Segítség és kérdések

  • Témaindító DeletedUser25492
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25895

Guest
Sziasztok!
Kérdésem lenne a várostervezéssel kapcsolatban.
A matematika kifejlesztésével valakinek megjelent a várostervezés lehetősége. Akkor látszik, ha a kalapácsra kattintunk, megjelenik az eladás, mozgatás gombok mellett. Nekem viszont nincs ott a matematika technológiánál sem, és a kifejlesztés után sem jelent meg. Erről tudtok valamit?
 
Sziasztok!
Kérdésem lenne a várostervezéssel kapcsolatban.
A matematika kifejlesztésével valakinek megjelent a várostervezés lehetősége. Akkor látszik, ha a kalapácsra kattintunk, megjelenik az eladás, mozgatás gombok mellett. Nekem viszont nincs ott a matematika technológiánál sem, és a kifejlesztés után sem jelent meg. Erről tudtok valamit?
Tesztelés alatt van, csak néhány játékos kapja meg...
 

DeletedUser25827

Guest
Holló!
Keresgettem ugyan, de sem a wikiben, sem itt nem találtam a választ. Persze itt keresővel, és azzal igen nehéz megtalálni bármit is, mert rengeteg az irreleváns találat.
Nevezetes épületek. Van maximális szintjük? Vagy végtelenített? 89-es szinttel már találkoztam. Wikiben 10-ig van róluk bármi, meg, hogy tervrajz kell utána újra a köv. szinthez.
Előre is köszi a választ!.
 
Holló!
Keresgettem ugyan, de sem a wikiben, sem itt nem találtam a választ. Persze itt keresővel, és azzal igen nehéz megtalálni bármit is, mert rengeteg az irreleváns találat.
Nevezetes épületek. Van maximális szintjük? Vagy végtelenített? 89-es szinttel már találkoztam. Wikiben 10-ig van róluk bármi, meg, hogy tervrajz kell utána újra a köv. szinthez.
Előre is köszi a választ!.
Nincs maximális szint. Én a Barkam épp 2000 szintig nyitottam poenbol...
 

DeletedUser25809

Guest
Van arról hír, hogy a VB tippjáték jutalmai mikor kerülnek kifizetésre?
 

Feneséges

Aktív tag
Van arról hír, hogy a VB tippjáték jutalmai mikor kerülnek kifizetésre?
Ha a várható nyereményeknél látható kérdőjelre viszed az egeret, akkor azt írja "A gyémántok a világbajnokság vége után 7 napon belül kerülnek kiosztásra!", ha rá is kattintasz, akkor azt írja"A gyémántok 2018. 07. 15 után lesznek kiosztva!"
Holnap még nem késnek.
 

DeletedUser25200

Guest
Végigvittem egy olyan provinciát, ahol terjeszkedés a jutalom és nem kaptam meg. Mit lehet ilyenkor tenni?
 

Feneséges

Aktív tag
Végigvittem egy olyan provinciát, ahol terjeszkedés a jutalom és nem kaptam meg. Mit lehet ilyenkor tenni?
Talán írj a supportnak.
A support elérhető a beállítások (pc-n a pici fogaskerék bal oldalt, lent), beállítások fül, legalul. Itt a fórumon az oldal legalján a kapcsolatfelvételre kattintva. Telefonnál a bal oldali menüt kinyitod, ott válaszd a beállításokat. A megnyíló ablakban görgess le, közepe felé lesz.
 

Vanek ur

Aktív tag
Végigvittem egy olyan provinciát, ahol terjeszkedés a jutalom és nem kaptam meg. Mit lehet ilyenkor tenni?
Az ilyeneket még meg kell venni, nem ingyen kapod. Be kell menni az építési menübe, és ott lesz lehetőség rá (3 féle terjeszkedés-típus van: 1, gyémánttal megvehető; 2, medálokkal megvehető; 3, pénzzel megvehető (ezeket érheted el a techfán kifejlesztve, vagy a térképen provinciákat szerezve)).
 

DeletedUser25572

Guest
Sziasztok.Megvan az alap hajom,a forgatások után megkaptam a raktárba a hajófejlesztő készletet de bármit csinálok vele a hajómnál semmi modernizálás nem történik.Ez lenne az első fejlesztésem.
Tudna valaki segíteni benne?Köszi.
 

DeletedUser25572

Guest
Segíts!!!Mi a franc az a gyártóépület??????Építettem puskaporgyártót 1db, 2db vadászházat,de semmi változást nem jelez.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok.Megvan az alap hajom,a forgatások után megkaptam a raktárba a hajófejlesztő készletet de bármit csinálok vele a hajómnál semmi modernizálás nem történik.Ez lenne az első fejlesztésem.
Tudna valaki segíteni benne?Köszi.
Szia!
Építsd fel a hajót, majd a fejlesztőt használd úgy, mint az önsegítő készletet. Nyisd meg a raktárt keresd meg a fejlesztőt kattints a kalapácsra majd a hajódra.
Segíts!!!Mi a franc az a gyártóépület??????Építettem puskaporgyártót 1db, 2db vadászházat,de semmi változást nem jelez.
A feladatban nem szerepel az épület kora? Emlékeim szerint gazdasági épület kell.
 

DeletedUser25572

Guest
Szia!
Építsd fel a hajót, majd a fejlesztőt használd úgy, mint az önsegítő készletet. Nyisd meg a raktárt keresd meg a fejlesztőt kattints a kalapácsra majd a hajódra.

A feladatban nem szerepel az épület kora? Emlékeim szerint gazdasági épület kell.
Sem kora sem tipusa nincs.
Szia és köszi.A meghatározás "gyártó" épület.Semmi utalás azon kívűl hogy milyen legyen nincs
 

Feneséges

Aktív tag
Sem kora sem tipusa nincs.
Szia és köszi.A meghatározás "gyártó" épület.Semmi utalás azon kívűl hogy milyen legyen nincs
Nem írtad a feladat számát.
Visszanézve a 15. feladatban 1 raktárépület a korodból vagy 2 az előző korszakból kell .
20. feladatban 1 gazdasági épületet a jelenlegi korodból vagy 2-t az előző korszakból.
A többi építésnél a szöveg - emlékeim szerint - nem hasonlít a "gyártóépület" szóra.
 

DeletedUser25572

Guest
Nem írtad a feladat számát.
Visszanézve a 15. feladatban 1 raktárépület a korodból vagy 2 az előző korszakból kell .
20. feladatban 1 gazdasági épületet a jelenlegi korodból vagy 2-t az előző korszakból.
A többi építésnél a szöveg - emlékeim szerint - nem hasonlít a "gyártóépület" szóra.

A késő középkorban vagyok a feladat a "nyári eseményekben" van és a hátralévő idó 9 nap 10perc.Sajnos egyéb támpontot nem tudok adni.Építettem egy lőporgyárat egy sófözö és egy kötélvőt csináltam.Sajnos nem jutottam semmire vele.Köszi a válaszod,és várom az újat.
 

DeletedUser23560

Guest
XD
ahol az eventfeladatot kapod, alul van egy csík, ami a beépített nyereményeket is mutatja.
ott van az első el nem ért nyeremény alatt egy szám, plnálam 44/51 - nos, az első szám a már kész feladatok száma. hozzáadsz egyet, és kiderül, hányadik feladatnál jársz...;)
 

Feneséges

Aktív tag
A késő középkorban vagyok a feladat a "nyári eseményekben" van és a hátralévő idó 9 nap 10perc.Sajnos egyéb támpontot nem tudok adni.Építettem egy lőporgyárat egy sófözö és egy kötélvőt csináltam.Sajnos nem jutottam semmire vele.Köszi a válaszod,és várom az újat.
Mivel építettél Puskapor készítőt (lőporgyár nincs), így - szerintem - kizárható, hogy a 15. feladat lenne. Marad a 20. feladat. Próbálj meg építeni gazdasági épületet (építési menüben a pici kalapács jelzi) a korodból 1 darabot. Késő középkori: a bognárműhely, a sörfőzde, a fűszeres.
 

Camulos

Új tag
Valaki árulja már, ha sms-ben veszek pl. gyémántot, hogy a francba kapom meg?
Tegnap óta nem jött meg, a support tovább küld a cég oldalára ahol fizettem, ott nem válaszolnak, felhívni nem lehet őket.
Az angol support meg elküld a magyarhoz, és továbbra sincs semmim amiért fizettem.
De azért mégis csak ezen az oldalon fizettem, nem? Akkor miért nekem kell 20 helyre levelet írnom, és még úgysem jutok semmire?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent