Kibeszélő 1.130

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Csiliz

Aktív tag
Most olvasom, hogy a lebegő tank paraméterei változtatva lettek, mivel állítólag elég erősnek bizonyultak az újabb korok egységeivel szemben. Igaz, tapasztalatom még nincs ezzel kapcsolatban, de remélem a módosítás nem olyan lett, mint korábban a Sínágyú esetében! Ott nagyon elrontották a Sínágyút, mert a változtatás után számomra teljesen használhatatlanná vált és utána már sohasem használtam.
 

DeletedUser25898

Guest
Üdv!
Sajnálattal vettem tudomásul, hogy meggyengítettétek az általam oly szeretettel használt lebegő tankot...
Nem értem, hogy miért és kinek volt ez jó? Aki akart tudott olyan védő sereget beállítani, hogy ki lehessen ütni, viszont aki abban a toronyban versenyez annak ez nagyon rosszul jött, főleg úgy, hogy abban a korban szereplő többi egység szinte mind használhatatllan!!!!!!!!!
Jó lenne akkor egy olyan megoldás, ha ez végleges marad, hogy annak a kornak más egységeit pedig feljavítjátok kicsit...
Pl: sínágyú ne két körönként lőhessen, a drónraj pedig ne egy egységről lőhessen...mert ez így elég gáz lett...

Kíváncsi lennék kérdeztétek e a játékosok véleményét erről...!?
 

DeletedUser24512

Guest
Köszönjük a változtatást igazán "hasznos" volt. Néha azért az az érzésem, hogy a játékfejlesztők utálnak minket... Zsivány-lebegőtank...stb...
Na és az a 2 béna egység amit a virtuális jövőben kapunk... Ranged unit, 8-as lőtávval, meg mindenkinek visszaütő egység, 1 hatótávval...
Ezeknél már csak a mélytengeri jövő búvárcirkálója szánalmasabb, ami nem tud vízen menni...
Amúgy a lépését mi a lótüdőért kellett levenni a lebegőtanknak? :mad:
 

DeletedUser25802

Guest
Miért ide írjátok a dühöngésetek? :D
Német cég a fejlesztő csapat nem magyar, oda kéne sírnotok. xD
 

DeletedUser24512

Guest
Miért ide írjátok a dühöngésetek? :D
Német cég a fejlesztő csapat nem magyar, oda kéne sírnotok. xD
Ez a magyar fórum, aki olyan gyengéllátó, hogy ezt nem veszi észre, azt sajnálom. Majd ha német szerveren játszom, akkor oda írok. Ez remélem érthető. HA nem akkor sajnos ennyi időm volt ma a kisegítő iskolásokra... :p
 

DeletedUser25802

Guest
Ez a magyar fórum, aki olyan gyengéllátó, hogy ezt nem veszi észre, azt sajnálom. Majd ha német szerveren játszom, akkor oda írok. Ez remélem érthető. HA nem akkor sajnos ennyi időm volt ma a kisegítő iskolásokra... :p
Csak azért írtam mert hiába sírsz itt, senki sem fog változtatni a játékon mert magyaroknál nincs fejlesztő, csak supporter. :D
Többet elérsz ha német fórumon adod ki. :D
 

Csiliz

Aktív tag
Üdv!
Sajnálattal vettem tudomásul, hogy meggyengítettétek az általam oly szeretettel használt lebegő tankot...
Nem értem, hogy miért és kinek volt ez jó? Aki akart tudott olyan védő sereget beállítani, hogy ki lehessen ütni, viszont aki abban a toronyban versenyez annak ez nagyon rosszul jött, főleg úgy, hogy abban a korban szereplő többi egység szinte mind használhatatllan!!!!!!!!!
Jó lenne akkor egy olyan megoldás, ha ez végleges marad, hogy annak a kornak más egységeit pedig feljavítjátok kicsit...
Pl: sínágyú ne két körönként lőhessen, a drónraj pedig ne egy egységről lőhessen...mert ez így elég gáz lett...

Kíváncsi lennék kérdeztétek e a játékosok véleményét erről...!?
A Sínágyúnál szintén változtattak az egység paraméterein, de nem igen sikerült. A változtatás után használhatatlanná vált még az adott kor egységei, sőt az előző korok egységei ellen is. Főleg azért, mert csak minden második körben tud lőni. Ez hatalmas hátrány.

A Drónraj pedig valóban elég szánalmas. Én nem is igen használtam.

A Lebegő tankkal viszont most már van egy kis tapasztalatom miután megvívtam jópár csatát az új beállításokkal. Ennél szintén változtattak a paraméterein, de szerintem nem annyira lőttek mellé, mint a Sínágyúnál. Összességében nézve az ereje szerintem nem igen változott - talán azért egy kicsit gyengébb lett! Bizonyos egységekkel szemben ugyan gyengült, de vannak olyanok is melyekkel szemben viszont erősödött. Én továbbra is használom, a kérdés viszont csak az, hogy ki milyen helyzetben használja.

Ha ki akarják egyensúlyozni az egységeket, azt nem lehet úgy csinálni, hogy kiragadok csak egyet és a többit pedig hagyom, mert akkor jönnek a fent említett bajok.
 

Csiliz

Aktív tag
Jó lenne már csinálni valamit a termelőépületekkel, meg a termékeket adó nevezetesekkel. Továbbra is az elején bevezetett rendszer szerint termelnek, amely már szerintem túlhaladottá vált, főleg ha azt nézem, hogy a legújabb technológiák feloldásához mennyi és milyen termékekre van szükség. Az utóbbi időben már szinte állandóan termékhiánnyal köszködök.

Az egyszerű termékek termelése még csak csak megoldható több épülettel. Az összetettek már problémát okoznak, ha nincs hozzá alapanyag. Az aktuális kor termékeihez némely nevezetes ad terméket, de az előzőekhez már nem. És ha azokra van éppen szükség, akkor építhetek 2 vagy 3 összedolgozó épületet, hogy tudjak termelni. Csak hogy a rendelkezésre álló városterület véges. Napi 20 darabos termelésekkel meg hónapokig eltarthat, mire az ember egy kis rezervát tud legyártatni ahhoz, hogy tovább tudjon haladni. Utána pedig bontani és egy úgy épületegyüttest felépíteni és minden kezdődik elölről. Arról már nem is beszélek, ha éppen olyan termékre van szükség, amit nem tudok bónusszal termelni. Ezt megpróbálhatja az ember a piacon be szerezni, de nagyon gyakran nincs vagy olyan irreális az ajánlat, hogy nem éri meg megvenni.

A piaci 2:1-től az 1:2 váltási arányon is érdemes lenne elgondoklodni. Szomszédos korok termékeinél még csak csak elmegy. De ha nagyobb a termékek korkülönbsége (pl. mélytengerit akarnék cserélni ipari korból származó termékkel, mert ipari korim nincsen mélytengerim meg van mert gyártom)!
 

DeletedUser24160

Guest
Én csak a CE bizonyos csatáiban használom a lebegőt, ott konkrétan erősebb lett, mint volt. :) A mozgáskorlátozottsága egy kicsit macera, de nem vészes, viszont kevesebbet sebződik. Azért kellett "meggyengíteni" (ha egyáltalán), mert a virtuális egységek olyan hulladékra sikerültek, hogy még azok ellen is jó volt valószínűleg a béta szerver tapasztalatai alapján. Az 1-es hatótávolsággal mindig visszaütő egység remélem csak a vicc kedvéért került be, egyébként szinte értelmezhetetlen ebben a korban. A ninja = ejtőernyős 3.0, attól tartok kb. annyit is fog érni. A roninbot behemót rejtőzés nélkül, vagyis a semminél is gyengébb.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent