hibák

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25449

Guest
Ugye nem baj, hogy kicsit ideges vagyok? Sajnos ez az a történet, amikor a céhtársaim munkája is odaveszhet, akik jó barátaim lettek. Ha csak velem van valami, akkor törlöm a játékot, mert én egy nyugodt ember vagyok, de most céh vezetőségi tagként, és a barátaiért nyomuló kis idegesítő mitugrász vagyok, akit jól tudom, hogy a pokol bugyraiba kíván az összes supportos, meg admin, meg dandártábornok a fórumon, amikor a halloweenes cukorkákat gyüjtögetnék, ahelyett, hogy engem olvasnak. De nagyon rosszul ébredtem, így jogosultágot szereztem, hogy menstruáló nőként hisztizzek nekik, de nagyon sok boldogságpontot adna egy válasz, mondjuk, hogy "utánanézünk, hogy mi történhetet".... talán egész hétvégéig csendben lennék, és csak írogatnám addig 1 noteszbe, hogy mennyi koronácskát fogunk kapni, ha megoldódik a probléma. Holnap, vagy ma este, keresek egy közvetlen innogames-es elérhetőséget, angolul biztosan beszélnek, nem akarok ide regényeket írni.
 

DeletedUser

Guest
sziasztok nekünk is ugyan ezek a problémáink vannak az almafeldolgozó által termelt koronák jóváírásával :(
 

Vanek ur

Aktív tag
Itt hiába írtok bármit is, a support rendszeren belül kellene ezt jelezni. Ott egyből utána is tudnak nézni (sőt, kötelező is válaszolniuk), hogy mi lett jóváírva, és mi nem.
 

DeletedUser25449

Guest
Itt hiába írtok bármit is, a support rendszeren belül kellene ezt jelezni. Ott egyből utána is tudnak nézni (sőt, kötelező is válaszolniuk), hogy mi lett jóváírva, és mi nem.
Nem akarom még egyszer olvasni, hogy írjak a supportnak, semmit nem reagálnak. Most konkrétan az egész expedíciós pontunk ment a kukába, én hülye meg csak tolom bele százassával a termékeket. Azóta sem válaszoltak, az új levelemre sem. Kinek lehet még írni a supporton kívűl? Van egyéb innogames-es elérhetőség? Mondjuk a készítőknek lehet írni? Olyanoknak akik értenek a játék javításához?
 

fulopjeno

Új tag
Sziasztok,

Van kövem, de nem tudok adományozni a céhemnek belőle, mert nem jelenik meg a céh kincstár/adományozz/válassz egy terméket legördülő sávban.
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok,

Van kövem, de nem tudok adományozni a céhemnek belőle, mert nem jelenik meg a céh kincstár/adományozz/válassz egy terméket legördülő sávban.

Szia!

Gyanítom, bronzkorszaki árut nem lehet adni a céhkincstárba (talán nincs is szükség rá). Nálam sem jelenik meg és mind az öt bronzkori áru darabszáma nulla.
 

DeletedUser25657

Guest
Sziasztok!
Kifejlesztettem a VASKORSZAK SZÁNTÁS technológiát, amiért fizettem 13 vasat, 30 faanyagot és 15 Forge Pontot. Ezt a zöld pipa igazolja a fejlesztés vonalán.
A városomhoz visszatérve az építés menü terjeszkedésben viszont nem kaptam meg a bővítést. Írtam a Supportnak, fotót is mellékeltem, de az volt a válasz, hogy leírták, hogy hol találom a technológiák feloldásának leírását.
Már feloldottam pár technológiát ahol terjeszkedés volt a jutalom, de korábban mindig megkaptam a terjeszkedést. Mi történhetett? Hogyan lehet elintézni, hogy megkapjam azt, amiért fizettem?
 

DeletedUser25712

Guest
Üdv!

Nálam a nevezetes épület tervrajzainak újbóli összegyűjtése utáni beváltásával van problémám, konkrétan az, hogy a tervrajzok szépen eltűnnek a beváltás alkalmával, viszont szintet azt nem lép az épület. Ez már másodszor fordul elő. Van esetleg itt olyan aki hasonló problémába botlott, esetleg megoldást is tud rá? Jól jönne némi segítség, mert elég bosszantó, hogy már két komplett épület tervrajz ment a semmibe...
Köszönöm, annak aki érdemben hozzá tud szólni!
 

DeletedUser23560

Guest
Üdv!

Nálam a nevezetes épület tervrajzainak újbóli összegyűjtése utáni beváltásával van problémám, konkrétan az, hogy a tervrajzok szépen eltűnnek a beváltás alkalmával, viszont szintet azt nem lép az épület. Ez már másodszor fordul elő. Van esetleg itt olyan aki hasonló problémába botlott, esetleg megoldást is tud rá? Jól jönne némi segítség, mert elég bosszantó, hogy már két komplett épület tervrajz ment a semmibe...
Köszönöm, annak aki érdemben hozzá tud szólni!

A nevezetes épületek továbbra is forge ponttal lépnek szintet. A tervrajzok beváltásával újabb szint nyílik meg, amit ki lehet tömni forgéval. Gyengébbek kedvéért: egy 8/10-es nevi a tervrajztól nem 9/10-es lesz, hanem 8/11-es. :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent