Kibeszélő Napi küldetések

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25602

Guest
Igen, ez jogos válasz lenne, ha a napi küldetés nem decemberben jött volna ki. Gondolom nem az elmúlt 1 hónapban foglalt el 4 kontinenst, hanem már úgy indult neki az első napi feladatoknak.
 
Azért mert előre rohantál tulajdonképpen magadnak nehezítetted meg, ettől még nem lehetetlen csak kellemetlenül nehéz ;) Erről nem a készítők tehetnek, mindenki maga dönti el milyen ütemben halad és saját problémája ha rohan a kontin mint a veszett birka :D
csak hogy megnyugtassalak,írtam a supportnak és igazat adott.jelezni fogja a fejlesztőknek.milyen előre rohanásról beszélsz tulajdon képen? teljesen mindegy milyen földrészről beszélünk,van 3 szektor amit eltudnék foglalni,erre kér ötöt.a három után elindulnak a felderítők,szerinted még aznap oda érnek?gondolkodni kéne mielőtt ilyeneket írsz.a rohanásról meg annyit hogy majd egy éve ebben a korban vagyok.
 

Feneséges

Aktív tag
teljesen mindegy milyen földrészről beszélünk,van 3 szektor amit eltudnék foglalni,erre kér ötöt.a három után elindulnak a felderítők,szerinted még aznap oda érnek

A progresszív gyarmatosítás kori térképen még odaérnének. Ha jól emlékszem tizenkettő-három óra egy új tartomány felderítése. A térképek előrehaladtával nő az idő, ami alatt megtörténik a felderítés... ha jól emlékszem.
De ettől függetlenül igazad van. Mintha már olvastam volna hasonló panaszt.
Szigorúbban kellett volna a korokra figyelni a fejlesztés során. Nem engedni a modernebb technológiát, felfedezést, árut... mittomén. Akkor nem lenne ilyen probléma
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser25470

Guest
gondolkodni kéne mielőtt ilyeneket írsz
Gondolkoztam mielőtt leírtam, és te értelmeztél mielőtt elkezdtél megnyugtatni :)
Fenntartom, hogy nem lehetetlen csak nehéz. Miért is?
  1. Mert a legmagasabb kor végéig adva van a térkép minden boldogtalannak.
  2. Mert rendben, hogy egy tartományban csak három szektor van és vége de van következő tartomány is amivel teljesíthető még azon a napon. Hogy mivel? Gyémánttal. Fogsz 50 megspóroltat és beáldozod a napi bácsi oltárán :)
  3. Mert ha jól látom a támadók határa a csillagos ég vagyis a korod seregével is verhető a fejlett egység ha elég magasan van a szint.
A lehetőség adva van.

Az már egy másik kérdés, hogy nem a korodnak megfelelően haladsz - rohansz - így magadnak nehezíted meg. És mielőtt újfent kapnám a kioktatást: tudom nem rohanás ha egy évig vagy abban a korban de ha 3 korral előrébb jársz már a kontin azt mégis minek nevezed? Unaloműzésnek? :)
Értem én a gondot de a válasz akkor sem más mint hogy lehetséges csak nehéz. Lehetetlen az lenne, ha nem fogadná el automatikusan a tartományfoglalást annak, aki már végig ért.


Igen, ez jogos válasz lenne, ha a napi küldetés nem decemberben jött volna ki. Gondolom nem az elmúlt 1 hónapban foglalt el 4 kontinenst, hanem már úgy indult neki az első napi feladatoknak.

Amennyiben általánosságban nézik a készítők, akkor a feladatok helytállóak, ha abból indulunk ki, hogy a játékos normál ütemben játszik vagyis nevezetest épít és korának megfelelően halad ha halad a kutatásokkal. Ám az is tény, hogy sokan termékekért építenek másoknál és már vaskorban akár az összes fontosabb nevezetesük lent van, bizonyára a fennmaradó termékeket elköltik egyezkedésre, hogy mehessenek tovább a térképen és a többi. Ez sem friss keletű dolog de azért ha reálisan nézzük, mindenki egyéni gondja, ha túl előre megy mint ahogy az is ha túlságosan le van maradva (lásd jelenben van már és szinte egy árva nevezetes sincs lent).
 

DeletedUser24512

Guest
Újabb könnyen teljesíthető feladat: 36 db 4 órás termelés... Nyeremény: 10 Fp szinte biztosan... (70% esélyel) Köszike...
Ami viszont tényleg értehetetlen: Az adakozz x db árucikket a cégnek, küldinél a Bárka vagy hasonló épület termelését nem számolja bele!
Pedig az én nyavalyás épületem, és nem a NAV-nak adakozom be hanem a cégnek...
A térképes küldikhez azt találtam ki, keresek cserepartnert akinél terméket kapok forgéért, és meghóditom az összes tartományt, és akkor nem lesz ilyen küldi...Ennyike :)
angry-14.jpg
 

Feneséges

Aktív tag
A progresszív gyarmatosítás kori térképen még odaérnének. Ha jól emlékszem tizenkettő-három óra egy új tartomány felderítése.

Most indítottam egy felderítést gyarmatosítás korban, a hátralévő idő: 1 nap 7 óra 49 perc.

Amennyiben általánosságban nézik a készítők, akkor a feladatok helytállóak, ha abból indulunk ki, hogy a játékos normál ütemben játszik vagyis nevezetest épít és korának megfelelően halad ha halad a kutatásokkal.

A fentiek szerint csak gyémánttal tudta volna megcsinálni, jó eséllyel nem fért volna bele az időbe.
 

Feneséges

Aktív tag
Megcsináltam a 7 kihívást. Adott 2 épületraktározást. Nem gond, majd a következő. Újból megcsináltam a 7 kihívást. Ismét csak 2 épületraktározást adott. Gondoltam adok még egy utolsó esélyt neki. Ismét letudtam a 7 kihívást. A "nyeremény": 2 épületraktározás.
Már 9 épületraktározásom van... jobb, mint 9 Napisten kapuja... de csak egy lehelettel. Azt hiszem, a napi kihívásokkal sem kell már törődni.
 

Vanek ur

Aktív tag
Én nem szoktam túl komolyan venni (ha viszonylag könnyen teljesíthető, megcsinálom; ha nem, akkor nem), de kaptam már 30/50/100 forgékat is. Vagyis kaphat belőle az ember jó jutalmakat is.
 

DeletedUser2949

Guest
Sziasztok
Sajna tökéletesen igaz a napi küldetések megtérülési aránya nagyon nagyon minuszos.
Sőt nem szabad játszani vele ezt megint rendesen elbaltázták!
 

Olaly

Tag
Van egy nagy kedvencem még a végezz el 24x8 órás termelést. Nem tudom ki az aki ezt megcsinálja mert ha kétszer időben tud beszedni akkor is 12 termelő kell hozzá ha ez nem megy akkor 24 azt meg mégis hova rakjam le?
 

DeletedUser23560

Guest
Sok jó kovács kis helyen is elfér :D
Egyébként ha éjjelre 8 órás termelést állítasz be, máris meg lehet csinálni a harmadát. És máris elég 8 termelő :rolleyes:
 

SilverPrime

Új tag
A mai is, 22... Kiváncsi lennék, hogy a magyar support jelzi e a fejlesztők felé az elégedetlenséget. Habár (gyanítom) úgyis lesz@rják.
A tôbbi dolog, ami rontja a játékélményt... A Magbankom mintha nem is lenne, a fogadó is kritikán aluli, CE-ben az ereklyékből nyert "jutalom" is egy kalap....!!!
 

DeletedUser24512

Guest
Sok jó kovács kis helyen is elfér :D
Egyébként ha éjjelre 8 órás termelést állítasz be, máris meg lehet csinálni a harmadát. És máris elég 8 termelő :rolleyes:
Nem, nem elég! 24 órád van végrehajtani és 3x kellene beszedned másodperce pontosan, de szerintem még így sem sikerülhet!
 

DeletedUser24512

Guest
Egy kérés/kérdés: A napi küldetések eleje óta vadászom az "Elefánt szökőkút" nevű épületet, olyan heti egyszer adja be, 5% eséllyel, az FOE gyakorltban 0%-t jelent. :(
Akár gyémántért is hajlandó lennék megvenni, nem lehetne-e, bevezetni, hogy a napi főnyereményt megvehesd azért. Oszt legfeljebb kétszer lesz meg ha véletlen valami csoda folytán mégis nyersz. :cool:
Ha már ennyit gürizik érte az ember fia?
 

DeletedUser24512

Guest
Amúgy meg egy nem témába vágó kérdés: 2015-ben csatlakoztam, mikortól nem számítok új tagnak? o_O
 

DeletedUser23560

Guest
Nem, nem elég! 24 órád van végrehajtani és 3x kellene beszedned másodperce pontosan, de szerintem még így sem sikerülhet!

Ha még mindig az alaptémádnál tartunk, ha reggel 8-kor kezdődik a napi küldid, és éjjelre már 8órás termeléseket teszel oda, akkor reggel 8 után az első aratással kész van 8/24. visszateszed megint 8órásra, tehát kb du. 17-kor megint be tudod szedni, ezzel 16/24. Visszateszed, és éjjel 1-re már kész is a 24/24, és elég volt 8 db termelő hozzá. :p
 

DeletedUser24512

Guest
Ha még mindig az alaptémádnál tartunk, ha reggel 8-kor kezdődik a napi küldid, és éjjelre már 8órás termeléseket teszel oda, akkor reggel 8 után az első aratással kész van 8/24. visszateszed megint 8órásra, tehát kb du. 17-kor megint be tudod szedni, ezzel 16/24. Visszateszed, és éjjel 1-re már kész is a 24/24, és elég volt 8 db termelő hozzá. :p
Jah, ha te előre tudod a feladatokat :D Mert ez amúgy ilyen okoskodás...
 

DeletedUser23560

Guest
Nem tudom előre a feladatokat. De minden este 8 órás termelést indítok. Hosszabbat nem érdemes,, rövidebbet meg felesleges, ha úgy is alszom. Így reggel, ha 8 órás termelés kell a napiba, már beljebb vagyok. Ha nem, bearatom, és megy tovább minden a megszokott mederben. Az okoskodás pedig nem ez. :D
 

DeletedUser25738

Guest
Sziasztok! azt szeretném javasolni hogy több féle nyeremény legyen,már kicsit unalmas hogy mindig ugyan abból lehet választani. Például a Forge bowl nyereményépületeire azóta fáj a fogam hogy felregisztráltam a játékra, de persze arról az eventről pont lemaradtam...a bónuszokat pedig választja valaki? szerintem ki lehetne venni őket mint napi nyeremény ha már az incidnsekkel is jobb cuccokat lehet kapni...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent