Kibeszélő Napoleon Bonaparte küldetéssorozat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25602

Guest
Lehet tudni, mennyi támadási bónuszt ad az épület?
 

DeletedUser24988

Guest
miotta jatszom magyar esemenyre nem emlekszem.pont a magyarok nemzeti unnepen francia event..nekem nemkell napoleon setaljon az utcaimon!!!
 

DeletedUser23560

Guest
Én továbbra is azt szeretném, hogy legalább akkor, ha már készen vannak a feladatok, eltűnne a levelezésből az eventről szóló üzenet. Feleslegesen zavarja a normál levelezést.
 

DeletedUser25663

Guest
Javaslom találjatok ki vmi értelmesebb véletlen jutalmat, mint a 3000 arany, illetve úgy mint az arany jutalmat kéne reformálni, mert semmit sem ér.
 

DeletedUser25106

Guest
Felépítettem a katonai épületet az aktuális korból (rakétakilövő állás) + 18 fp. Mégsem lép tovább a feladatsor! 19,5 órát vártam míg felépült! Kérném a gyors válaszotokat!!
 

DeletedUser23560

Guest
A lerakás pillanatában el kell fogadnia, ha az elvárásoknak megfelelőt építettél. :D

szerk.: erős a gyanúm, hogy megpróbáltál előre dolgozni, és hamarabb leraktad az épületet, mint ahogy megkaptad a feladatot. :rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25106

Guest
A lerakás pillanatában el kell fogadnia, ha az elvárásoknak megfelelőt építettél. :D

szerk.: erős a gyanúm, hogy megpróbáltál előre dolgozni, és hamarabb leraktad az épületet, mint ahogy megkaptad a feladatot. :rolleyes:
Igazad lett! Hibáztam, pedig nem most kezdtem a játékot! :)

Tisztelettel: Péter
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent