstárába kell beadni termékeket. Legalább lehetne vissza kivenni, mert semmi értelme oda gyüjtögetni ha valaki nem játszik a céhes kontinensen. Főleg ha fel is tudná használni. Erre is gondolni kéne és nem kellene ilyen feladatot beletenni vagy lehetne mellette más választhato alternatíva. A céhexpedicios nyeremények is megérnek egy két szót. Oké egy két napisten kapuja, óriás kagyló vagy ősök arca na de a végtelenségig. Én màr csak autómatikusan dobálom ki ezeket a pazar nyereményeket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent