Kibeszélő 1.128

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25105

Guest
Azt lenne jó megcsinálni, hogy lássam, hogy a barátaim közül ki az, akit én hívtam meg és ki az akinek elfogadtam a meghívását. Azért lenne jó ez, hogy tudjam, kiket lehet törölni, ha új embert akarok meghívni.
 
Azt lenne jó megcsinálni, hogy lássam, hogy a barátaim közül ki az, akit én hívtam meg és ki az akinek elfogadtam a meghívását. Azért lenne jó ez, hogy tudjam, kiket lehet törölni, ha új embert akarok meghívni.

Az nem fontos, h kit hívtál meg. Ha 80 barátod van, akárhogyan, már nem tudsz meghívni senkit.
A játékban rossz a leírás...
 

Vanek ur

Aktív tag
Az nem fontos, h kit hívtál meg. Ha 80 barátod van, akárhogyan, már nem tudsz meghívni senkit.
A játékban rossz a leírás...
Kiegészítés: vagyis az, hogy kit hívtál meg, és ki hívott meg egyáltalán nem számít a saját oldalon. Mindkét verzió ugyanúgy beleszámít a 80-as limitbe; tehát ha meg akarsz hívni valakit, azt csak akkor tudod, ha 80 alá viszed a barátaid számát (és tök mindegy, hogy az hívott meg, vagy te hívtad meg). Vagyis 1-2 ember cseréje miatt 100+-ról nem éri meg lecsökkenteni 80 alá a barátok számát (csak akkor érdemes, ha már 30-40 inaktív vagy más okból lecserélendő barátod van, akik törlésével 80 alá tudod csökkenteni a számukat (ekkor fogsz tudni új embereket te felvenni), vagy ha már az összes barátok száma elérte a felső limitet, és nem tudnak már meghívni sem mások (ekkor is lehet törölni, de csak annyit érdemes, hogy kihasználható legyen még a mások általi meghívásos limit)).
 

DeletedUser25802

Guest
Kiegészítés: vagyis az, hogy kit hívtál meg, és ki hívott meg egyáltalán nem számít a saját oldalon. Mindkét verzió ugyanúgy beleszámít a 80-as limitbe; tehát ha meg akarsz hívni valakit, azt csak akkor tudod, ha 80 alá viszed a barátaid számát (és tök mindegy, hogy az hívott meg, vagy te hívtad meg). Vagyis 1-2 ember cseréje miatt 100+-ról nem éri meg lecsökkenteni 80 alá a barátok számát (csak akkor érdemes, ha már 30-40 inaktív vagy más okból lecserélendő barátod van, akik törlésével 80 alá tudod csökkenteni a számukat (ekkor fogsz tudni új embereket te felvenni), vagy ha már az összes barátok száma elérte a felső limitet, és nem tudnak már meghívni sem mások (ekkor is lehet törölni, de csak annyit érdemes, hogy kihasználható legyen még a mások általi meghívásos limit)).
Nekem céh-ben azt mondták, hogy én 80-t tudok meg hívni és ezen felül összesen 120 barátom lehet. (szóval még 40-en tudnak engem meghívni)
 

DeletedUser24944

Guest
Aktiváltam a HTML 5 kódot. Az a problémám, hogy igen lassú lett a játék, és a betakarításnál nem látszik a kurzor egyáltalán,Tudom, hogy még nem a végleges változat.De gondoltam leírom a tapasztalataimat
 

Vanek ur

Aktív tag
Nekem céh-ben azt mondták, hogy én 80-t tudok meg hívni és ezen felül összesen 120 barátom lehet. (szóval még 40-en tudnak engem meghívni)
Ez a szabály túlzott leegyszerűsítése. A lényeg, hogy a barátlistádra 80 főig van lehetőséged meghívni másokat, e felett már csak téged tudnak meghívni. De az nem számít te mennyit hívtál meg, és hányan hívtak meg - csak a szám. Vagyis ha te 40 főt hívtál meg, és 40 fő meg téged, akkor elérted a 80-as limitet, és már nem hívhatsz meg senkit, amíg el nem küldesz valakit.
 

Natti63

Új tag
Kizártam magam a játékból! Aktiváltam a HTLM5-öt, de a Mozilla Firefox ezt nem tudja kezelni. Azóta nem férek hozzá a beállításokhoz!
Mi a megoldás?
 

DeletedUser20942

Guest
Ami nagyon idegesító, hogy az Üzenetközpont ablak kéretlenül, folyamatosan megnyílik.
Ez szerintem nem jó megoldás.
 

DeletedUser20942

Guest
Szisztok!

Komolyan mondom ezzel a sok frissítéssel agyon van vágva a játék.
Nyilván kellenek a javítások, de ami jól működött, ahhoz miért kell hozzányúlni?
Miről beszélek?
Van a kereskedelem. Ajánlat létrehozásakor bejelöltem eddig, hogy ezt az ajánlatot céhtagoknak készítettem, azt ugye nem tudja elvinni csak a céhtag.
Volt a másik lehetőség, hogy nem jelöltem semmit, akkor vitte aki akarta, ide csinálták a különleges, nyereségre törekvő ajánlatokat.
Most ha csinálok egy ajánlatot, akkor ha céhtag nézi, látja mindegyiket.
miért nem volt jó a régi variáció?

Üdv. milkaváros
 

DeletedUser23560

Guest
Szisztok!

Komolyan mondom ezzel a sok frissítéssel agyon van vágva a játék.
Nyilván kellenek a javítások, de ami jól működött, ahhoz miért kell hozzányúlni?
Miről beszélek?
Van a kereskedelem. Ajánlat létrehozásakor bejelöltem eddig, hogy ezt az ajánlatot céhtagoknak készítettem, azt ugye nem tudja elvinni csak a céhtag.
Volt a másik lehetőség, hogy nem jelöltem semmit, akkor vitte aki akarta, ide csinálták a különleges, nyereségre törekvő ajánlatokat.
Most ha csinálok egy ajánlatot, akkor ha céhtag nézi, látja mindegyiket.
miért nem volt jó a régi variáció?

Üdv. milkaváros

A céhtag eddig is látta a nem céhes ajánlataidat is.
 

DeletedUser25802

Guest
Ő szerintem arról beszél, hogy bepipálja, hogy csak céhtag láthatja és úgyis látja mindenki, de nálam ilyen hiba nincs. :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Ő szerintem arról beszél, hogy bepipálja, hogy csak céhtag láthatja és úgyis látja mindenki, de nálam ilyen hiba nincs. :)
Szerintem viszont Honsu jól értelmezte, amit írt milkaváros. Legalábbis nálam is egyből az esett le, mint nála; és ugyanolyan választ fogalmaztam volna meg, mint Ő.
De idézem is a lényegi megjegyzést: "Most ha csinálok egy ajánlatot, akkor ha céhtag nézi, látja mindegyiket." Ez nem arra utal, amire Te gondoltál. ;)
 

DeletedUser20942

Guest
Lehet hogy rosszul fogalmazok:
Tehát ha valaki - ne Én - a céhben készít egy ajánlatot, akkor bejelölte, hogy csak a céhtagoknak szánta az ajánlatot, akkor a megfelelő váltási arányokkal, az ún. korrekt ajánlatot tette ki. Ha viszont nem jelölt be semmit, akkor készítette az ún. nyereséggel kitett ajánlatokat, ami eltér a "korrekt" ajánlattól.
Most ez megszűnt, csak azt látom, hogy céhtag készítette az ajánlatot, mindegy hogy kinek szánja.
Ugye a régi rendszerben, rászóltam, hogy a céhbe csak korrekt kereskedés az elfogadott, akkor vagy módosított, vagy repült a céhből esetleg.
Most ez a lehetőség megszűnt, mert nem látszik, hogy kinek ajánlotta.
Nem tudom nyomon követni a céh dolgait. Ez irritálja az igazságérzetemet.
Talán most már érthető voltam.

Üdv: milkaváros
 

DeletedUser23560

Guest
Lehet hogy rosszul fogalmazok:
Tehát ha valaki - ne Én - a céhben készít egy ajánlatot, akkor bejelölte, hogy csak a céhtagoknak szánta az ajánlatot, akkor a megfelelő váltási arányokkal, az ún. korrekt ajánlatot tette ki. Ha viszont nem jelölt be semmit, akkor készítette az ún. nyereséggel kitett ajánlatokat, ami eltér a "korrekt" ajánlattól.
Most ez megszűnt, csak azt látom, hogy céhtag készítette az ajánlatot, mindegy hogy kinek szánja.
Ugye a régi rendszerben, rászóltam, hogy a céhbe csak korrekt kereskedés az elfogadott, akkor vagy módosított, vagy repült a céhből esetleg.
Most ez a lehetőség megszűnt, mert nem látszik, hogy kinek ajánlotta.
Nem tudom nyomon követni a céh dolgait. Ez irritálja az igazságérzetemet.
Talán most már érthető voltam.

Üdv: milkaváros

igen. a céhtagok által kitett ajánlatokat eddig is láttad akkor is, ha nem céhes piacra tette ki. talán ezt is érted.
 

DeletedUser20942

Guest
Rohadtul fárasztó, hogy senki illetékes nem akarja érteni a problémát.
Nem a látással van a baj, hanem azzal, hogy nem lehet kiszűrni, hogy melyik piacra szánta valaki az ajánlatot.
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy céhtag készítette-e az ajánlatot, hanem arra, hogy hova szánta.
Ez pár hete még normálisan működött.
 

DeletedUser23560

Guest
Rohadtul fárasztó, hogy senki illetékes nem akarja érteni a problémát.
Nem a látással van a baj, hanem azzal, hogy nem lehet kiszűrni, hogy melyik piacra szánta valaki az ajánlatot.
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy céhtag készítette-e az ajánlatot, hanem arra, hogy hova szánta.
Ez pár hete még normálisan működött.

ha céhtag készítette, eddig is láttad, akárhova szánta. akkor is, ha a céhes ajánlatokra szűrtél, és akkor is, ha nem.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent