Kibeszélő Őszi esemény

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Szóval csak azért mert X éve játszol, pénzt is költöttél rá szenvedsz. GG WP. Online játékokban járatlanabbaknak: Good game Well play, kicsit gunyoros gratuláció. Én inkább elengedem amit unok. Amit belefektettél azt jó esetben visszakaptad azzal hogy több évig szórakoztál a játékkal, kár elrontani ha már unod.

Azon mi nem érthető, hogy simán el tudom képzelni, hogy még érdekes lesz, unalmam csak átmeneti? :D Ráadásul volt már rá példa, hogy egy ideig kevesebbet foglalkoztam vele, mert épp unalmasabb volt számomra, majd ismét felprögtem, még anélkül is, hogy kimondottan komolyabb érekes újdonság bejött volna? Elég ha véget ér az NFL szezon esetleg, és máris ugrott heti min 20 órányi programom (valójában már az egyetemit is nézem, szóval akár sokkal több). :D És nem akarok lemaradással foglalkozni ha ez esetleg megint megtörténik (már nem a szezon vége, az sajnos tuti megtörténik)? :D Ráérek, nagyon, és kis áldozat ez a napi beszedegetés azért, hogy megmaradjon a helyem, ráadásul közben még fejlődök is, nő a raktáram, lépnek a nevezeteseim. Ha ez annyira nehezen felfogható nem tudom mit írhatnék még. :D Tudom, nagyon furcsa sokaknak, nem vagyok átlagos, nem élek hétköznapi módon, nincs sok kényszer, kötlező dolog az életemben, így egészen máshogy állok egy-egy ilyen "kötelező" feladathoz, mint az akinek napi 8-12-16 órája alapvetően olyasmivel telik amit nem szórakozásból csinál, így nyilván semmi extra nyűgöt nem vállalna, inkább dobja az egészet...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok!

Ha jól értem, a 3. kör főnyereménye a Hatalmas almafeldolgozó lesz, amit 1200 almáért kapok meg.
De amikor az esemény összes küldetését teljesítem,annak nyereménye is ugyanaz?
Ill. ha így van, mi történik azzal, amelyik időben később valósul meg?
Vagy ha hülyeséget kérdezek, azt is mondjátok meg :)

Előre is kösz

- Nem tudom, itt (a magyaron) mi a 3. kör főnyereménye, a bétán ugyanúgy almafeldolgozó fejlesztés volt, ahogy az első és második köré is.
- Ha az esemény összes küldetését teljesíted, akkor 'sima' almafeldolgozót kapsz (talán kettőt is), meg fejlesztő készleteket hozzá (azt hiszem, abból is kettőt) ; amikből össze tudsz hozni egy harmadik szintű almafeldolgozót (vagyis nem a legnagyobbat, hanem attól egy szinttel kisebbet). Viszont ha a főnyeremények közül még elhasználsz rá fejlesztőt, akkor lehet 4. szintű is.
- Semmi nem történik, lesz több ugyanolyan almafeldolgozód. Ugyanis ezek is raktározhatók, és lehet belőlük több is, akár ugyanolyan szinten, vagy különbözőn is, meg különböző korúak is lehetnek --- pont, mint bármilyen másik épület.
 

*MATRIX*

Új tag
Sziasztok! 1 kérdésem lenne, bocsi ha már megkérdezték :rolleyes:
Ha az őszi eseménysorozatban begyűjtöttem almákat, de nem használom fel, akkor a lejáratkor ( 1n 23óra) elvesznek, vagy vihetem őket tovább?
Köszönettel: Andris
 

DeletedUser25384

Guest
Sziasztok! 1 kérdésem lenne, bocsi ha már megkérdezték :rolleyes:
Ha az őszi eseménysorozatban begyűjtöttem almákat, de nem használom fel, akkor a lejáratkor ( 1n 23óra) elvesznek, vagy vihetem őket tovább?
Köszönettel: Andris
Szia :)
Igen elvesznek, ha nem használod fel őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent