Segítség és kérdések

  • Témaindító DeletedUser25492
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Feneséges

Aktív tag
Hogy lesz e majális nem tudom, de - ha minden igaz - lesz április 26-tól Kleopátra küldetés. 7 napra 12 feladat.
 

DeletedUser25572

Guest
Szia.Keresem de sehol nem találom a minimális gépigényt.Van valami segítség?
 

DeletedUser25572

Guest
Help!!!Szeretnék továbblépni de a feltétele az hogy készitsek, keressek olyan technologiát amivel a kulturális épületet feloldhatom.Köszi a választ.
 

DeletedUser25092

Guest
Nézd meg melyik fejlesztés ad kulturális épületet, és azt nyomjad.
 

DeletedUser25774

Guest
Sziasztok. Reggel kifosztottak. Ráadásul szerintem 1 játékos kétszer. Véleményeteket kérném. Szerintetek is igy van?
Fosztok: biborka 5:39
Rosszka5:37
 

Csatolmányok

  • Fosztás.jpg
    Fosztás.jpg
    269 KB · Megtekintések: 14

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok. Reggel kifosztottak. Ráadásul szerintem 1 játékos kétszer. Véleményeteket kérném. Szerintetek is igy van?
Fosztok: biborka 5:39
Rosszka5:37
Szia!
A képen látható, hogy Rosszka megtámadott és miután nyert ki is fosztott. A másik játékos 2 perccel később fosztott, de hogy mikor támadott azt nem látni a képen. Ha a támadás sikeres, akkor 24 órája van a játékosnak a fosztogatásra. Esetleg nézd meg a korábbi támadásokat.
Talán segít, ha bekapcsolod az eseménynaplóban a szűrést. Ezt az eseménynapló ablakában, bal oldalt, fent a három vonalkán tudod megtenni.
 

DeletedUser25572

Guest
Szeretnék egy feladatot befejezni,de azt kéri hogy hozzak létre egy olyan technológiát ami a kulturális épületeket feloldja.Azt hiszem jól írtam.Tudna valaki segíteni?Köszi.
 

Feneséges

Aktív tag
Szeretnék egy feladatot befejezni,de azt kéri hogy hozzak létre egy olyan technológiát ami a kulturális épületeket feloldja.Azt hiszem jól írtam.Tudna valaki segíteni?Köszi.
Szia!
A fejlesztések részen kell kifejleszteni. Az ikonja:
Constructionmenu_culture_icon.png
 

Ele 67 1407

Új tag
Sziasztok!

Hogy lehet hogy valaki aki jövő korban van -megnéztem a városházája szerint abban van- mélytengeri egységekkel támad meg? Természetesen sikerrel, hiszen a jégkori egységeimnek sincs esélye ellene, utána meg ki is foszt...
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok!

Hogy lehet hogy valaki aki jövő korban van -megnéztem a városházája szerint abban van- mélytengeri egységekkel támad meg? Természetesen sikerrel, hiszen a jégkori egységeimnek sincs esélye ellene, utána meg ki is foszt...

Szia!
Már kérdezték régebben, meg kellett keressem a választ, mert nem emlékeztem rá pontosan.
Szia!

A kontinenstérképen területfoglalás után kaphatsz katonát. A játékos szerintem előrébb jár a térképen, mint a saját kora.
(Ha jól emlékszem a héten már felvetődött ez a kérdés.)
Egészen pontosan a térképhez kapcsolódó küldik adják, nem a térkép maga. ;)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser25795

Guest
Szia!
Már kérdezték régebben, meg kellett keressem a választ, mert nem emlékeztem rá pontosan.

Szia. En virgzo korban jarok de ipari korban mar a terkepen es egy katonat se kaptam:/ tortenet kuldetesben se tudok haladni. IlDnkor mi a teendo? :(
 

DeletedUser25800

Guest
Valaki segítene nekem ?

Van olyan nevezetes épület ami céh támogatási pontot ad .
Ez pontosan mit jelent ?
Mit kap a céh ?
 

DeletedUser23560

Guest
Valaki segítene nekem ?

Van olyan nevezetes épület ami céh támogatási pontot ad .
Ez pontosan mit jelent ?
Mit kap a céh ?

Támogatási összérték

Minden céhnek van ilyen, amely GvG bónuszokat ad. Ez függ a céh szintjétől és épületektől amelyeket a tagok birtokolnak. Százalékos bónuszt ad a támadáshoz és védekezéshez minden egységnek a szektorban.

A bónuszok a főhadiszállástól kiindulva kerülnek elosztásra, a közelebbi területek több bónuszt kapnak a távolabbiak kevesebbet. Ezt a bónuszt a sereg fölé vitt egérrel nézheted meg. A védekező és a megszálló seregek kaphatnak bónuszt ha megfelelő távolságon belül vannak. Ez minden nap újraszámolódik amikor a számláló eléri a nullát.

TIPP: A céhed főhadiszállása kapja a legtöbb bónuszt, és ez csökken minél távolabb vagy a főhadiszállástól.

- by wiki -
 

DeletedUser25804

Guest
Sziasztok!
Mit jelent az, ha egy épületre mutatok és azt az épületet sárga ködfelhő veszi körbe?
 

DeletedUser25572

Guest
Szia.Hogyan és hol tudok kocsmát meglátogatni és munkát végezni benne?Köszi
 

DeletedUser23560

Guest
Szia.Hogyan és hol tudok kocsmát meglátogatni és munkát végezni benne?Köszi

Elsétálsz, és jelentkezel csaposnak:)

komolyan:
Meglátogatni a barátaid listájánál megjelenő székre kattintva, vagy a városukba lépve, a kocsmájukra kattintva.
Munkát végezni nem tudsz, a lényeg, hogy a kattintással beülj.
 

Almandin

Új tag
Sziasztok, miért van az, hogy egyszerűen eltűnt a visszatérő küldetés lehetőségem, csak bónuszküldetések vannak, a visszatérőben a pénzgyűjtést szoktam választani, mert ezt tudom legkönnyebben elvégezni. Lehet, hogy koronként limitálva vannak? Köszi, ha valaki válaszol.
 

DeletedUser20654

Guest
Valószínűleg az utolsó fejlesztés is kész már a korodból. Utána már a következő kor küldijeit adja.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent