Nevezetes léptetés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25765

Guest
Kedves Játékfejlesztők!

Sajnos nagyon sok problémát okoz, hogy a nevezetes épületeimet más játékosok léptetik.Kiírtam a profilomba is, a csoportokba ahol részt veszek, a céhembe, de sajnos sokszor szomszédaim, kezdő játékosok így is léptetik.Ez azért lehet, mert fogalmuk sincs arról, hogy ez mivel jár.Véleményem szerint bele kellene venni a játék elején lévő oktató programba, hogy más játékos nevezetesét nem léptetjük, csak ha erre Ő külön kér, vagy hozzájárul.Ez egy nagy hiányossága a játéknak.Kérlek intézkedjetek.
 

DeletedUser25765

Guest
Köszönöm kulturált és segítő hozzászólásod.Nem igazán értem a lényegét.Kérdés: ha pofád van, akkor mi van a lónak? Arca?
 

DeletedUser25802

Guest
Nem oktató rész kellene a játékba hanem egy "léptetem" gomb a nevezetesekbe ami csak akkor aktív ha elérte a nevezetes a full fp tartalmat és csak a nevezetes tulaja nyomhat meg, ezzel megakadályozva, hogy automatikusan léptessen.
Egyébként szokta nézni az öteleteket / hibajavítást bármelyik dev is? :D
 

DeletedUser23560

Guest
Nem oktató rész kellene a játékba hanem egy "léptetem" gomb a nevezetesekbe ami csak akkor aktív ha elérte a nevezetes a full fp tartalmat és csak a nevezetes tulaja nyomhat meg, ezzel megakadályozva, hogy automatikusan léptessen.
Egyébként szokta nézni az öteleteket / hibajavítást bármelyik dev is? :D

Nem sűrűn szoktak reagálni...de hátha nézik. :)
Az ötlet jó, bár a játék része a stratégia, így a kitolásból léptetés lehetőségének elvétele csökkentené a variációkat. :D
 

Vanek ur

Aktív tag
Már egy jó ideje semmi reakció nincs tőlük. Már a szabályzatba ütköző hozzászólásokat is úgy kell jelenteni, és ott is csak több nap után lépnek.
 

Asani

Tag
Ugye van egy olyan hogy fosztás. Azt se szeretik sokan. Része a játéknak. Itt van a léptetés, ez hasonló a fosztáshoz, mert ha jól tudom, a léptetésnek van egy olyan hatása, hogy aki léptet, az akkor is pakolhat a következő szintbe, ha közben már nem szomszéd, nem barát és nem is céhtag. De ezt csak úgy teheti meg ha ő lépteti, mert ha más akkor a következő szintbe már nem tehet pontokat. Kérdéses hogy ennek van e létjogosultsága, de az hogy egy-két embert zavar, a fejlesztőket biztos nem fogja.
 
Ugye van egy olyan hogy fosztás. Azt se szeretik sokan. Része a játéknak. Itt van a léptetés, ez hasonló a fosztáshoz, mert ha jól tudom, a léptetésnek van egy olyan hatása, hogy aki léptet, az akkor is pakolhat a következő szintbe, ha közben már nem szomszéd, nem barát és nem is céhtag. De ezt csak úgy teheti meg ha ő lépteti, mert ha más akkor a következő szintbe már nem tehet pontokat. Kérdéses hogy ennek van e létjogosultsága, de az hogy egy-két embert zavar, a fejlesztőket biztos nem fogja.

Ez így teljesen nem pontos. Ha leptetsz egy nevit, és már nem vagy szomszed/barát, akkor az új szintbe nem tudsz pakolni. Ha igen, akkor ez egy hiba, mert régen nem így volt.
 

DeletedUser25802

Guest
Ez így teljesen nem pontos. Ha leptetsz egy nevit, és már nem vagy szomszed/barát, akkor az új szintbe nem tudsz pakolni. Ha igen, akkor ez egy hiba, mert régen nem így volt.
Vagy közben változtattak rajta csak nem publikálták. :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Vagy közben változtattak rajta csak nem publikálták. :)
Nem hiszem, hogy ilyen változtatást direkt hoztak volna (semmi értelme). Vagyis ahogy SirSmithy írta, ha van ilyen, akkor az bug (vagy nincs is ilyen). Mert léptetni azért léptet valaki direktben mert 1. kell neki a pont; 2. a következő szinten elsőnek tud pakolni (ha meg van Bárkája, és elég magas szinten, akkor úgy viheti az első helyet, hogy még több pontja is lesz, és még sok medált is szerez). Legfőképpen ez a 2. pont szokott inkább lenni, és főként vasárnap este/éjjel (szomszédcsere előtt), hogy a még ott lévő szomszédok nevijeiben az első helyét biztosítsa (vagy csak berak 1-1 pontot, hogy majd később tudjon 'rabolni' belőle magának).
 

*MATRIX*

Új tag
Sziasztok! Nekem egy kérdésem lenne a Nevezetes Épületekkel kapcsolatban: a támogatási listát nézve, ami kb. 6 oldal, picit elvesztem a fonalat, kinek mennyi fp-t pakoltam be és mindig keresnem kell valakiét.Lehetne egy olyan megoldás, hogy én rakjam sorba a támogatott épületeket és akkor sokkal jobban látszódna minden ( mint egy excel táblázatban )? Köszi
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent