Ideiglenes esemény

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23004

Guest
Jó lenne, ha az események után még legalább egy napig ott lenne a jelző, és be lehetne váltani a felgyüllemlett pontokat. Most pl. 2400-at buktam, mert nem figyeltem hogy mikor lesz vége.
 

DeletedUser23560

Guest
stimmel. az esemény tegnap adta az utolsó feladatot, és ma délelőtt tűnt el :)
 

DeletedUser23004

Guest
stimmel. az esemény tegnap adta az utolsó feladatot, és ma délelőtt tűnt el :)
Itt a probléma. Nekem esélyem sincs délelőtt ránézni a játékra. Csak késő délután, meg este van rá időm. Akkorra meg már eltűnt. Legalább értesíthetett volna tegnap hogy "Hé te, holnap délben véget ér az esemény!" vagy valami. :/
 

Vanek ur

Aktív tag
Itt a probléma. Nekem esélyem sincs délelőtt ránézni a játékra. Csak késő délután, meg este van rá időm. Akkorra meg már eltűnt. Legalább értesíthetett volna tegnap hogy "Hé te, holnap délben véget ér az esemény!" vagy valami. :/
Van egy visszaszámláló, lehet azt is nézni. ;)
Ettől függetlenül az eredeti felvetést támogatnám, mert attól, hogy új feladat nincs, attól még lehetett szerezni még az esemény vége előtt pár másodperccel is pontokat; amiket már -értelemszerűen időhiány miatt- nem lehetett beváltani. Ha viszont csak és kizárólag erre lenne +1 nap (vagyis ezen idő alatt már semmi több nem szerezhető, csak beváltható), akkor nem lenne olyan, hogy lecsúszik valaki a beváltásról. (Ismerek olyan online böngészős játékot, ahol ez így működik: van egy 'event' időszak, ami alatt lehet gyűjtögetni, majd van utána egy pár napos átmeneti időszak, ahol még be lehet ezeket váltani.)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent