Új hiba Lefagy a játék.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25323

Guest
Rendszer információk:
1.107.e53f92ae29 (09.08.2017 9:22),
shadow1988 (70191),
hu3,
hu_HU,
WIN 26,0,0,151,
Windows 10,
MSIE 15.15063,
1366x662,
DirectX11 (336 MB VRAM)

Reprodukálhatóság:4/5 = gyakran történik, de nem mindig;

Küldetés neve: -
Jelenlegi helyzet: A játék betöltődik (bár az is elég nehezen) látszik a városom, de a kurzort nem tudom használni, így nem tudok belépni a menüpontokba, épületekbe. (Nem tudok rákattintani semmire).

További info, hogy mozilla firefox böngészőt használok.

A segítséget előre is köszönöm.
Reprodukálhatósági lépések:Képernyőmentés a hibákról:
 

DeletedUser25343

Guest
Rendszer információk:
1.108.8ebe4bbd98 (24.08.2017 10:41), MolokX (548218), hu1, hu_HU, WIN 26,0,0,151, Windows 10, Firefox/55.0, 1920x981, DirectX11 (336 MB VRAM)

Reprodukálhatóság: 5/5 = mindig megtörténik.

Jelenlegi helyzet: A játék betöltődik, bár elég lassan. Amint elkattintok más oldalra és vissza lépek a játék oldalára nem tudok semmit csinálni a kurzorral, nem reagál. Van, hogy csak egy kék képet látok.

Egyéb információ: Mozilla Firefox böngészőt használok. Próbálkoztam a böngésző és a beépülő flash player újratelepítésével. Nem hozott megoldást.

Elvárt helyzet: A hiba megoldása!!!!!!!

Képernyőmentés a hibákról:
 

DeletedUser25339

Guest
Rendszer információk:
1.108.8ebe4bbd98 (24.08.2017 10:41), MolokX (548218), hu1, hu_HU, WIN 26,0,0,151, Windows 10, Firefox/55.0, 1920x981, DirectX11 (336 MB VRAM)

Reprodukálhatóság: 5/5 = mindig megtörténik.

Jelenlegi helyzet: A játék betöltődik, bár elég lassan. Amint elkattintok más oldalra és vissza lépek a játék oldalára nem tudok semmit csinálni a kurzorral, nem reagál. Van, hogy csak egy kék képet látok.

Egyéb információ: Mozilla Firefox böngészőt használok. Próbálkoztam a böngésző és a beépülő flash player újratelepítésével. Nem hozott megoldást.

Elvárt helyzet: A hiba megoldása!!!!!!!

Képernyőmentés a hibákról:
Próbáld meg más böngészővel megnyitni! Mellesleg a Firefox már letiltotta a Flash-t.
 

DeletedUser25339

Guest
Rendszer információk:
1.107.e53f92ae29 (09.08.2017 9:22),
shadow1988 (70191),
hu3,
hu_HU,
WIN 26,0,0,151,
Windows 10,
MSIE 15.15063,
1366x662,
DirectX11 (336 MB VRAM)

Reprodukálhatóság:4/5 = gyakran történik, de nem mindig;

Küldetés neve: -
Jelenlegi helyzet: A játék betöltődik (bár az is elég nehezen) látszik a városom, de a kurzort nem tudom használni, így nem tudok belépni a menüpontokba, épületekbe. (Nem tudok rákattintani semmire).

További info, hogy mozilla firefox böngészőt használok.

A segítséget előre is köszönöm.
Reprodukálhatósági lépések:Képernyőmentés a hibákról:
Használj más böngészőt. Ha az nem segít akkor nem tudom mi a baj, de ez nem a játék hibája.
 

DeletedUser23766

Guest
Sziasztok!

Jelentenék hibát, de semmi kedvem negyed órát szöszölni vele - mint ahogy például a napi beszedéssel teszem! Amíg annyira laggol, hogy 2 perc átmozogni a város északi részéből a délibe és percenként veszi be az infót, addig én ezzel nem játszom többet!!!! Ez jelen pillanatban amúgy sem játék - kínszenvedés!

Nincsenek illúzióim arra vonatkozólag, hogy ezt bárki olvassa és érdemben tesz is valamit. Szerintem ez nem lesz javítva egyhamar. Megyek és Elvenarozom - mert az még hellyel-közzel működik (és itt szeretném jelezni, hogy ha azt is reformáljátok, akkor megkereslek benneteket és egyenként töröm el az ujjaitokat!!!!!!)
 

DeletedUser25339

Guest
Sziasztok!

Jelentenék hibát, de semmi kedvem negyed órát szöszölni vele - mint ahogy például a napi beszedéssel teszem! Amíg annyira laggol, hogy 2 perc átmozogni a város északi részéből a délibe és percenként veszi be az infót, addig én ezzel nem játszom többet!!!! Ez jelen pillanatban amúgy sem játék - kínszenvedés!

Nincsenek illúzióim arra vonatkozólag, hogy ezt bárki olvassa és érdemben tesz is valamit. Szerintem ez nem lesz javítva egyhamar. Megyek és Elvenarozom - mert az még hellyel-közzel működik (és itt szeretném jelezni, hogy ha azt is reformáljátok, akkor megkereslek benneteket és egyenként töröm el az ujjaitokat!!!!!!)
Milyen böngészőt használsz?
 

DeletedUser23308

Guest
Üdvözletem.
A mai frissítéssel nagyon el lett cseszve ez a játék, nagyon lassú lett és a nagyítás sem működik.
Alig látom a számokat pl, ha bemegyek egy nevezetes épületbe és kínszenvedés mire betölt.
Mielőtt meg kérdezné valaki több böngészőt is kipróbáltam, de mindegyik lassú.
 

Nightmare666

Új tag
1.109.7a206c7e18 (06.09.2017 13:06), Nightmare666 (87069), hu2, hu_HU, WIN 26,0,0,151, Windows 7, Firefox/55.0, 1440x768, DirectX11 (336 MB VRAM)
Katasztrófális! Firefox alatt, de Chrome alatt is. Ellépek másik ablakba és ha vissza lépek olyan mintha lefagyna, nem lehet mozogni a városban csak ha újra töltőm a játékot. Fél órás játék után elfogy a gép memória (8GB) és csak a játék megy. Nagyon nagyon rossz lett a verzió.
 

DeletedUser23560

Guest
1.109.7a206c7e18 (06.09.2017 13:06), Nightmare666 (87069), hu2, hu_HU, WIN 26,0,0,151, Windows 7, Firefox/55.0, 1440x768, DirectX11 (336 MB VRAM)
Katasztrófális! Firefox alatt, de Chrome alatt is. Ellépek másik ablakba és ha vissza lépek olyan mintha lefagyna, nem lehet mozogni a városban csak ha újra töltőm a játékot. Fél órás játék után elfogy a gép memória (8GB) és csak a játék megy. Nagyon nagyon rossz lett a verzió.

Ami a másik oldalról való visszalépést illeti: elég, ha átméretezed az ablakot, nem kell újratölteni.
A többi színigaz, nagyon vontatott lett a játék működése.
 

DeletedUser23776

Guest
Nos tehát akkor. Amíg Flash alapon működik a játék addig nem lesz nagyon jobb, ezt kár is várni, remélni, óhajtani, könyörögni, fenyegetőzni, stb. Emellett persze a gép, internet is közrejátszik (igen, a flash meg fogja zabálni kicsit és a Chrome és (ne áltassuk magunkat) a Firefox is zabálja a memóriát), hogy éppen kinél hogy megy a játék tehát érdemes ezt is megnézni. Mozilla Firefox böngésző nem ajánlott, eleve nem viselte jól a flasht, a Chrome már egy fokkal (egy jó nagy fokkal) jobb. Ami probléma az, hogy valószínűleg a Chromium fejlesztői még továbbra sem változtattak azon (és már lehet, hogy nem is fognak), hogy a lapváltáskor a lap rögzítésre kerül, ezért tűnik lefagyottnak a játék visszaváltás után. Ezt, ahogy már előttem is írták átméretezés megoldja, de ha valaki az oldal újratöltésében bízik az is megoldás.

Tehát, mint már ez előtti témákban is ki lett fejtve, ezen problémák legnagyobb része nem a fejlesztőkön múlik, így ők ezt nem ofgják tudni teljesen eltüntetni, amit tudnak azt megteszik. Ezzel erről a témáról nagyjából ennyit lehet mondani.
 

DeletedUser24612

Guest
Használjatok operát... 1-2 éve az egyetlen böngésző ami normálisan viszi a játékot, többünknél...
Bocs, metálos vagyok :). Nehogy már egy játék, egy bevétel orientált játék mondja meg mit használják. Ha nekem nem megy a FF alól még a Chromére hajlandó vagyok áttérni, de mindenféle exotikus böngészőkre nem. Ajánlottak máshol Comodo dragon, meg mit tudom én még milyen böngészőket, annyi volt a válaszom: Oldják meg ők ha kell a pénzem.
 

Vanek ur

Aktív tag
Ha azt használ, ha nem, chrome-ban már vagy 3 éve is használhatatlan volt nekem a játék, több gépen is, két asztalin, s két laptopon is játszottam párhuzamosan, mikor hol voltam épp... Az opera pedig azóta is remekül viszi, már amennyire ez egyáltalán lehetséges ugye, memóriahasználat így is sokszor az egekben volt stb.[...]
Nem tudom, de azért, mert 3 éve nem ment, elég szépen leírtad. :) Én FF-ról váltottam, és azóta semmi gondom. Ez nem reklám, csak jelzem. :)
Mellesleg az Opera nagyrészt saját motort használt, csak ~1 éve váltottak, mert rájöttek, hogy egyedül, kis cégként nem bírják a fejlesztési versenyt, és inkább átvették a Chrome alapjait. Így nem kell fejleszteniük a belbeccsel kapcsolatban, elég csak a külcsínre és a funkciókra koncentrálniuk.
 

Vanek ur

Aktív tag
Nem leírtam, de minek foglalkozzak vele, ha van amiben megy régóta??? Azt használom sok másra általánosságban, legalább nem lassítja le, hogy ott fut a játék is, nem kell újratöltsek mindent, ha a játékot kiütöm feladatkezelőben. Pl. ha streamen nézek meccset és kiütném a flasht, elszállna a meccsem is minden alkalommal. Amúgy elég sokan panaszkodnak chrome-ra is a játékban, ezért írtam, hogy többen is operát használunk, mivel más is azt tapasztalta, hogy jobb, még ha már ugyanazt a motort is használja, akkor sem 100%-ban ugynaz a böngésző. De a legfőbb ok amivel kezdtem is, és amivel más témában is érvelek, miért is hozzányúlni valamihez ami bevált, működik? Teljesen fölösleges! Márpedig nekem az opera ehhez a játékhoz maximálisan bevált!
Már megint félreértettél, pedig írtam, hogy nem reklám. Vagyis nem akarok senkit áttéríteni, mindenki azt használ, ami neki jobban bejön. Csak leírtam, hogy nálam meg ezt a Chrome tölti be (bár úúúúútálom a Google adatkezelését, de a FF sajnos egyre kevésbé működik jól különböző oldalakon).
Flash-es cuccok kiütéséhez: ha ugyanazt a böngészőbővítményt használod, akkor az összes azt használót kiütöd. Viszont ha másikat használsz, akkor a másikét nem (AxtiveX, ppapi, 'normál'). Legalábbis nálam így működik. :)
 

DeletedUser24612

Guest
Streamen vagyok kénytelen nézni a a vasárnap éjjeli rangadókat is, mivel tv nem adja a legjobb meccseket, és a komplett egyetemi szezont is streamen nézem
Ez off, de végre egy értelmes hozzászólás, legalábbis az időpontból Amerikai focira tippelek :).
 

DeletedUser21796

Guest
de most tenyleg!!! nagyon unalmas ez az egesz, par honapja se volt jo de most mar szabad szavakba se tudom onteni milyen rossz a jatek!!!!
szoval ez egy fizetos jatek ugye?? a penzert ezt kapja az ember??? legalabb annyi gerinc lenne bennetek hogy karpotolnatok az embert!! mert ugye penzt koltottem, nem is kevesett, boven fedezi az iskolaztatasait azoknak akik miatt ennek mukodnie kene!! ezert fizetem a tandijat??? na vagy kapjak magukat ossze a fejlesztok vagy money back!!! vagy ha nagyon pancserok akkor le kell huzni a rollot es majd atveszi a helyeteket egy olyan jatek ami mukodik is! remelem a staff meg az utcara kerul vagy elmegy a commodore 64 hez fejlesztonek!
ala szolgalja
 

DeletedUser21796

Guest
megint, mert csak nezem a hulye karikakat, es mire ujrainditom ezt a szutykot addigra el is vittek a szektort!!! gyerekek, ha egy kupleraj nem megy akkor nem a csajokkal van baj, javasolhatnam mig ezt a hatalmas hibat nem orvosoljak addig az egesz gvg-t fel kell fuggeszteni, mert ez tragikomedia!!
 

DeletedUser25428

Guest
Hali!

Nem csak nála van ez a hiba én még csak pár napja kezdtem a játékot de 1 2 óra játék után kifagy az egész és frissíteni kell az oldalt de van úgy hogy tovább bírja van úgy hogy még 1 2 óra sem kell szóval eléggé változó ma pedig be sem tölt a játék tegnap egész nap játszottam és a kifagyásokon kívül más baja nem volt ma meg egyáltalán be sem akar tölteni a főoldalon sem töltődik be minden rendesen annyi hogy be tudtam jelentkezni de amikor rámegyek a játékra kiválasztom a világot ahol szeretnék játszani betölti az InnoGames feliratot és a kis ikon alatta csak pörög és semmi más nem történik majd egy idő után lefagy a kis ikon és nem lép tovább itt megáll az egész kipróbáltam 3 különböző böngészőn és egyiken sem indult el a Kaspersky védelem azt írja ki hogy az egyik tanúsítvány lejárt vagy nem érvényes itt felkínálja a lehetőséget hogy szétkapcsolja e a csatlakozást az adatom védelmében vagy folytassa és itt a folytatást választom de sajnos nem tölti be az oldalt egyébként Chrome-ot szoktam használni ebből is a legújabb verzió van fenn + engedélyezve van a beépített flash player de ahogy írtam tegnap még ment egyébként ez a kifagyás valóban elég idegesítő tud lenni amióta játszok eddig minden alkalommal kifagyott tehát nem hiszem hogy nálunk van a hiba
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent